ETKA Podpora a diskuze

Návody, rady, zkušenosti...

Moderátor: standokan

Odpovědět
Tom Hill V6 TDI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 01.07.2009 19:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ETKA Podpora a diskuze

Příspěvek od Tom Hill V6 TDI »

Zkus nakopírovat PetPiwis.dll a libcef.dll z c:\ETKA\VWAU\PROG\VII\PROG do c:\ETKA\VWAU\PROG1



Stesticek píše:Zdravím všechny, je teda nějaký další postup v řešení problémů kolem Etky 8? U mě je jen to, že Etka 8 mi nefunguje.Poslední co mám, tak je zpráva, že v pc chybí PetPiwis.dll. Ten se mi podařilo sehnat a nevím kam jej nakopírovat nebo uložit.

Jenže je divné na Etka 8 to, že když si spustím Loader 0.8.0.0, tak hned vyskočí hláška o chybějícím PetPiwis.dll. Pokud to nechám tak jak to je a nepotvrdím ok, tak po chvíli je plně funkční stahování aktualizací, když použiju Loader pro Etka 8 (Loader 0.8.0.0) a stahnu si aktualizace, tak je vše ok. Aktualizace se stánou a hned začnou instalovat. V dialogové části loaderu mi píše:
Switching over to version 8.0.... OK
Etka 8.0 has been started..... OK

Ale po nainstalování aktualizací chci spustit Etka 8 a nejde. Vyskočí hláška, že chybí PetPiwis.dll. Ten nevím kam nakopírovat. Po potvrzení hlášky zkusím otevřít znovu Etku, ale 7.5 a ta se bez porblému spustí bez problému a s polední aktualizací 1198-724730-1198.

Pak jsem se ale ještě všimnul, že ,,Místní disk" (C:) se přejmenoval na Etka 7.5 (C:)

Sám teď nevím, kde je zakopaný pes. Je to vše instalované na Windows 8 Enterprise 64bit.

Má někdo nějaká nápad nebo radu????
objem ničím nenahradíš........

angel177
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 02.12.2017 18:41

Re: ETKA Podpora a diskuze

Příspěvek od angel177 »

Zdravím. Mám počítač s W7 - 32bit. Stiahol som si "ETKA 7.5 CZ - VW, Seat, Skoda, AUDI including minibuses (win 32bit).part1 - part4.rar " Rozbalil som to. Spustil podľa návodu. Dostal som sa až ku kroku 7 - spustenie z plochy "ETKA 7.5", otvorí sa a ďalej nefunguje. Nedovoli "Start EPC" Ak kliknem na hociktorú zo značiek aut objaví sa hláška napr" The data update level of your ETKA sastem is out of date. Please execute the data update on your ETKA ....." stlačím Update a vybehne hláška "No updates" Ako ďalej. :(

jeykey1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 27.10.2009 23:11

Re: ETKA Podpora a diskuze

Příspěvek od jeykey1 »

ETKA8, postup zde:
http://ecuchiptuning.blog.ba/2017/10/10 ... 8-0-guide/

Zatím nevyzkoušeno, dám vědět.

angel177
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 02.12.2017 18:41

Re: ETKA Podpora a diskuze

Příspěvek od angel177 »

Vďaka, skúsim niečo urobiť podľa návodu.

angel177
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 02.12.2017 18:41

Re: ETKA Podpora a diskuze

Příspěvek od angel177 »

Zdravím. Stiahol som si ETKU zo stránky v návode "https://mega.nz/#F!0YcnTQwI!JOV8tmOCw9u_-KeXAGzDfA" ale neviem heslo na dekompresiu súborov. Nevie niekto poradiť. :( Ďakujem

Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: ETKA Podpora a diskuze

Příspěvek od kimik »


angel177
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 02.12.2017 18:41

Re: ETKA Podpora a diskuze

Příspěvek od angel177 »

Ďakujem. Skúsim neskôr. Teraz mám nainštalované Etku 8 inú, ale mám každý deň problém ju spustiť. Vyhlasuje Error 2: Hardlock API Error code 2. Po všelijakých pokusoch nakoniec sa spustí.
Neviem či to heslo nieje na inštaláciu, ale ja mám problém to rozbaliť. Predtým som skúšal to heslo. Žeby som zle postupoval pri rozbalovaní?

Uživatelský avatar
jartoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ETKA Podpora a diskuze

Příspěvek od jartoo »

ahoj vsem, nemate nekdo updaty od 7.5 - 1161 po posledni 8.0 - myslim ze 1204. Nainstaloval jsem na virtual etku 8, ale pustit nejde protoze je out of date a stahnout, to mi taky nejde. I kdyz mam odkazy dane do frotny, nechce se to spustit. Fronta je to dlouha. Nema nekdo odkaz, kde to vali na kliknuti nebo se najde rovnou cely balik? sorry jestli to nekde prehlizim.

