vag na windovs7

Návody, rady, zkušenosti...

Moderátor: standokan

Uživatelský avatar
ZOkYN
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 05.04.2009 11:27

Re: vag na windovs7

Příspěvek od ZOkYN »

Ahoj,
rozchodil tady někdo z Vás tady toto: OBD II kabel Fast KKL - USB + VAG 304 CZ na Windows 7 Ultimate CZ, 64 bit. popř. 32 bit.?

Chtěl bych si tento kabel s programem pořídit, ale bojím se, že mi to nebude pracovat. Jinak VMware a XPmod na svém PC nerozběhám, vzhledem k tomu, že to chce ověřovat pravost Windows 7.

Takže jede to někomu na 32 bit. verzi bez problémů?? Díky...

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vag na windovs7

Příspěvek od Paskal »

"ZOkYN"
Jasně že ti to bude fachat na 32 bit verzi. Mám WIN 7 32 bit Profesional a nou problém.

Uživatelský avatar
ZOkYN
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 05.04.2009 11:27

Re: vag na windovs7

Příspěvek od ZOkYN »

Paskal píše:"ZOkYN"
Jasně že ti to bude fachat na 32 bit verzi. Mám WIN 7 32 bit Profesional a nou problém.
Já si pro jistotu přes Oracle VM VirtualBox nainstaluju Windows XP, takže to snad bude OK !

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: vag na windovs7

Příspěvek od šimek »

ZOkYN píše:
Paskal píše:"ZOkYN"
Jasně že ti to bude fachat na 32 bit verzi. Mám WIN 7 32 bit Profesional a nou problém.
Já si pro jistotu přes Oracle VM VirtualBox nainstaluju Windows XP, takže to snad bude OK !
....
Naposledy upravil(a) šimek dne 03.08.2012 11:01, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ZOkYN
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 05.04.2009 11:27

Re: vag na windovs7

Příspěvek od ZOkYN »

šimek píše:
ZOkYN píše: Já si pro jistotu přes Oracle VM VirtualBox nainstaluju Windows XP, takže to snad bude OK !
Stačí mít mít správný ovladač a není problém...já jedu všechno na Win 7 HP 64bit
Jenže já chci zprovoznit verzi VAG 304 CZ na WIN 7, 64 bit., ale pokud by ses rád podělil a ovladač byl určen pro tuto kombinaci, tak sem s ním :-D

Uživatelský avatar
TunerWBL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 11.05.2010 14:18
Bydliště: Brno

Re: vag na windovs7

Příspěvek od TunerWBL »

Kluci nevim si rady mam tento kabel. http://www.powerdiag...audi-skoda.html" onclick="window.open(this.href);return false;
A stahnul jsem si vag 304 cz odkaz: http://www.uloz.to/x...a-alfaromeo-rar" onclick="window.open(this.href);return false;
Stahnul jsem si VMware workstation vtvorl virtual xp a podle navodu pokracoval driver nainstalval podle navodu pote ve spravce zarizeni v nastaveni portu nastavim na com4 a pote nainsaluju vag 304 a v nastveni dam com4 a test pote to napise:

Kód: Vybrat vše

http://twitter.yfrog.com/j4wagqj
(Nenalezen nepripraven o delam spatne?) Pri pripojeni do auta octavie rs 2002 tak ani tak nejede....

Libang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1689
Registrován: 03.11.2007 22:27
Bydliště: VWelké Meziříčí

Re: vag na windovs7

Příspěvek od Libang »

proc to delat jednoduse kdyz to jde slozite ... na Win7 chodi s KKL kabelem VCSD Lite uplne v pohode ;)
Chiptuning , opravy teplých startů

Uživatelský avatar
TunerWBL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 11.05.2010 14:18
Bydliště: Brno

Re: vag na windovs7

Příspěvek od TunerWBL »

na 64bit prej ne

Libang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1689
Registrován: 03.11.2007 22:27
Bydliště: VWelké Meziříčí

Re: vag na windovs7

Příspěvek od Libang »

32 i 64bit ;)
Chiptuning , opravy teplých startů

Uživatelský avatar
venda81
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 06.07.2010 22:48

Re: vag na windovs7

Příspěvek od venda81 »

Na Windows7 64bit vag v češtině nerozchodíš,jde tam pouze vcds-lite,ale ten je jenom a pouze EN. zkoušel jsem vmware s xp-to fungovalo,ale s drobnějšími problémy,hledání portu atd.
Tak jsem nainstaloval k těm 64 ještě w7 32bit a je po problému.používám vag 304cz s kkl kabelem a maká to na 100%.
Toto doporučuju pro maximální stabilitu a hlavně pro vag v CZ.

