Sportovní filtr na G IV?!

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

KADEL píše:ty voe jaktože tam nemaš vahu???? ja chci taky teda nechci ji tam mít ja kse t oda udělat??????oddělat
jak řekl Oakley...nemám ji, těžko říct jestli se to muže nějak vyřadit a oddělat :?:

jsem našel obrázky jak 1,6i tak 1,6 16v, sem si totiž myslel že filtr má i 8v pod krytem motoru, jenže nemá, takže tam udělali více změn a i váha tam žádná není
kdyžtak mě opravte jestli píšu nesmysl :wink:
Přílohy
a_cfoto6.jpg
a_cfoto6.jpg (52.87 KiB) Zobrazeno 719 x
a_cfoto.jpg
a_cfoto.jpg (52.06 KiB) Zobrazeno 719 x
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

to je mě jasný já mám i delší filtr než co je na obr. a nevíte jestli se to da nějak obejít ta váha?

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

KADEL píše:to je mě jasný já mám i delší filtr než co je na obr. a nevíte jestli se to da nějak obejít ta váha?
já sem to sem dal, aby si udělali obrazek všichni jakej je tam rozdil :wink: ...ale s tou váhou nevim, snad poradí další :arrow:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
TAcc.cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sydney
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAcc.cz »

KADEL píše:to je mě jasný já mám i delší filtr než co je na obr. a nevíte jestli se to da nějak obejít ta váha?
Určitě...odmontuj váhu vzd. a přidělej ho do ofuků v palubce. tam se taky hejbe vzduch :lol: :lol: :lol: JOKE

Musíš si udělat pásnoucí přechod na trubce sání k váze a dál ke konusu. A nepotřebuješ jí vyndavat. Vycházím z toho že chceš dát konus filtr.

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

no ale mě nejde o filtr ale o to že ta váha mě tam sere :wink: a když se pose... tak jak by se dala obejít pokd to jde :lol:

Uživatelský avatar
TAcc.cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sydney
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAcc.cz »

Já když jí odpojím, za běhu motoru, tak sebou trochu poškube ale uklidní a běží v pohodě dál. Takže skočí do "improvizačního" provozu bez váhy. Kolik to bude mít ale spotřebu bez zapojené váhy to nevím. Na zkušebním prošlápnutí plynu bez i s váhou, jsme dospěli v Ogym a Crossicem, že s váhou jde líp do otáček z volnoběhu.

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

to je mi jasný vím jak to přibližně funguje ale bez vahy se v normálním měským provozu neda jezdit jde mi o to jestli to někdo neřešil nějakým obelstěním :lol:

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od suchyra »

no a já tam mám ty váhy vzduchu prý dvě!!! 8O zítra sem hodím foto, fakt divný. jednu mám normálně a tu druhou přímo na airboxu! to mě právě brání abych tu krabici dal pryč a udělal redukci na konus.

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od suchyra »

ale nevím, pokud se ta krabice vyhodí tak ten teplej vzduch od motoru asi neni moc dobrej. přívádět tam čerstvej vzduch rourou třeba od masky a udělat sání na kapotě, jsem myslel?!

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

BlackRacer píše:ale nevím, pokud se ta krabice vyhodí tak ten teplej vzduch od motoru asi neni moc dobrej. přívádět tam čerstvej vzduch rourou třeba od masky a udělat sání na kapotě, jsem myslel?!
já mám přivedenej vzduch rourou až od boční pruduchu v nárazníku, není to nic moc velkýho ale aspon něco, TDIčka tam maj to sání tou mřížkou v masce...
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
TAcc.cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sydney
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAcc.cz »

Toxyz píše:
BlackRacer píše:ale nevím, pokud se ta krabice vyhodí tak ten teplej vzduch od motoru asi neni moc dobrej. přívádět tam čerstvej vzduch rourou třeba od masky a udělat sání na kapotě, jsem myslel?!
já mám přivedenej vzduch rourou až od boční pruduchu v nárazníku, není to nic moc velkýho ale aspon něco, TDIčka tam maj to sání tou mřížkou v masce...
Mam stejnej přívod vzduchu jako TDI, vlevo od praveho svetla skrz mřížku za svetlem k blatniku a do boxu

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od suchyra »

a pokud bych box vyhodil, dal tam normálně otevřenej filtr a k němu přivedl rouru ze předu a ještě udělal sání v haupně tak by to mohlo stačit, ne?!

Uživatelský avatar
TAcc.cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sydney
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAcc.cz »

BlackRacer píše:a pokud bych box vyhodil, dal tam normálně otevřenej filtr a k němu přivedl rouru ze předu a ještě udělal sání v haupně tak by to mohlo stačit, ne?!
Jestli tam máš 2 váhy vzduchu, tak by jsi je nějak musel přopijit k trubce saní a kudy tomu přivedeš vzduch je celkem jedno, ale chtělo by to náporovej vzduch a udělat nějakou přepážku mezi filtrem a motorem.
Stále náchápu proč by tam měli být 2 váhy...mrknu do knížky

Uživatelský avatar
TAcc.cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sydney
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAcc.cz »

Měl by jsi mít stejné sání jako já na 2.0 litru a já zadne 2 váhy nemám. Asi sis tu jednu váhu s něčím zaměnil :wink:

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Příspěvek od crossic »

Podle mě tam bude mít taky jen jednu - ledaže by měl dvousměrné sání - ale GTI motor jsem neviděl tak nevím. Budeš muset vyrobit ten protikus k váze a na něj až dát ten filtr
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“