Etka Updates Downloader v1.8 | Etka Prices Downloader v1.8

Návody, rady, zkušenosti...

Moderátor: standokan

Odpovědět
danikd
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 23.03.2011 08:32

Re: Etka Updates Downloader v1.8 | Etka Prices Downloader v1.8

Příspěvek od danikd »

Panove, muzu nekoho poprosit o zaslani ceniku, proste me to ty ceske nenajde. Potrebuji ale ten exe format, date stahnout nove ceniky pro CZ v downloaderu od krosika a pak ty ceniky najdete v adresari : c:\ETKA\DATA\XX\DATA2\ - kde XX je AU,SK, atd... a tam bude jediny exe soubor ... Pro kazdou znacku zvlast... prosim nekde na uloz.to ... Dekuji, dekuji, dekuji moc ... Dan

Šobul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 13.11.2013 11:28

Re: Etka Updates Downloader v1.8 | Etka Prices Downloader v1.8

Příspěvek od Šobul »

Po úspěšné nové instalaci ETKA 7.5 Plus a updatech je vše ok. Jen nemám ceníky. Utilitou od Krosíka Etka prices downloader v. 1.8 stáhnout nejdou. Hlásí to, že aktualizace ceníků nenalezeny. Poskytl by mi prosím někdo CZ ceníky pro aktuální verzi ETKA 7.5 Plus a eventuálně poradil, jak je nainstalovat Moc děkuji.

danikd
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 23.03.2011 08:32

Re: Etka Updates Downloader v1.8 | Etka Prices Downloader v1.8

Příspěvek od danikd »

Me to take neslo, ceniky vzdy aktualni zde : http://www.ac-krupka.cz/aktuality/aktua ... os-etka/11" onclick="window.open(this.href);return false;

Šobul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 13.11.2013 11:28

Re: Etka Updates Downloader v1.8 | Etka Prices Downloader v1.8

Příspěvek od Šobul »

danikd píše:Me to take neslo, ceniky vzdy aktualni zde : http://www.ac-krupka.cz/aktuality/aktua ... os-etka/11" onclick="window.open(this.href);return false;
A jak se ty ceníky instalují do ETKA 7.5 Inter...? Díky za info

danikd
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 23.03.2011 08:32

Re: Etka Updates Downloader v1.8 | Etka Prices Downloader v1.8

Příspěvek od danikd »

Stahnout, prejmenovat a by v nazvu nebyla pomlcka, koncovka musi zustat .t apak je nahrat do c:\etka\data\znacka\upload ...

Šobul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 13.11.2013 11:28

Re: Etka Updates Downloader v1.8 | Etka Prices Downloader v1.8

Příspěvek od Šobul »

Díky. Funguje :)

MarekMaty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 13.10.2016 19:31

Re: Etka Updates Downloader v1.8 | Etka Prices Downloader v1.8

Příspěvek od MarekMaty »

Ahoj, může mi prosím někdo poradit. Mám ETKU 7.5 (VW/AU1101, SKxxx, SExxx) a nejde mi aktualizovat na 1119 a vyšší. Při updatu 1120 mi vyskoči okno s žádostí o aktualizaci na novější verzi Etky. Když se to pokusím nainstalovat, skončí chybou, že Etka nebyla nalezena. Předem moc dík.

Uživatelský avatar
eth
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 18.09.2016 09:30
Bydliště: Plzeň

Re: Etka Updates Downloader v1.8 | Etka Prices Downloader v1.8

Příspěvek od eth »

Programy Etka Updates v1.8.zip a Etka Cenniky v1.8.zip mi nejdou stáhnout, System Center Endpoint Protection mi to smaže, nachází tam - Trojan: Win32/Rundas!plock
--= Golf VII Variant Highline, 1.4 TSI 103kW =--

Uživatelský avatar
galaher
Závodník
Závodník
Příspěvky: 599
Registrován: 27.10.2007 06:52
Bydliště: Slezsko

