rozsvitily se airbagy

Návody, rady, zkušenosti...

Moderátor: standokan

Odpovědět
thepyroman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 26.05.2008 23:09

rozsvitily se airbagy

Příspěvek od thepyroman »

v pondeli sem si poridil passata b5 1,8T dnes dojedu na parkoviste, chcipnu ho-do te doby nic nesvitlilo, asi po hodine se vratim k autu nastartuju a sviti kontrolka airbagu, i po opakovanem startovani stale sviti, nevi nekdo cim to je?? a asi pred dvema dny mi prestala chodit dalka od centralu jen zablikaji blinkry ale auto se neotevre, ale po otoceni klicku v zamku se central otevre- napadlo me ze to je baterkou v centralu, nebo to muze mit nejakou spojitost?? dekuji

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: rozsvitily se airbagy

Příspěvek od Paskal »

No s tim Bagem to může být uvolněný konektor...chce to skouknout a smaznout VAGem.
A jak to budeš mit na VAGu tak hned skoukni signal DO...a připadné chyby jestli píše K.J.

scoupe
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 21.01.2008 14:42
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: rozsvitily se airbagy

Příspěvek od scoupe »

diky, skoda ze nemam pristup na vag, kolik asi stoji napojeni nekde v servise??

Uživatelský avatar
johnns
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: west

Re: rozsvitily se airbagy

Příspěvek od johnns »

Paskal píše:No s tim Bagem to může být uvolněný konektor...chce to skouknout a smaznout VAGem.
A jak to budeš mit na VAGu tak hned skoukni signal DO...a připadné chyby jestli píše K.J.
Dnes se mi rozsvitila taky. Kde prosím najdu ten konektor?

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: rozsvitily se airbagy

Příspěvek od Paskal »

johnns píše:
Paskal píše:No s tim Bagem to může být uvolněný konektor...chce to skouknout a smaznout VAGem.
A jak to budeš mit na VAGu tak hned skoukni signal DO...a připadné chyby jestli píše K.J.
Dnes se mi rozsvitila taky. Kde prosím najdu ten konektor?
Zaleži který :) Tak to pichni na VAG, ať to nerozdělávaš všechno... Od řidiče je ve volantu, od spolujezdce je v palubce,a od sedaček je pod sedadlama.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: rozsvitily se airbagy

Příspěvek od majkl1 »

V servise dáš tak kolem 500 a tam ti řeknou, teda pokud s tím budou umět zacházet :thk: :roll: , že ti to píše příliš velký odpor. A když to budou "machři" :roll: :mrgreen: sdělej ti i kde. Jestli u řidiče nebo spolujezdce apod.Takže jak psal předseda buď ty konektory nebo kroužek pod volantem nebo asi milion jinejch blbin. :|
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
johnns
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: west

Re: rozsvitily se airbagy

Příspěvek od johnns »

Tak to mám fertig.
Drobet jsem se bál toho varování před vstupem (ve Vagíně) do ŘJ Airbagů (upozorňovalo to na možné poškození pouhým přečtením - btw. - má někdo špatnou zkušenost?), ale nic se nestalo a chybu Vag načetl. Byla to pouze sporadická chyba - jak říkal majkl = příliš velký odpor. U konektoru bočního airbagu spolujezdce.
Konektor je dobře přístupný pod sedačkou spolujezdce. Trochu jsem s ním zacvičil, chybu smáznul a kontrolka už nesvítí. Snad mu to vydrží :wink: .

Díky za rady :) :mrgreen:

Jinak s cenou, přístupem a vědomostma většiny servisů, které jsem měl to "štěstí" navštívit zatím souhlasím s majklem. Třeba se jednou najde servis, který toto skóre začne posunovat na tu správnou stranu. Pozitivní :lol: :lol:
Ale zatím to spíš vypadá takhle: Bude nebude jeden velmi dobrý servis. Za devatero....

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: rozsvitily se airbagy

Příspěvek od majkl1 »

Jinak s cenou, přístupem a vědomostma většiny servisů, které jsem měl to "štěstí" navštívit zatím souhlasím s majklem. Třeba se jednou najde servis, který toto skóre začne posunovat na tu správnou stranu. Pozitivní :lol: :lol:
Ale zatím to spíš vypadá takhle: Bude nebude jeden velmi dobrý servis. Za devatero....[/quote]
... horami žil jeden drak a ten všechny dobré mechaniky SEŽRAL! :croc:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
johnns
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: west

Re: rozsvitily se airbagy

Příspěvek od johnns »

majkl1 píše:Jinak s cenou, přístupem a vědomostma většiny servisů, které jsem měl to "štěstí" navštívit zatím souhlasím s majklem. Třeba se jednou najde servis, který toto skóre začne posunovat na tu správnou stranu. Pozitivní :lol: :lol:
Ale zatím to spíš vypadá takhle: Bude nebude jeden velmi dobrý servis. Za devatero....
... horami žil jeden drak a ten všechny dobré mechaniky SEŽRAL! :croc:[/quote]

:lol: :lol: :lol: Mazec!!!

Odpovědět

Zpět na „VAG & ETKA & ChipTuning“