Uživatelský avatar
gumitek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 10.09.2016 19:17
Bydliště: Ostrava

Re: ETKA Podpora a diskuze

Příspěvek od gumitek »

Heslo nefunguje, na ten rar, jsem nesehnal nikde heslo, a nejde ani rozbalit bez hesla jak ve WinRar tak 7zip.

H
2021 - Passat B8 Variant HighLine 2.0 TDI 110kw
2016 - Passat B6 Variant Comfortline 2.0 TDI 103kw

angel177
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 02.12.2017 18:41

Re: ETKA Podpora a diskuze

Příspěvek od angel177 »

Ahoj. Ďakujem za potvrdenie, že nie je heslo. Pozri vyššie
Podarilo sa mi spustiť Etku "ETKA.7.5+8.0.1197.12.2017_vse_potrebne_pro_instalaci" funguje mi, ale ani neviem ako som to po viacerých pokusov a omylov spustil. Vždy mi vyhadzovalo chybu Error 2: Hardlock API Error code 2.
Súhlasia aj ceny dielov, overil som si to v autorizovanom servise.

Stesticek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 04.07.2011 21:03

Re: ETKA Podpora a diskuze

Příspěvek od Stesticek »

Zdravím Vás všechny. Mám na Vás dotaz. Mám nově nainstalovanou Etku 8.0 a nezobrazují se mi obrázky ve všech značkách. Jen u některých (např. Audi, Seat). Hledal jsem řešení a nenarazil jsem na nic nikde. Etku jsem instaloval na nový systém Windows 8.1 64bit. Můžete mi prosím poradit co s tím?? Děkuji za odpověď.

fafejtka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 23.04.2018 14:42

Re: ETKA Podpora a diskuze

Příspěvek od fafejtka »

zdravim Vas,

jak jsem to tu procital tak jsem nasel jeden dotaz ktery nebyl zodpovezen a proto jej poloziom znova.

kdyz si stahnu ten upgr. z 7,5 na 8,0 a nemam nainstalovanou zatim zadnou etku pujde mi to?

nebo poradite mi nekdo kde sehnat 7,5? stahnul jsem nejakou tu ruskou co tu kolega nabizi ale nepodarilo se mi instalaci ani zpustit, nebnot mi to pise ze adresa na instalacni soubor je jina.... nebo tak neco...

predem dekuji za vasi odpoved

Uživatelský avatar
vulkan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 25.08.2008 11:27

Re: ETKA Podpora a diskuze

Příspěvek od vulkan »

. :)
Naposledy upravil(a) vulkan dne 25.06.2018 20:32, celkem upraveno 1 x.
VW Golf IV
ex VW Bora
ex VW Passat
ex VW Polo

Uživatelský avatar
áček
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 01.01.2016 07:42

Re: ETKA Podpora a diskuze

Příspěvek od áček »

Ahoj, měl bych na vás velikou prosbu. Minulý týden po velký aktualizaci mi nejde etka 8 na Win 10 64bit. Najde se někdo kdo by to opětovně rozchodil. Nechci to zadarmo jsem bez toho jak bez nohou.
Hází to tohle (Error 1009: Cannot open Hardlock driver) a absolutně nevím co s tím. Člověk co mi to instaloval je nedostupnej tak hledám pomoc od někoho kdo ví co s tím a nastaví to.

Uživatelský avatar
phoenix78
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 31.07.2008 07:23
Bydliště: Jirkov
Kontaktovat uživatele:

Re: ETKA Podpora a diskuze

Příspěvek od phoenix78 »

áček píše:Ahoj, měl bych na vás velikou prosbu. Minulý týden po velký aktualizaci mi nejde etka 8 na Win 10 64bit. Najde se někdo kdo by to opětovně rozchodil. Nechci to zadarmo jsem bez toho jak bez nohou.
Hází to tohle (Error 1009: Cannot open Hardlock driver) a absolutně nevím co s tím. Člověk co mi to instaloval je nedostupnej tak hledám pomoc od někoho kdo ví co s tím a nastaví to.
Ahoj, na Tvém místě bych si nastudoval postup, jak to zprovoznit. Protože tohle Tě potká ještě hodněkrát. Aktualizace WIN to často způsobí. :-D
Stačí znovu nainstalovat Hardlock.
Ve WIN64 je to krapítek složitější, poněvadž Hardlock se instaluje ve speciálním módu windowsu. Musí se restartovat a spustit s upřesňujícím nastavením. Aby bylo možné nainstalovat nepodepsané ovladače. Zní to složitě, ale je to práce na 10min. ;-)

Odesláno z mého SM-N9100 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „VAG & ETKA & ChipTuning“