Vymazání chyb VAG

Návody, rady, zkušenosti...

Moderátor: standokan

Odpovědět
Bagyp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 18.02.2016 00:56

Vymazání chyb VAG

Příspěvek od Bagyp »

PLS ať hledám jak hledám, nenašel jsem nikde zda mohu vymazat všechny chyby (VAG) a v případě, že něco není v pořádku, tak zda se to objeví.
Jde mi o to, že třeba mám chybu na ABS, ale prodejce říkal, že to opravil, ale není to vymazané. Jelikož věžím co se týká auta jen sám sobě, tak mě zajímá, zda když to smažu a on to neopravil, zda se mi to zase objeví v chybách, nebo bude diagnostika (ecu) tuto chybu ignorovat a já se už nedozvím, zda to je OK, nebo ne.
Samozřejmě je asi lepší to celé proměřit atd., ale teď nemám čas a STK se blíží.
Jinak mi vyskočilo vyhřívání zrcátek (obou). Někdo říkal, že jsou KO, někdo, že mám při testu mít zaplé vyhřívaní zad. okna a někdo, že mám mít joystick v poloze 0 a taky někdo, že v poloze L, nebo P. Tak si vyber :) :) :)
Ty zrcátka mě tolik netrápí jako ABS :(
Jde o Golf IV 1998 1.4 16v.
Díky

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1016
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymazání chyb VAG

Příspěvek od oneb1t »

pokud ti to sviti tak to mas zase zpatky v chybach
ABS si kontroluje vsechny cidla pri kazdym startu auta a pokud je to opraveny tak uz se chyba neukaze


jeste existuje jedna varianta a to ta ze chyba neni opravena a kontrolka nesviti protoze ji nekdo odpojil primo v budikach :D na to lze prijit tim ze pri startu musi chvili kontrolka svitit a pak kazda jednotlive zhasnout (tim se vylouci ze ti pridratoval ABS treba ke kontrolce mazani)
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Bagyp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 18.02.2016 00:56

Re: Vymazání chyb VAG

Příspěvek od Bagyp »

Zatím jsem to právě nemazal, raději jsem se chtěl zeptat, takže jak se k tomu dostanu, tak smažu chyby a uvidíme co se posléze objeví.
Dneska jsem ale jel pro ženu a a nevyděl jsem žádnou kontrolku ABS na budíkách :(
Ukázala se baterie, mazání, airbag, klíč s kódem a mám pocit že to je vše. Rozhodně nic s ABS :(
100% je na budíkách ta kontrolka? Myslím na všech.

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1016
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymazání chyb VAG

Příspěvek od oneb1t »

jo je na vsech :-D
ti ji ufik

pokud chces vyzkouset funkcnost abs tak staci prudce zabrzdit na polnacce nebo na mokru a musi kopat pedal brzdy
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Bagyp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 18.02.2016 00:56

Re: Vymazání chyb VAG

Příspěvek od Bagyp »

Vyzkouším :(
No .... jde aspoň pohledat fotky kde ta kontrolka je :)
Díky

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1016
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymazání chyb VAG

Příspěvek od oneb1t »

Obrázek
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Bagyp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 18.02.2016 00:56

Re: Vymazání chyb VAG

Příspěvek od Bagyp »

Jejda krásné budíky s pc .....
Mám ty úplně obyč (1998) a koukal jsem na fotky, že je ta kontrolka na stejném místě, tedy u rychlosti 80Km.
Takže v první řadě sundat palubku a dostat se na žárovky a potom pokračovat dál :)
No nepotěšilo to, teď třeba najdu i místo Airbagů odpory a kdo ví co všechno na mě prodejce vymyslel :) :)

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1016
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymazání chyb VAG

Příspěvek od oneb1t »

neves hlavu cidla ABS pri nejhorsim stojej par korun a airbagy taky
budiky vyndas za 5 minut jsou tam jen 2 srouby a 2 konektory

lze doporucit koupit aspon zakladni KKL kabel aby sis moh tyhle veci omrknout sam doma a nemusel s tim nikoho otravovat http://www.ebay.com/itm/VAGCOM-USB-KKL- ... Sw3ydVjP4R" onclick="window.open(this.href);return false;
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Bagyp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 18.02.2016 00:56

Re: Vymazání chyb VAG

Příspěvek od Bagyp »

Mám doma oba kabely jak KKL tak i HEX-CAN s tím problém nemám. Já roky vlastní Ford Sierru na kterou nedám dopustit, vše si spravím, i motor jsem poskládal. Jak má člověk katalog dílu a ví kde co je, není to problém. Hlavně žádná elektronika :) :) :)
Golfa jsem koupil ženě a mám před STK tak to doháním. Oproti Sierry je to komfortnější o tom žádná, ale když člověk o tom autě nic neví, to je potom horší :( Chce to hlavně čas, začátky jsou vždy nejhorší :(

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1016
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymazání chyb VAG

Příspěvek od oneb1t »

no vidis tak nemusis budiky vyndavat ale muzes si vsechny kontrolky pres vcds ozkouset
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Odpovědět

Zpět na „VAG & ETKA & ChipTuning“