Uživatelský avatar
Mikycarp
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 370
Registrován: 21.11.2009 18:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vag na windovs7

Příspěvek od Mikycarp »

Gamer píše:Na 64 je spešl ovladač a pak to jede jak má :smoke: http://www.ross-tech.com/vag-com/usb/Ro ... -91028.zip" onclick="window.open(this.href);return false;

Stačí hledat :taunt:
A zkoušel někdo tohle? Já si to stáhnul, ale nepovedlo se mi to rozběhat, Gamer na SZ nereaguje, res. si ji ani nepřečetl :fool: :fool:
SAG - ideální auto na ryby

Uživatelský avatar
Martas666
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 13.07.2010 22:02
Bydliště: Březina - Kousek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: vag na windovs7

Příspěvek od Martas666 »

WIN 7 64bit .. VAG-COM 304 .. žádný XP mod a podobný .. jen obyč stáhnutý program a kabel ... u spouštěcí ikony VAG jsem dal Vlastnosti->kompatibilita->tento program spustit v režimu kompatibility pro [Windows XP SP2] a po dlouhém ročním bádání proč to nefugnuje jsem si na golfu načetl všechny informace :)

Doposud jsem to nemohl rozběhat na sedmičkách a přitom taková blbost :)
Snad to pomůže a bude fungovat i ostatním :)
VW G3 1.6 55kw .... VW G4 1.6 74KW

Uživatelský avatar
Ernan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 23.10.2010 11:30
Bydliště: Chrastava
Kontaktovat uživatele:

Re: vag na windovs7

Příspěvek od Ernan »

tohle budu řešit až mi přijde kabel, mam win 7 home 64bit a VAG 409.1 cz tak jsem zvědavej jak to pujde nebo nepůjde
EX: Passat 3B5 1.9 TDI-PD, ATJ, EHW, 4motion r.v. 2000 Obrázek

Nyní: Audi A4 Avant B7 2.0 TFSI Quattro r.v. 2005 Obrázek

waawha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 26.03.2013 22:44

Re: vag na windovs7

Příspěvek od waawha »

Mam kabel vag-com kkl a skusam to rozbehat na win7 home 64bit, po nainstalovani ovladacov a prepojani s autom mi pise Stav portu ok, rozhrani hex nalezeno, potom ostatne vsetko NE, robil som to podla tochto

navod:Nainstalovat program KKL 409,1 ktory je na cd ku kablu
po nainstalovani skopirujte subor vag cz do program files do programu vag
odoslite program na plochu(ten s priponou Vag CZ), vytvorite zastupcu
po spusteni programu z plochy by mal ist v cestine.
Po spusteni programu, treba ist na nastaveni
nalavo hore zadat cislo com portu aky bol zadany od 1-4, dat test kabelu a ulozit
zapojit kabel do obd koncovky vo vasom aute, zapnut zapalovanie ale nestartovat spustit vag com,
vybrat jednotku, napr motor,a musia nabehnut udaje o riadiacej jednotke, zelene udaje, tym padom
je spojeny kabel s riadiacou jednotkou....

Nevedel by mi niekto poradit ako to rozbehat?

oxxy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 25.11.2014 15:21

Re: vag na windovs7

Příspěvek od oxxy »

Zdravím. Známému jsem instaloval VCDS-Lite verze 1.2 na 64 bit Win7. Funguje to, ale pouze anglicky :-( na 32 bit je i česky. Má kabel VAG1. Je i nějaký jiný software který by se dal použít ale v češtině? Jinak asi budu muset znova reinstal nebo virtual, do čeho se mi moc nechce. Předem děkuji za info.

Odpovědět

Zpět na „VAG & ETKA & ChipTuning“