prosím o radu - zvýšení výkonu

Návody, rady, zkušenosti...

Moderátor: standokan

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

prosím o radu - zvýšení výkonu

Příspěvek od maweric »

v tomhle směru jsem dosti nedůvěřivý a vůbec se v tom nevyznám :roll:

a proto Vás zasvěcené žádám o radu při zvýšení výkonu, nevím jestli Chip, nebo PowerBox hlevně bych chtěl něco cenově dostupného a odzkoušeného ...

budu vděčný za každou pomoc a radu, děkuji :idea:

Uživatelský avatar
indi666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 364
Registrován: 28.09.2007 20:05
Bydliště: Dílna na ostravsku
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu - zvýšení výkonu

Příspěvek od indi666 »

maweric píše:v tomhle směru jsem dosti nedůvěřivý a vůbec se v tom nevyznám :roll:

a proto Vás zasvěcené žádám o radu při zvýšení výkonu, nevím jestli Chip, nebo PowerBox hlevně bych chtěl něco cenově dostupného a odzkoušeného ...

budu vděčný za každou pomoc a radu, děkuji :idea:
Tady a na jiných fórech je toho napsaného hodně, dej si do vyhledávače chiptuning a pak jenom číst, názor si musíš udělat sám.

Za sebe můžu doporučit chipforum a to protože mi dělal soft TDI Fun a jsem nad míru spokojen. V autě mám namontované EGT-snímač teploty výfukových plynů,EMP-tlak výfukových plynu před turbem a díky hodnotám z těhle sensoru jsem v klidu.
A to potvrdilo, že umí a to moc dobře.
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy.
1.9 TDI PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Možnost úprav, údržby a diag. Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182
http://www.tdigarage.cz/
http://www.tdi-tuning.cz/

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu - zvýšení výkonu

Příspěvek od maweric »

indi666 píše:
maweric píše:v tomhle směru jsem dosti nedůvěřivý a vůbec se v tom nevyznám :roll:

a proto Vás zasvěcené žádám o radu při zvýšení výkonu, nevím jestli Chip, nebo PowerBox hlevně bych chtěl něco cenově dostupného a odzkoušeného ...

budu vděčný za každou pomoc a radu, děkuji :idea:
Tady a na jiných fórech je toho napsaného hodně, dej si do vyhledávače chiptuning a pak jenom číst, názor si musíš udělat sám.

Za sebe můžu doporučit chipforum a to protože mi dělal soft TDI Fun a jsem nad míru spokojen. V autě mám namontované EGT-snímač teploty výfukových plynů,EMP-tlak výfukových plynu před turbem a díky hodnotám z těhle sensoru jsem v klidu.
A to potvrdilo, že umí a to moc dobře.
to je to co právě nechci :!: lézt někde po jných fórech, když jsem na tomhle. už tady znám pár lidí, kteří mají zkušenosti a k nim se s důvěrou obracím. jsem rád že jsi mi navrhnul sovji možnost, ale rád si poslechnu další .... ještě by jsi mohl dopsat cenu toho všeho, ať si udělám obrázek :wink:

Uživatelský avatar
indi666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 364
Registrován: 28.09.2007 20:05
Bydliště: Dílna na ostravsku
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu - zvýšení výkonu

Příspěvek od indi666 »

Cena je individuální a tu si musíš dohodnout s chiptunerem osobě, podle požadavku.
Jediné co můžu k ceně dodat, že mě zajímá individualita,kvalita a přístup.
Co se týká úprav, tak se neoplatí šetřit(navyplácí se to).
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy.
1.9 TDI PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Možnost úprav, údržby a diag. Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182
http://www.tdigarage.cz/
http://www.tdi-tuning.cz/

Uživatelský avatar
jipi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko-Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu - zvýšení výkonu

Příspěvek od jipi »


Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu - zvýšení výkonu

Příspěvek od maweric »

:roll: nezlob se na mě, vím že chceš pomoc, ale o kousek výše je napsaáno, že NECHCI LÉST PO JINÝCH FÓRECH :!: mám důvěru v lidech tady a ne v lidech tam, kteří na mě chtějí vidělat :!:

Uživatelský avatar
indi666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 364
Registrován: 28.09.2007 20:05
Bydliště: Dílna na ostravsku
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu - zvýšení výkonu

Příspěvek od indi666 »

maweric píše:
:roll: nezlob se na mě, vím že chceš pomoc, ale o kousek výše je napsaáno, že NECHCI LÉST PO JINÝCH FÓRECH :!: mám důvěru v lidech tady a ne v lidech tam, kteří na mě chtějí vidělat :!:
K původnímu tématu: každopádně dobrý chip, powerbox prodlužuje jen dobu vstřiku a šidí data.

