B5, VAG Problém

Návody, rady, zkušenosti...

Moderátor: standokan

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mario02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 17.06.2008 18:25
Bydliště: Třinec

B5, VAG Problém

Příspěvek od Mario02 »

Potřeboval bych poradit. Připojím normalně kabel k autu samozřejmě i do NB otočím klíčkem. Vag normalně naběhne najde mi ŘJ, pohoda. Připojím se normalně na komfortku tuším numero 46. Vše proběhne dobře, dám přizpůsobit a teď nastává problém, kromě prvního kanálu mi u všech píše chyba nezjištěno atd. Tak jsem si řikal smula hochu maš vytopenou komfortku. Prodral jsem se ke komforce pod zico šoféra ale komfortka je uplně netknutá jak by dneska vyjela z výrobní linky všechny kabely jsem pořádně dotlačil ale nepomohlo. Pak jsem si řikal tak vyzkouším akční členy jestli funguji a uplne bez problému tak opravdu nevím kde je problém. Díky za každou radu.

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: B5, VAG Problém

Příspěvek od šimek »

Mario02 píše:Potřeboval bych poradit. Připojím normalně kabel k autu samozřejmě i do NB otočím klíčkem. Vag normalně naběhne najde mi ŘJ, pohoda. Připojím se normalně na komfortku tuším numero 46. Vše proběhne dobře, dám přizpůsobit a teď nastává problém, kromě prvního kanálu mi u všech píše chyba nezjištěno atd. Tak jsem si řikal smula hochu maš vytopenou komfortku. Prodral jsem se ke komforce pod zico šoféra ale komfortka je uplně netknutá jak by dneska vyjela z výrobní linky všechny kabely jsem pořádně dotlačil ale nepomohlo. Pak jsem si řikal tak vyzkouším akční členy jestli funguji a uplne bez problému tak opravdu nevím kde je problém. Díky za každou radu.
No jde o to, že spousta kanálů je neobsazena a to právě záleží na komfortce, když najedeš na motor a dáš kanály, tak jich tam je tuším cca 255 a dobré 2-3/4 kanálů nebude bůbec obsazena. Co chceš konkrétně přizpůsobovat?

Uživatelský avatar
Mario02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 17.06.2008 18:25
Bydliště: Třinec

Re: B5, VAG Problém

Příspěvek od Mario02 »

Nóó tak že bych potřeboval aby mi pri odemykání/zamykání blikly blinkry a aby se mi při dvojitým stistu tlačítka zamknout na DO nevypnul alarm. Díky.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: B5, VAG Problém

Příspěvek od majkl1 »

Ty blinkry byly někde zezačátku, kolem kanálu 6+-. Včera jsem zrovna na to koukal. :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: B5, VAG Problém

Příspěvek od Paskal »

majkl1 píše:Ty blinkry byly někde zezačátku, kolem kanálu 6+-. Včera jsem zrovna na to koukal. :roll:
Předesda na to koukal jak měl 3ku v žile. :drug: :P :lol:
Přílohy
1.JPG

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: B5, VAG Problém

Příspěvek od majkl1 »

Sem říkal kolem kanálu 6+-. :pila: Ale je fakt, že na kanálníka Paskala nemám. :oops: A rozjíždět druhej comp s viskou se mi nechtělo :gey: Dva kanály sem, dva tam, do ňákýho se čas od času trefím. :velo:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: B5, VAG Problém

Příspěvek od Paskal »

majkl1 píše:Sem říkal kolem kanálu 6+-. :pila: Ale je fakt, že na kanálníka Paskala nemám. :oops: A rozjíždět druhej comp s viskou se mi nechtělo :gey: Dva kanály sem, dva tam, do ňákýho se čas od času trefím. :velo:
To víš že jo :P Ale jak se trefiš do toho nespravného tak bude smradu jak v cařím hradu. :gey: :jok: :P

Uživatelský avatar
Mario02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 17.06.2008 18:25
Bydliště: Třinec

Re: B5, VAG Problém

Příspěvek od Mario02 »

Zdravím pánové. Tak ty kanály vím které to jsou ale piše mi u každého Chyba (N/A) to je můj problém.

Odpovědět

Zpět na „VAG & ETKA & ChipTuning“