Prosím o radu

Návody, rady, zkušenosti...

Moderátor: standokan

Odpovědět
Mimessi10
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 21.01.2015 14:58

Prosím o radu

Příspěvek od Mimessi10 »

Zdravím.Právě sem se zaregistroval a prosím o radu. Mám passata 1.9tdi 81kw.rv.1997. chipnul jsem ho o 20% ale pořad se mi to nezdá ono. ted jsem našel na netu vstřiky.http://sluzby.bazos.cz/inzerat/41976639 ... nt-764.php" onclick="window.open(this.href);return false;
celkem mi padly dooka ale mám strach aby třeba neodešlo čerpadlo nebo tak něco....děkuji za rady.

lefty12
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 02.09.2013 18:56

Příspěvek od lefty12 »

Ahoj, pokud das jine vstriky, tak budes muset upravit i ridici jednotku. Maji vice nebo sirsi dirky -> jinak to bude davat palivo... Pokud je tam das jen tak, tak to asi pojede, ale nebude to ono. Urcite se tu ozve nekdo, kdo ti poradi vice :-)

sportsvan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 17.01.2015 19:57

Re: Prosím o radu

Příspěvek od sportsvan »

Nazdar potreboval by som poradiť Golf Sportsvan 05/2014 soft vcds 12.12 kabel funguje ale pri coding helper vypíše toto: sorry no coding information is available for this ECU if you would like to help, please send us an Auto -Scan an Controller Chanels Map stretoô sa s tým niekto ďakuje za všetky rady

Uživatelský avatar
Archie
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2047
Registrován: 17.08.2009 01:01
Bydliště: kousek od Kladna

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Archie »

Co je na tom k nepochopení? To auto je dost nové a program ti oznamuje, že nemá pro danou ECU žádné kodovací informace a pokud chceš výrobci SW pomoci, máš mu zaslat výpis AUTO-SCANU dané jednotky. Z čehož se dá usoudit, že na základě informací takto získaných od uživatelů, výrobce dříve či později danou jednotku do SW doplní. :pleasantry:
Pokud to není způsobeno tím, že by ti v instalovaném SW něco chybělo ;-)
Bye A.
___________________________________________________
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI CBAB 2010 BlueMotion

Odpovědět

Zpět na „VAG & ETKA & ChipTuning“