Chyba 18263.

Návody, rady, zkušenosti...

Moderátor: standokan

Odpovědět
Uživatelský avatar
asthomass
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 12.03.2008 04:18
Bydliště: praha

Chyba 18263.

Příspěvek od asthomass »

Vag vypisuje stále stejnou chybu-ŘJ motoru 01-chyba 18263 P1865-35-10- sporadicky.Chyba nejde smazat,objevuje se znovu.Ve VISu příčina,možné projevy-nic.Komplet test bez závad,auto se chová normálně.Včera jsme provedli montáž aut.svícení,bylo odpojeno i rele 219 ? u ŘJ.Následně vyskočila chyba na funkci airbagu a ještě tuším i jiná,ale po vymazání z paměti závad šlo vše do normálu.Kdo poradí?

Uživatelský avatar
verich
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Chyba 18263.

Příspěvek od verich »

asthomass píše:Vag vypisuje stále stejnou chybu-ŘJ motoru 01-chyba 18263 P1865-35-10- sporadicky.Chyba nejde smazat,objevuje se znovu.Ve VISu příčina,možné projevy-nic.Komplet test bez závad,auto se chová normálně.Včera jsme provedli montáž aut.svícení,bylo odpojeno i rele 219 ? u ŘJ.Následně vyskočila chyba na funkci airbagu a ještě tuším i jiná,ale po vymazání z paměti závad šlo vše do normálu.Kdo poradí?
Taky třeba kdyby jsi napsal co je to za auto,r.v.,motor atd.
No nicméně tato chyba již není popsána ani v servisní dokumentaci (odhadoval jsem TDI r.v.03 96kW).Takže pomohl by VAS v autorizovaném servisu.Za zjištění závady na VASilu se domluvíš za pár kaček. :wink:
...VW is the BEST!...

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Chyba 18263.

Příspěvek od Tomasek1234 »

postup: kontrola vsech ridicich jednotek pomoci automatickeho behu

Uživatelský avatar
asthomass
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 12.03.2008 04:18
Bydliště: praha

Re: Chyba 18263.

Příspěvek od asthomass »

verich píše:
asthomass píše:Vag vypisuje stále stejnou chybu-ŘJ motoru 01-chyba 18263 P1865-35-10- sporadicky.Chyba nejde smazat,objevuje se znovu.Ve VISu příčina,možné projevy-nic.Komplet test bez závad,auto se chová normálně.Včera jsme provedli montáž aut.svícení,bylo odpojeno i rele 219 ? u ŘJ.Následně vyskočila chyba na funkci airbagu a ještě tuším i jiná,ale po vymazání z paměti závad šlo vše do normálu.Kdo poradí?
Taky třeba kdyby jsi napsal co je to za auto,r.v.,motor atd.
No nicméně tato chyba již není popsána ani v servisní dokumentaci (odhadoval jsem TDI r.v.03 96kW).Takže pomohl by VAS v autorizovaném servisu.Za zjištění závady na VASilu se domluvíš za pár kaček. :wink:

Jo díky,že se někdo ozval,je to tedy páša r.v.04,74 kW,motor AVB-no a to jsem vlastně koukal jako první,na chybové kódy VW a Škoda,ono to vlastně končí tím 18262 a dál už nic,alespoň co mám k dispozici.Asi chyba byla tím odpojením rele napájení ŘJ,zkusíme znova testovat,něco se někde ukáže.Kámoše na VAS zatím nemám,ale už se na tom pracuje.

Uživatelský avatar
asthomass
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 12.03.2008 04:18
Bydliště: praha

Re: Chyba 18263.

Příspěvek od asthomass »

Tomasek1234 píše:postup: kontrola vsech ridicich jednotek pomoci automatickeho behu

Díky za příspěvek,taky jsem chvilku dumal nad tím,kontrola pomocí aut.běhu.Taky to na mě z VISu takhle pěkně vypadlo.Příčina-nic.Možné projevy-nic.A už jsem byl doma.
Zatím bylo málo času se tomu věnovat,pášu mám na práci,tahá v pohodě,předvčerem se stalo,včera a dneska se drandí a teprve v sobotu na něj budu mít víc času,se s ním pomazlit.Tak zatím sbírám rozumy tady na foru.Ale díky za příspěvek.

Uživatelský avatar
asthomass
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 12.03.2008 04:18
Bydliště: praha

Re: Chyba 18263.

Příspěvek od asthomass »

asthomass píše:Vag vypisuje stále stejnou chybu-ŘJ motoru 01-chyba 18263 P1865-35-10- sporadicky.Chyba nejde smazat,objevuje se znovu.Ve VISu příčina,možné projevy-nic.Komplet test bez závad,auto se chová normálně.Včera jsme provedli montáž aut.svícení,bylo odpojeno i rele 219 ? u ŘJ.Následně vyskočila chyba na funkci airbagu a ještě tuším i jiná,ale po vymazání z paměti závad šlo vše do normálu.Kdo poradí?

28.9.08
Vše se řeší na -dieselpowerforum.cz,je tam několik zajímavých postřehů na toto téma,možný pokles napětí,překódování ŘJ motoru na to samé číslo,nebo třeba možný problem s komfortkou.
Chyba 18263 může být i špatně zap.neorig radio.Zajímavé!

Odpovědět

Zpět na „VAG & ETKA & ChipTuning“