Zapojení DX

Návody, rady, zkušenosti...

Moderátor: standokan

kubisk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 21.01.2008 21:38
Bydliště: KarloVarsko

Zapojení DX

Příspěvek od kubisk »

Zdravím klubáky.Potřebuju poradit jestli jde zapojit na DX navi handsfree.Zatím ho mám zapojené přes odpojovací relé na repráky -klasický by-pas.Kdyby DX měla vlastní vstup pro handsfree,dala by se hlasitost ovládat přímo na navi.díky za rady

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení DX

Příspěvek od tornado1 »

musíš piny připojint na TEL- a TEL+ a na TEL MUTE
1711583-original-gps-navigaci-skoda-vw-blaupunkt-travelpilot-dx-2.jpg
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

kubisk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 21.01.2008 21:38
Bydliště: KarloVarsko

Re: Zapojení DX

Příspěvek od kubisk »

tel mute samozřejmě zapojený mam,ale nebyl jsem si jistej tim tel + a - .protože je to na svorkovnici označený pro display!jsi si jistej zapojenim,nebo jen myslíš že to tam má být,nechci to odpálit tak se radši ujišťuju.jinak samozřejmě děkuju.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení DX

Příspěvek od tornado1 »

jsem si jistý!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

kubisk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 21.01.2008 21:38
Bydliště: KarloVarsko

Re: Zapojení DX

Příspěvek od kubisk »

tak supr.ještě prosím o pomoc taky s tou navigací.nemůžu se na ní připojit vagem.K-bus jsem proklemoval s galou jak popisoval někde Paskal.když dám navigovat,ukáže se mapa,ale neukazuje to aktuální pozici,vždy asi po minutě mi kurzor skočí kus dál na trase kterou jedu,ale není to jak má být.a snad poslední věc nesvítí tlačítka,ale dispay reaguje na rozsvícení a zhasnutí.jen jestli někde není něco vypnutýho v nastavení,nebo něco jinde?díky

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení DX

Příspěvek od tornado1 »

k-bus s galou? tak to bych se hooodně bál že něco odpálíš! vždyt pouštíš impulsy 12V do k-linky! Galu musíš napojit na 26pin konektor signál od ABS, piny 5 a 18.. DFA-R/L!!!! okamžitě to odpoj!!!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

kubisk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 21.01.2008 21:38
Bydliště: KarloVarsko

Re: Zapojení DX

Příspěvek od kubisk »

ještě mám changer,ale bez kabelu.mam konektor co patří do navi.ten trojbarevnej,ale na ten changer jsem nikde kablík nanašel.na changeru je konektor kterej býval na starších gramcích asi 7 pólovej do podkovy.mám ho vyfocenej.potřebuju vědět ty piny kterej kam.
Přílohy
10102009040.jpg

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení DX

Příspěvek od tornado1 »

pochybuju že ti ten changer pojede! je to sice panasonic, ale potřeboval bys asi redukci a i tak nevím jestli to bude komunikovat!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

kubisk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 21.01.2008 21:38
Bydliště: KarloVarsko

Re: Zapojení DX

Příspěvek od kubisk »

odpojim.jen jsem to asi špatně pochopil od paskala s tim k-busem,někdo se ho ptal kde vzít signál od abs a on řekl že se má proklemovat signál z galou.a já vůl jsem viděl jedinej volnej pin tak jsem to píchnul k-bus.ale v iso ten k-bus neni origo zapojenej.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení DX

Příspěvek od tornado1 »

K line tam někde budeš mít, které rádio jsi měl před tím? co to je za auto?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

kubisk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 21.01.2008 21:38
Bydliště: KarloVarsko

Re: Zapojení DX

Příspěvek od kubisk »

Octa I a byla tam Sony asi origo z Německa.nevím nemám zdání.tak rekapitulace.ten signál z ABS bude stačit Gala?nebo se to musí natáhnout od svorkovnice někde z daleka?najdu ti co psal paskal at víš kde jsem to vzal.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení DX

Příspěvek od tornado1 »

stačí z galy a k-line natáhni pod řadící páku, je tam spojení všech k-line, spousta drátů do sebe s gumovou čepicou... nebo do diag. zásuvky, mám dojem že pin 7
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

kubisk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 21.01.2008 21:38
Bydliště: KarloVarsko

Re: Zapojení DX

Příspěvek od kubisk »

díky moc.ten changer by měl být taky z nějakýho VW.dal mi fo kamarád z vrakáče.tak chci zkusit zapojit odzkoušet a namontovat.jo a sháním origo anténu triplex! GPS AM/FM GSM.kdybys věděl dej vědět.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení DX

Příspěvek od tornado1 »

ebay.. nebo skoda-teile.cz nebo auto.asp2.cz
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

kubisk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 21.01.2008 21:38
Bydliště: KarloVarsko

Re: Zapojení DX

Příspěvek od kubisk »

tak už to běží jak má.Díky

Odpovědět

Zpět na „VAG & ETKA & ChipTuning“