Login pro aktivaci tempomatu

Návody, rady, zkušenosti...

Moderátor: standokan

Odpovědět
Uživatelský avatar
Respík
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 12.12.2010 20:45

Login pro aktivaci tempomatu

Příspěvek od Respík »

Ahoj
Jakej je u motoru 2,3 V5 AGZ login pro aktivaci tempomatu, 11463 mi nefunguje udájně to je jenom pro naftu na benzíny jsou jiný. v autě se sundavala palubka protože teklo topení a od tý doby nefunguje tempomat kabely jsou všechny zapojený, předpokládám že to bude chtít znova aktivovat.
Díky za rady :good:

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Login pro aktivaci tempomatu

Příspěvek od majrek001 »

blbost na benzín je stejný.. dodělával jsem tempomat na 1.6 16v atn

a co ti to píše když zadáš tento login? co diagnostika spínače spojky brzdy reagují? tlačítka na páčce?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Respík
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 12.12.2010 20:45

Re: Login pro aktivaci tempomatu

Příspěvek od Respík »

Díky alespoň vím že login je správnej, co to píše si přesně nemapatuju měl jsem to na VAGU před cca 2 měsíce. Jelikož před sundáním palubky to normálně fungovalo tak předpokládám že páčka a spínače budou vpořádku, až se dostanu na VAG tak můžu vyzkoušet,když to nepomůže tak jedině snad někde špatně zapojený kabely ale nevím kde tempomat je tam z výroby takže je součástí origo kabelovýho svazku kde to špatně zapojit snad ani nejde :?:

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Login pro aktivaci tempomatu

Příspěvek od majrek001 »

konektor je u páčky a jde do mezistěny pod stěrače (napájení jde na pojistku č.5), ty spínače odchází není nic neobvyklého chce to diagnostiku tam to jde vše proměřit
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Respík
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 12.12.2010 20:45

Re: Login pro aktivaci tempomatu

Příspěvek od Respík »

Při použití loginu 11463 to napiše "Neplatný login" login kod nebyl akceptován ŘJ nějaký řešení co stím ?
Při použití měřených hodnot a skupiny 006 pro vyzkoušení funkce páčký a spínačů se mi objeví toto, jakou skupinu mám použít pro vyzkoušení funkce spínačů a páčky ?
Obrázek

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4766
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Login pro aktivaci tempomatu

Příspěvek od srotty »

A jak jsi přišel na to,že se tempomat kontroluje ve skupině 6 ? On je totiž ve skupině 66. :D

Uživatelský avatar
Respík
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 12.12.2010 20:45

Re: Login pro aktivaci tempomatu

Příspěvek od Respík »

Třeba tak že mi to někdo řekl ?! :roll: příště zkusim 66 a uvidíme, ale pořád nevim proč mi to nechce přijmout ten login 11463

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Login pro aktivaci tempomatu

Příspěvek od majrek001 »

stejně pokud si nedeaktiovoval loginem na to určeným, tak ten tempomat musí být pořád aktivní přece.. proměř všechny spínače na diag. v již zmiňovaném kanálu (od brzdového se mění dvě čísla 0/1 a spojkový jeden a taky všechny tlačítka na páčce) tam je tuším dokonce vidět jestli je aktivní
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Respík
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 12.12.2010 20:45

Re: Login pro aktivaci tempomatu

Příspěvek od Respík »

Dneska jsem vyzkoušel přes vag páčku a spínače u pedálů (blok měřených hodnot byl opravdu 66) všechno je funkční jak tlačítka na páčce tak spínače u pedálů takže můžu vyloučit že je to špatně zapojený nic méně tempomat nejde.
Při použití loginu 11463 to píše že login kod nebyl akceptován ŘJ motoru někdo náky řešení ?! :|

Odpovědět

Zpět na „VAG & ETKA & ChipTuning“