Chip

Návody, rady, zkušenosti...

Moderátor: standokan

FabkaRS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 15.08.2008 04:57

Chip

Příspěvek od FabkaRS »

Zdravim všechny, jsem tady novej. Před prázdninama jsem si pořídil Fabku RS a projížděl jsem net, abych zjistil kdo mi to načipuje. Našel jsem firmu 11GAuto, musím říct, že to jede skvělě, a ještě když jsem se zeptal, jestli mi můžou ukázat nějakej graf z brzdy na nějakou úpravu kterou dělaly, tak mi řekly, že když si necham naměřit výkon na brzdě, takže mi vrátěj 1000,-kč když jim ukážu účet... Vím že to vypadá jako kdybych byl podplacenej abych jim dělal reklamu, ale neni to tak, jen mě to opravdu překvapilo... Kdyby měl někdo zájem o kontakt tak dejte vědět... Mějte se.

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Chip

Příspěvek od Tomasek1234 »

podle toho webu bych si tam nedal ani kolo na nasazeni retezu.

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip

Příspěvek od teekey »

hlavne ze davaj CCS zdarma a ty ceny jsou taky dobry :lol:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Chip

Příspěvek od majkl1 »

Mě se líbí toto, cituji: Škoda octavia 1.9 Tdi 74kw - 160kw. Bez omezení živ :roll: otnosti motoru.!!!
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Chip

Příspěvek od Tomasek1234 »

jj proste banda lam co prehrava bezhlave mapy pres nejakej klon kabel :D maximalni profici.

FabkaRS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 15.08.2008 04:57

Re: Chip

Příspěvek od FabkaRS »

Tomasek1234 píše:jj proste banda lam co prehrava bezhlave mapy pres nejakej klon kabel :D maximalni profici.
hmmm, tak to teda nevim, proč ten soft odlazovali ve WinOls. No nic, si třeba trhněte nohou, jen jsem řekl, že jsem spokojenej. Dřív se mi tohle fórum líbilo, ale nějaký chytrácký kecy mě rozčilujou, škoda že sem nevěděl dřív, že to tady umíte líp.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Chip

Příspěvek od majkl1 »

FabkaRS píše:
Tomasek1234 píše:jj proste banda lam co prehrava bezhlave mapy pres nejakej klon kabel :D maximalni profici.
hmmm, tak to teda nevim, proč ten soft odlazovali ve WinOls. No nic, si třeba trhněte nohou, jen jsem řekl, že jsem spokojenej. Dřív se mi tohle fórum líbilo, ale nějaký chytrácký kecy mě rozčilujou, škoda že sem nevěděl dřív, že to tady umíte líp.
Vono, když někdo tvrdí, že zvedne výkon o 118,4% aniž by snížil životnost motoru, tak nelze říct nic jiné než "MIMO MÍSU!" Ještě tak 25% bych zkousnul. :wink: :!:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Chip

Příspěvek od Tomasek1234 »

celou tuhle reklamu bych smazal aby si tam nekdo z fora nenechal zlikvidovat auto

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Chip

Příspěvek od majkl1 »

Tak tak není VW, příspěvek=1, takže je to reklama. A s jeho dobou, kterou strávil na našem klubu nás bude sekýrovat a hlavně hodnotit. To není dobrej začátek a u mě se teda nezapsal. :wink: :evil:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip

Příspěvek od teekey »

na druhou stranu je fakt ze delaj "klasickej-chip", pac zvednuti vykonu z 81 -> na cca 105kw slibuje kazdy, ale ne kazdy dodava, ze na starsich motorech (coz uz dneska jsou vsechny ty 81) si muzete ten motor totalne dojebat :roll:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
TDIfun
Závodník
Závodník
Příspěvky: 520
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni Morava

Re: Chip

Příspěvek od TDIfun »

Kdejakej idiot prodava ukradene CD, kde jsou stejne ty upravy hrozne. Potom tady cloveka otravuji kdyz jim chcipne jednotka, nebo mi zdrzuji mechanika od prace kdyz jim chcipa motor.Kdyby ty upravy staly vubec za neco, tak je nikdo jen tak nepusti. Ale na druhou stranu aspon budem mit vic prace opravovat levne nachipovane kary...
Pak mi tady prijede treba Fabka RS a v ni obsah z okty, supr gulas.Jen ty ventilatory ta jednotka nejak nemuze najit. :wow:

FabkaRS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 15.08.2008 04:57

Re: Chip

Příspěvek od FabkaRS »

TDIfun píše:Kdejakej idiot prodava ukradene CD, kde jsou stejne ty upravy hrozne. Potom tady cloveka otravuji kdyz jim chcipne jednotka, nebo mi zdrzuji mechanika od prace kdyz jim chcipa motor.Kdyby ty upravy staly vubec za neco, tak je nikdo jen tak nepusti. Ale na druhou stranu aspon budem mit vic prace opravovat levne nachipovane kary...
Pak mi tady prijede treba Fabka RS a v ni obsah z okty, supr gulas.Jen ty ventilatory ta jednotka nejak nemuze najit. :wow:
Ale copak copak? Potrefená husa se vždycky ozve?

dr.chip
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 17.06.2008 23:46

Re: Chip

Příspěvek od dr.chip »

Ano klucííí, vy jste nejlepší. Jsem zas jednou zabrousil se podívat co je tady novýho. Já mít firmu, tak si vás najmu.... viz.obrázek
Přílohy
NO COMMENT
NO COMMENT

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip

Příspěvek od teekey »

je fakt, ze od lidi s nulovyma referencema zde na foru ty soudy maji vahu :mrgreen:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Chip

Příspěvek od majkl1 »

dr.chip píše:Ano klucííí, vy jste nejlepší. Jsem zas jednou zabrousil se podívat co je tady novýho. Já mít firmu, tak si vás najmu.... viz.obrázek
Diplomat z tebe asi nebude, podle toho kolika klubákům jsi pomohl (0 -podle ohlasů) asi s tvojí ochotou pomoc to taky nebude slavný, takže nemám důvod si myslet, že autům rozumíš víc jak moje babička, ale apoň s obrázkama si hrát umíš. Přihlas se na foru pro Photoshop apod. tam se uplatníš. Kupříkladu Teekey pomohl více lidem než tys asi viděl motorů, takže bude lepší. když už se netay nebudeš vyjadřovat v duchu, který jsi tu předvedl. Hofg!
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Odpovědět

Zpět na „VAG & ETKA & ChipTuning“