Přemapování řídící jednotky

Návody, rady, zkušenosti...

Moderátor: standokan

Odpovědět
Roland
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 02.01.2016 21:49

Přemapování řídící jednotky

Příspěvek od Roland »

Ahoj jsem amatér v používání diagnostik a musím se učit sám, tak jsem si to zkoušel na Audi a6 1999 motor: 2.8 V6 30V Zkoušel jsem Vag-Com A i Delphi. Potom šlo auto do servisu a tam řekli že jsou přepsaný mapy jednotky je možný že jsem to způsobl já?

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Přemapování řídící jednotky

Příspěvek od FandaTDI »

Přepsaný mapy asi těžko ... (i když leccos se dá pokazit i těma diagnostikama...) Co jsi s tim zkoušel a s čim to šlo do servisu?

Roland
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 02.01.2016 21:49

Re: Přemapování řídící jednotky

Příspěvek od Roland »

Zkoušel jsem nastavení klapku na základní nastavení a aby se auto při jízdě samo zamklo oboje se my povedlo, podle mě auto se při rychlosti 25km/h samo zamklo a do servisu to šlo že to žere olej a nemá to ten výkon jaký by to mělo mít. Dnes jsem byl v tom servisu a na dvou válcích nebyl tlak a na třetím už byl slabší ale mechanik řekl že to bylo špatným servisem předtím protože v oleji našel špony. A ještě k tomu okolo svíček nahoře byl olej.

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Přemapování řídící jednotky

Příspěvek od FandaTDI »

Tak co řeší(-te) nějaký mapy? Hlásila ta řj nějakou chybu? (jestli se ti povedlo udělat zákl. nastavení, tak by neměla...) Pokud je to bez komprese a žere olej, tak asi překroužkování(,...)/GO a pak event.řešit nějakou řj...

Roland
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 02.01.2016 21:49

Re: Přemapování řídící jednotky

Příspěvek od Roland »

Jsem si taky myslel ale radši jsem se zeptal. Dík za odpověď.

Odpovědět

Zpět na „VAG & ETKA & ChipTuning“