VCDS kódování Passat B7

Návody, rady, zkušenosti...

Moderátor: standokan

Uživatelský avatar
Bedza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 19.08.2016 18:06
Bydliště: Opava, CZ

Re: VCDS kódování Passat B7

Příspěvek od Bedza »

Tak to jsem rád. Ještě otestuji jiná nastavení v adaptaci. Ta zrcátka se nesklopí automaticky...
Bedza

Uživatelský avatar
kvasky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotěboř, Praha

Re: VCDS kódování Passat B7

Příspěvek od kvasky »

Bedza píše:Tak to jsem rád. Ještě otestuji jiná nastavení v adaptaci. Ta zrcátka se nesklopí automaticky...
Mně to naopak takto vyhovuje. Nechci, aby se sklápěly vždy když zamknu. Nepřijde mi to vhodné například za mrazu. Takže já to takto ponechám :good:

Uživatelský avatar
MistrWajn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 10.09.2015 13:51
Bydliště: Žilina/Bratislava

Re: VCDS kódování Passat B7

Příspěvek od MistrWajn »

Da sa nakodovat moznost otvarania/zatvarania okien aj po vytiahnutia kluca a otvorenia dveri ako riesili chalani v teme Golf VII?

Srotty:
Možnost stahovat okna i po vypnutí motoru:
09- Cent. Eletrika
16- Bezp.přístup zadej 31347
10-Přizpůsobení
(13)Kontrola přístupu 2- Freigabenachlauf FH bei Kl 15 aus- dej „Aktivní“

Možnost stahovat okna i po otevření dveří:
09- Cent. Eletrika
16- Bezp.přístup zadej 31347
10-Přizpůsobení
(14)Kontrola přístupu 2- Freigabenachlauf FH bei Tueroeffnen abbrechen - dej „Neaktivní“

EDIT: stahovat okna po vypnuti mi ide ale po otvoreni dveri uz nie a minule som nechal 3 dni otvorene spolujazdcove okno lebo som uz otvoril dvere a povedal som si ze ho zatvorim podrzanim zamknutia na kluci a samozrejme som na to zabudol a zamkol som auto bez podrzania... :-(
Passat B7 Variant | 2011 | 2.0TDI (CFFB) 103kW → 140HP

Moja B7 (by MW)link

Uživatelský avatar
MistrWajn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 10.09.2015 13:51
Bydliště: Žilina/Bratislava

Re: VCDS kódování Passat B7

Příspěvek od MistrWajn »

Nikto nevie? Pripadne ten kod pre bezp pristup pre B7 a skusim sa v tom pohrabat sam? Dik.
Passat B7 Variant | 2011 | 2.0TDI (CFFB) 103kW → 140HP

Moja B7 (by MW)link

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: VCDS kódování Passat B7

Příspěvek od tornado1 »

nemůžeš srovnávat BCM jednotku s MQB!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
MistrWajn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 10.09.2015 13:51
Bydliště: Žilina/Bratislava

Re: VCDS kódování Passat B7

Příspěvek od MistrWajn »

Preto som sa najskor pytal ci sa to da nejako aj na B7. Hm?
Passat B7 Variant | 2011 | 2.0TDI (CFFB) 103kW → 140HP

Moja B7 (by MW)link

Uživatelský avatar
Bedza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 19.08.2016 18:06
Bydliště: Opava, CZ

Re: VCDS kódování Passat B7

Příspěvek od Bedza »

Já jsem při kódování zrcátek nějakým způsobem způsobil to, že mi okna ve dveřích i střešní okno fungují i po vytáhnutí klíče a také při otevření dveří (B7)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bedza

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: VCDS kódování Passat B7

Příspěvek od FandaTDI »

Bedza - šikula, semtam sice docela "odvážnej", ale tady je vidět, že odvážnému štěstí přeje :wink: Některý věci si člověk těžko odvodí/dovodí, víš už něco víc o tom System_Parameter_0-System_Paramater............._Byte 8 ? Víš/tušíš, co měníš tou hodnotou 90/95 nebo význam dalších...? Nebo jaký další nastavení jsi testoval/nějaký další poznatky ohl.těch zrcátek? Ač mě by jako kvaskymu vyhovovalo spíš to, že se nesklopěj pokaždý, ale jen tou dálkou...do čehož by mohlo "kecat" i to otevření dveří (aneb Power Windows/Sunroof disabled after door opening , což se dá vyzkoušet, ale jestli to máš stále zaškrtlý a fungujou ti okna i po otevření dveří, neni ten popisek zrovna přesnej - měl by bejt spíš enabled než disabled...event.je tomu nadřazený jiný nastavení,ap., ale jestli je default 0, tak spíš nelogickej popisek ...) a nedivil bych se, kdyby tohle hrálo roli i v tom zavírání kufru (a taky se mi nezdá, že je potřeba jiná jednotka, když přes akční členy to zavře...) - s tim jsi ještě nepohnul? :wink: Jinak aktuální verze už je 16.8, ale nevim, jestli to v tomhle případě bude platný ... A podobně by v tom zavírání kufru mohlo hrát roli i zapnutý zapalování (jako u tý dálky, někde nefuguje se zap.zapal. a u některejch jednotek se dá nastavit i aby fungovala...), tj. je dost možný, že tam bude taky víc možností nastavení/podmínek pro zavření toho kufru...

czert6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 06.12.2018 18:23

Re: VCDS kódování Passat B7

Příspěvek od czert6 »

Ahoj podařilo se někomu přijít na další věci? Zapnutí automatického zatáhnutí oken a střešního okna při dešti, možnost zavírat zadní elektrický kufr pomocí tlačítka ve dveřích řidiče a také pomocí ovladače, vypnout nemožnost nastavovat některé parametry auta v menu za jízdy.

Díky za odpovědi

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: VCDS kódování Passat B7

Příspěvek od tornado1 »

zavírání za deště není problém, kufr pouze s dodatečným modulem, v menu zapnout vypnout denní svícení atd.. možností je spousta
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

ivo992
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 11.10.2019 12:35

Re: VCDS kódování Passat B7

Příspěvek od ivo992 »

Ahojte, riešil niekto obmedzovac otáčok na voľnobehu? Pokial viem mal by byt na 2000 alebo 2500 ot/min ale nejakym spôsobom mi ide vytočiť až do maxima, chcel by som to vrátiť naspäť aby to nešlo, keďže sa chystám na TK a nepotrebujem aby mi auto vytacali do nepríčetná :) ďakujem

Odpovědět

Zpět na „VAG & ETKA & ChipTuning“