vag - přehození řj obyč/xenon

Návody, rady, zkušenosti...

Moderátor: standokan

Uživatelský avatar
kosa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

vag - přehození řj obyč/xenon

Příspěvek od kosa »

prosím o radu ,bo jsem to nenašel, jak pokud lze přepnout z obyč do xenon modu po zástavbě xenonů do vozu které předtím nemělo . aby počitač nehlásil chyby a světla neblikala ...toto se děje např po zástavbě hid .dík za info
sha ll, auy, 2000, 85kw

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Re: vag - přehození řj obyč/xenon

Příspěvek od KamilGTTDI »

kosa píše:prosím o radu ,bo jsem to nenašel, jak pokud lze přepnout z obyč do xenon modu po zástavbě xenonů do vozu které předtím nemělo . aby počitač nehlásil chyby a světla neblikala ...toto se děje např po zástavbě hid .dík za info
tak to nevim jak to myslis ale pokud myslis RJ xenonu tak ta ovlada puze a jenom naklopy svetel dle zatizeni vozidla, tudis blikani jak pises je uplne v necem jinem, jinak xenony ti zhapnou ty krabicky co u toho mas....

Uživatelský avatar
kosa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: vag - přehození řj obyč/xenon

Příspěvek od kosa »

já to upřesním ... vw touran cca 1rok starej , měl obyč světla tj h7 (asi nevím to přesne), nechal si namontovat HID sadu xenonu (to všichni znáte) , po montáží palubní počítač hlásí chybu př, světel (logicky jiný odběr 35wted ,55w před ) a co je horší mí to tendence blikat jako stoboskop...přesne nevím jak u vw ale mělo by jít nakodovat auto na xenony ..např u bmw toto lze nakodovat ...myslel jsem to tak jako změnit např jazyk atd ..proste to nakodovat ...event jaké s tím máte kdo zkušenosti ...
sha ll, auy, 2000, 85kw

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Re: vag - přehození řj obyč/xenon

Příspěvek od KamilGTTDI »

to co jsem ti psal je u nejakyho roku 2000 vw passat....

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vag - přehození řj obyč/xenon

Příspěvek od Paskal »

No ja bych se přiklaněl, Buď vadná nebo špatně napojená HID sada. 8)

Uživatelský avatar
kosa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: vag - přehození řj obyč/xenon

Příspěvek od kosa »

já to nezapojoval , ale ty dva dráty snad zapojí i blb, ale zajímalo mně to abych event. na to byl připraven ..každopádně už to má , přepnuto na vag ...jen nevím kde v ktere skupině , nekde v jiné nastaveni (asi) dozistím si to ..ale každopádne to lze ...... :?: :?:
sha ll, auy, 2000, 85kw

Uživatelský avatar
hornet
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: štírky-sev.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: vag - přehození řj obyč/xenon

Příspěvek od hornet »

už se to tu řešilo ,nove řj si hlidaji odběr ,a pak to odstříhavaji,mysli si že ti bouchla žarovka ,,vë VW pry to uměji ,někdo to tu psal .....šefovi jsme to dali do altei a na potkavačkach H7 v pohodě ...ovšem kdž pusti H1 v dalkových ,blikaji ....vyřešili jsme to tak ,že před vybojkou dalkoveho ma zapojenou 15W žarovičku ,která sviti pod kapotou ..a xenony už jsu v pohodě....zvedl se odběr ,na nějakych 50W ....je to sice provizorium,ale funguje to ....

Uživatelský avatar
drapek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: český těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: vag - přehození řj obyč/xenon

Příspěvek od drapek »

Je třeba změnit kodování v centrální elektrice jde to přes VAG...Pokud mi pošleš starý kod překoduju ti to na ,,xenony,,
a nebude ti to házet chybu a nebudou blikat :D
Diagnostika -AUDI-VW-Skoda-SEAT, CHIPTUNING TDi, , Úprava teplých startů, FAP OFF
http://www.tdidrapek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: vag - přehození řj obyč/xenon

Příspěvek od alean »

obrazek pujčen z dieselpover fora ,je to ze supervagu Obrázek

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: vag - přehození řj obyč/xenon

Příspěvek od maweric »

drapek píše:Je třeba změnit kodování v centrální elektrice jde to přes VAG...Pokud mi pošleš starý kod překoduju ti to na ,,xenony,,
a nebude ti to házet chybu a nebudou blikat :D
ten kód se vyčte z diagnostiky? to s tou žárovkou znám, ale je to prasečinka :D je to složité, to překodování? byl by někdo ochoten sem hodit návod?

Buf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.03.2008 18:51

Re: vag - přehození řj obyč/xenon

Příspěvek od Buf »

hornet píše:už se to tu řešilo ,nove řj si hlidaji odběr ,a pak to odstříhavaji,mysli si že ti bouchla žarovka ,,vë VW pry to uměji ,někdo to tu psal .....šefovi jsme to dali do altei a na potkavačkach H7 v pohodě ...ovšem kdž pusti H1 v dalkových ,blikaji ....vyřešili jsme to tak ,že před vybojkou dalkoveho ma zapojenou 15W žarovičku ,která sviti pod kapotou ..a xenony už jsu v pohodě....zvedl se odběr ,na nějakych 50W ....je to sice provizorium,ale funguje to ....
můžes sem prosimtě hodit foto jak tam máš zapojený ty žárovičky.

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: vag - přehození řj obyč/xenon

Příspěvek od Barthez »

S tema zarovkama je to blbost. Je treba jen prekodovat ten 12ti mistnej kod. Jak je to v te tabulce. Muzu Ti to zprostredkovat prez cloveka co toho supervaga ma. Je to prkotina na par minut. Zaskrtnes jak male decko co chces a ono ti to da ten kod, kterej tam pak zadas.... Jsem bez blikani a problemu. Hlavne mas jistotu, ze Ti neblafne auto jak u te zarovky. Jen podotknu, ze tak to maji vsechny dvojkove auta u VW - O2, B6 atd......
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Buf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.03.2008 18:51

Re: vag - přehození řj obyč/xenon

Příspěvek od Buf »

ne ni tu ňáká osoba v Plzni co to umí na kódovat.

Uživatelský avatar
dukar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 12.03.2008 18:52
Bydliště: Havířov

Re: vag - přehození řj obyč/xenon

Příspěvek od dukar »

to znamena že když změnim kod tak mužu v klidu odpojit bilastry /pokud se to tak jmenuje / a bude to normalně svítit .mam anglickou verzi 704 a na kodovani lcode

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: vag - přehození řj obyč/xenon

Příspěvek od maweric »

dukar píše:to znamena že když změnim kod tak mužu v klidu odpojit bilastry /pokud se to tak jmenuje / a bude to normalně svítit .mam anglickou verzi 704 a na kodovani lcode

ne! ballast tam musí v každém případě zůstat :wink:

Odpovědět

Zpět na „VAG & ETKA & ChipTuning“