Dále podle toho co jsi tu napsal, nechápu proč jsi tu vůbec zakládal téma a rovnou jsi nekontaktoval kamarády přes SZ a za dobrou práci musíš zaplatit a ty to chceš zadarmo, to moc ochotných asi nebude.Neznám nikoho kdo dělá něco zadarmo a ani bych to po nikom nechtěl.Podle reklamy v podpisu asi podnikáš a pochybuji, že to děláš za náklady :wink: .
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy.
1.9 TDI PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Možnost úprav, údržby a diag. Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182
http://www.tdigarage.cz/
http://www.tdi-tuning.cz/

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu - zvýšení výkonu

Příspěvek od maweric »

indi666 píše:
maweric píše: :roll: nezlob se na mě, vím že chceš pomoc, ale o kousek výše je napsaáno, že NECHCI LÉST PO JINÝCH FÓRECH :!: mám důvěru v lidech tady a ne v lidech tam, kteří na mě chtějí vidělat :!:
K původnímu tématu: každopádně dobrý chip, powerbox prodlužuje jen dobu vstřiku a šidí data.

Dále podle toho co jsi tu napsal, nechápu proč jsi tu vůbec zakládal téma a rovnou jsi nekontaktoval kamarády přes SZ a za dobrou práci musíš zaplatit a ty to chceš zadarmo, to moc ochotných asi nebude.Neznám nikoho kdo dělá něco zadarmo a ani bych to po nikom nechtěl.Podle reklamy v podpisu asi podnikáš a pochybuji, že to děláš za náklady :wink: .
:evil: heleď frajere:
1. jsem neřek že to chci ZADARMO :!: :!: :!:
2. chci názor více lidí kterým důvěřuju :!: :!: :!:
3. nedělám to zadarmo, to ani nejde, ale slevu jsem schopen KLUBÁKŮM dát :!: :!: :!:

Uživatelský avatar
jipi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko-Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu - zvýšení výkonu

Příspěvek od jipi »

chip - daj si spravit niekomu komu doveruješ

powerbox - nedoporucujem

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu - zvýšení výkonu

Příspěvek od cendler »

Takže nějaký PowerBox určitě nebrat-celkově kničemu.

Jedině chip a nejlepší co znám jsou od tehle firmy, ale je z Chomutova což je pro tebe docela daleko http://www.dieselpower.cz
Ale než budeš dávat chip, tak bych dal nové trysky, ty samotné ti přidají na výkonu, potom možná větší turbo a pak bych to nechal chipnout, abych se to všechno sladilo, ale počítej stím že budeš měnit brzo spojku atd.
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
jipi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko-Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu - zvýšení výkonu

Příspěvek od jipi »

cendler: zastávaš si jednu firmu ale skúšal si aj inú?

Ja osobne som vyskúšal viac chipov na octavii 81kw 2001 HS elektronik, Cimbu, MMracing, každý chodil dobre ale bol spraveny inak a teraz je tam iný a ten chodí lepšie.

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu - zvýšení výkonu

Příspěvek od cendler »

jipi píše:cendler: zastávaš si jednu firmu ale skúšal si aj inú?

Ja osobne som vyskúšal viac chipov na octavii 81kw 2001 HS elektronik, Cimbu, MMracing, každý chodil dobre ale bol spraveny inak a teraz je tam iný a ten chodí lepšie.
no to je možná, já jsem ještě nikde nebyl teprve se chystál, ale píšu jen to co jsem slyšel z jiných for,Kdybych to slyšel od jednoho uživatele, tak to neřeším, ale já to slyšel od desítky uživatelů, tak předpokládám dobré chipy
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
jipi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko-Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu - zvýšení výkonu

Příspěvek od jipi »

ale ja sa nebavým teraz o zlých čipoch /aj majster tesár sa môže pomýlit/ . Osobne si myslím že je na tebe aby si si prečítal viac www a rozhodol sa sám, ver tomu že v CZ a aj SK je dosť kvalitných firiem, u mna dosť zaváži prístup k zákazníkovy, vzdialenosť k upravcovy a cena a kvalita.

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu - zvýšení výkonu

Příspěvek od cendler »

jak píše jipi, můžu jen souhlasit
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
TDIfun
Závodník
Závodník
Příspěvky: 520
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni Morava

Re: prosím o radu - zvýšení výkonu

Příspěvek od TDIfun »

jipi píše:cendler: zastávaš si jednu firmu ale skúšal si aj inú?

Ja osobne som vyskúšal viac chipov na octavii 81kw 2001 HS elektronik, Cimbu, MMracing, každý chodil dobre ale bol spraveny inak a teraz je tam iný a ten chodí lepšie.
To doufam ze chodi "lepsie" kdyz v tom mam taky trochu prsty :D

Odpovědět

Zpět na „VAG & ETKA & ChipTuning“