Rozdílné verze VAG_COM CZ vs. EN

Návody, rady, zkušenosti...

Moderátor: standokan

Odpovědět
Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Rozdílné verze VAG_COM CZ vs. EN

Příspěvek od boost »

Ahoj, mám dotaz k originální diagnostice VAG-COM max teď konkrétně 15.7.1 CZ která se běžně prodává na internetu. Mám ji koupenou asi 5 let, používám sporadicky, a všiml jsem si že určitý věci jsou v EN a CZ verzi jinak. Např. kodování (ABS, nebo přístrojovky) v mojí originál diagnostice CZ nezobrazuje nápovědu po kliknutí do pole kodování, ale EN verze (jiný počítač) ano. A už se mi i stalo že se mi s mojí CZ nepodařilo udělat základní nastavení parkovací brzdy. Je možný že by se při překladu takhle ta diagnostika osekala aby to měli jednodušší? Díky za info.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Rozdílné verze VAG_COM CZ vs. EN

Příspěvek od FandaTDI »

Aktuální je 15.7.3 a všiml sis správně :-) Nejen, že CZ verze je obraná o LCode, ale navíc jsem zjistil (po zaplacení sedmi kil za update z min. roku, když jsem se nechal "ukecat" tim, že maj přeloženou a tentokráte "zdarma" :-) 15.7.3 ... ale popravdě netušim, a ani pan Svoboda mi nebyl schopnej odpovědět od min.roku, za co jsem vlastně těch sedm stovek zaplatil ;-) ), že vydávaj jinou/neúplnou verzi za stejnou i co do počtu kódů (CZ SVO 15.7.3 jich má 17814, zatimco EN 15.7.3 jich obsahuje 20822 ...)
Jako přeju jim to, že jsou (nebo možná s timhle přístupem byli... ;-) ) relativně na předních místech v prodejích co se týče jednotl. zastoupení R-T i to, že si na to nabalujou další svoje placený produkty, stejnětak jim přeju úspěchy při potírání klonů (na leckoho zjevně to bububu funguje, ale číňan si mezitim stejně mne ruce, když má náskok...), ale kdyby se víc věnovali tý diagnostice/překládání, udělali by líp ... A kdyby se s tim nejen tady nedělali takový tajnosti a fungovala nějak ta výměna informací (taky kolikrát R-T posílam nějaký data ohl.nezdokumentovanejch jednotek, ap. ... trošku ironie ... i s tim, že to jsou někdy i Škodovky...ke kterejm taky najdu víc info ze zdrojů mimo ČR... ;-) ), mohl by to i v CZ verzi bejt podstatně schopnější nástroj (sám o sobě, bez dalších doplatků...), ale to bychom chtěli asi moc...
Každopádně jestli mi někdo nevysvětlí, za co jsem platil těch sedm stovek, je to poslední update, kterej jsem jim zaplatil a mrknu do budoucna (resp.už pokukuju ;-) ) po "genuine china alternatives" jako je Launch,apod. ;-) ... jsou to kluci šikovnější než někteří jiní (a dealeři, kteří sami nevědí, že s VCDS jde udělat něco, o čem si myslí, že to zvládne jen VAS/Odis... ;-) )

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Rozdílné verze VAG_COM CZ vs. EN

Příspěvek od FandaTDI »

A vlastně aktuální verze od 16.2.2016 je 15.7.4 ;-)

Odpovědět

Zpět na „VAG & ETKA & ChipTuning“