Re: Etka Updates Downloader v1.8 | Etka Prices Downloader v1.8

Příspěvek od galaher »

Kluci jak udělat aktualizaci ETKU 7.5....když dám update přes program od Krosíka hodí to na mě hlášku "" Nemôžem sa pripojiť na update server "" nebo pokud zapnu etku,tak píše viz foto...Etku mám nainstalovanou na "D" disku.
Přílohy
etka.jpg
Passat r.v. 2005 1.9 TDI PD 74kw

Uživatelský avatar
radeksci
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník

Re: Etka Updates Downloader v1.8 | Etka Prices Downloader v1.8

Příspěvek od radeksci »

Má někdo aktuální CZ ceníky pro škodovku ? případně odkud je berete ? přes loadder ani utilitku krosíka už škodovka nejde. Použil jsem tenhle Škoda http://www.ac-krupka.cz/aktuality/aktua" onclick="window.open(this.href);return false; ... os-etka/11 ale oproti vw nebo seat které se stáhli sami automaticky to u stejného dílu vůbec nesedí.
Touran 5T 2,0TDI DFEA 110Kw DSG Highline
Scirocco 1,8 GTII 1992 original youngtimer

Uživatelský avatar
Krosik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 441
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Etka Updates Downloader v1.8 | Etka Prices Downloader v1.8

Příspěvek od Krosik »

Ahooj :pleasantry: utility stale funguju ?

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Etka Updates Downloader v1.8 | Etka Prices Downloader v1.8

Příspěvek od FandaTDI »

Ahoj, vyřešil někdo problém/dotaz ze str.3? Jde mi o Etku 8 a po stažení a instalaci aktualizací Audi mi to hodí hlášku "Could not initialize installation. File size expected=90448243, size returned=17232200"
Našel jsem tu úpravu těch inic.souborů, čímž bych asi vyřešil to, že jsem "zacyklenej" s aktuálním pouze VW (a doinstaloval i Škodu a Seat...), ale to asi neřeší tenhle problém s aktualizacema Audi, ne?
Napadlo mě smáznout stažený soubory aktualizace Audi a stáhnout znova, ale ještě jsem nepátral, kde přesně jsou uložený a trošku se obávám, aby to zas nebyla "přehlídka ztracenýho času" (aby se to i tak neopakovalo).
Nějaký nápady?
Díky

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Etka Updates Downloader v1.8 | Etka Prices Downloader v1.8

Příspěvek od FandaTDI »

No já se na to vys..., zaktualizoval jsem si 3 ze 4 značek ok, pak jsem smazal tu Audi a stáhnul znova, vrátil .ini do pův.stavu a teď mi to píše "Program MFC-Anwendung ETKA přestal pracovat" ... Zkusil jsem i reinstal Hardlocku (ten zas "zlobil" s Fehler 7...), ale Etku prostě nespustím a při představě to celý odinstalovávat/přeinstalovávat, tahat všechny aktualizace znova, apod. mě omejvaj... Někdo nějakej tip?

edit: Třeba někomu pomůže, problém vyřešila (rychlá re-)instalace verze 8.1, teď už jen aby ty zbývající updaty dat proběhly ok ...

pali33
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.08.2019 19:50

Re: Etka Updates Downloader v1.8 | Etka Prices Downloader v1.8

Příspěvek od pali33 »

ahojte, je tu niekde link na stiahnutie toho update downloaderu? Dakujem, v prvom prispevku sa nenachadza nic

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Etka Updates Downloader v1.8 | Etka Prices Downloader v1.8

Příspěvek od FandaTDI »

pali33: I na ulozto.cz je několik verzí...

Já to nakonec rozchodil, update VW, AU 1303, SE 829, SK 835 a stejně mi to píše, že platnost skončí za 23 dní... Ale jinak super, že u něčeho i foto offline a/nebo odkazy na videa či návody v pdf... :good:

Odpovědět

Zpět na „VAG & ETKA & ChipTuning“