sedačky - kožené vs. látky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

už teď na ně šetřím,lexi :lol:

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

l-e-x píše:
DMS píše:kolik se asi tak pohybují ceny sedaček kůže/alcantara - předek s výhřevem, zadek je určitě standartně bez výhřevu, ne ? :roll:
Podle stavu +-20tis
no to mě po*er 8O
U nás na vsi se řiká, silnější pes mrdá.

Uživatelský avatar
l-e-x
Závodník
Závodník
Příspěvky: 589
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od l-e-x »

Karfik píše:
l-e-x píše: Podle stavu +-20tis
no to mě po*er 8O
Hele Karfiku ja na takove prasarny nejsem :twisted: ale dej si inzerat a určitě někoho s takovou uchylkou seženeš :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Bombas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opava - Kravaře - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bombas »

l-e-x píše:
DMS píše:kolik se asi tak pohybují ceny sedaček kůže/alcantara - předek s výhřevem, zadek je určitě standartně bez výhřevu, ne ? :roll:
Podle stavu +-20tis
To myslíš ale nové.... Jinak v anonnci jsou okolo 5-8000kč i s tapecírunkama, ale nevíděl sem, je ve skutečnosti :?

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

l-e-x píše:
Karfik píše:no to mě poser 8O
Hele Karfiku ja na takove prasarny nejsem :twisted: ale dej si inzerat a určitě někoho s takovou uchylkou seženeš :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
U nás na vsi se řiká, silnější pes mrdá.

Uživatelský avatar
Softy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Softy »

DMS píše:kolik se asi tak pohybují ceny sedaček kůže/alcantara - předek s výhřevem, zadek je určitě standartně bez výhřevu, ne ? :roll:
Koza/alcantra som zatial ani bez vyhrevu nevidel (samozrejme predne).
VW Passat variant 3BG 1,9Tdi PD 130PS Tiptronic, Bejvávalo než mi ho UKRADLI :( :( :(
AUDI A6 avant 2,5 TDi 180PS Tiptronic
http://s11.bitefight.cz/c.php?uid=70420

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

přední s výhřevem má už kdekdo, ale zadní ne a to je bomba :wink:

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

Bombas píše:
l-e-x píše: Podle stavu +-20tis
To myslíš ale nové.... Jinak v anonnci jsou okolo 5-8000kč i s tapecírunkama, ale nevíděl sem, je ve skutečnosti :?
Ne..on mysli celej vnitrek..kdyz menis treba na bezovou tak potrebujes,koberec,plasty do kufru,do auta,jinej spodek palubky,jinou radicku,rucku,pasy,sedacky,tapecy atd...Ta cena co si uvedl je jen za samotne sedla pripadne s tapecama..
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Chudej student píše:
Bombas píše: To myslíš ale nové.... Jinak v anonnci jsou okolo 5-8000kč i s tapecírunkama, ale nevíděl sem, je ve skutečnosti :?
Ne..on mysli celej vnitrek..kdyz menis treba na bezovou tak potrebujes,koberec,plasty do kufru,do auta,jinej spodek palubky,jinou radicku,rucku,pasy,sedacky,tapecy atd...Ta cena co si uvedl je jen za samotne sedla pripadne s tapecama..
a kde se tohle všechno dá sehnat ? To je skoro nadlidské úsilí, i když lex to skoro má :roll:

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

DMS píše:
Chudej student píše: Ne..on mysli celej vnitrek..kdyz menis treba na bezovou tak potrebujes,koberec,plasty do kufru,do auta,jinej spodek palubky,jinou radicku,rucku,pasy,sedacky,tapecy atd...Ta cena co si uvedl je jen za samotne sedla pripadne s tapecama..
a kde se tohle všechno dá sehnat ? To je skoro nadlidské úsilí, i když lex to skoro má :roll:
Ne skoro,ale ma...jako nechapu proc by se nedalo..kdyz nekdo prodava bezovej vnitrek tak to asi prodava jako celek ne?Nebo k cemu by jako byly bezovy sedla v cernym vnitrku a nebo bezovej koberec u cernyho vnitrku...uvazuj :) :wink:
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
l-e-x
Závodník
Závodník
Příspěvky: 589
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od l-e-x »

Bombas píše:
l-e-x píše: Podle stavu +-20tis
To myslíš ale nové.... Jinak v anonnci jsou okolo 5-8000kč i s tapecírunkama, ale nevíděl sem, je ve skutečnosti :?
Tak mi je prosimtě v annonci ukaž, aby to bylo z faceliftu a v pěkném stavu, opravdu bych chtěl kuži za 5000kč vidět, jednou tam byla kuže za 12000 řikal jsem si luxus, jel jsem se na to podivat a byl to hnus vydrbanej s min 300najeto,...

A když pišeš nové :lol: tak se skoč zeptat do VW za kolik by ti prodali komplet novej koženej interier, to by mě vcelku zajímalo cenově :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Chudej student píše:
DMS píše: a kde se tohle všechno dá sehnat ? To je skoro nadlidské úsilí, i když lex to skoro má :roll:
Ne skoro,ale ma...jako nechapu proc by se nedalo..kdyz nekdo prodava bezovej vnitrek tak to asi prodava jako celek ne?Nebo k cemu by jako byly bezovy sedla v cernym vnitrku a nebo bezovej koberec u cernyho vnitrku...uvazuj :) :wink:
jasan, sehnat se dá všechno, líp nebo hůř, jde o to i za kolik... :wink:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

l-e-x píše:
Bombas píše: To myslíš ale nové.... Jinak v anonnci jsou okolo 5-8000kč i s tapecírunkama, ale nevíděl sem, je ve skutečnosti :?
Tak mi je prosimtě v annonci ukaž, aby to bylo z faceliftu a v pěkném stavu, opravdu bych chtěl kuži za 5000kč vidět, jednou tam byla kuže za 12000 řikal jsem si luxus, jel jsem se na to podivat a byl to hnus vydrbanej s min 300najeto,...

A když pišeš nové :lol: tak se skoč zeptat do VW za kolik by ti prodali komplet novej koženej interier, to by mě vcelku zajímalo cenově :lol: :lol: :lol:

jo jedna firma v Hradci Kr. dělá čalonění vozů a celý interiér dá do kůže cca. za 30 tisíc, na co si ukážeš to ti dá do kůže... a je to jak nový,fakt pěkný...

Uživatelský avatar
HonzYk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HonzYk »

No podle me se jen tak nekdo nakeho zachovaleho kozeneho interieru vcetne alcantary nevzda.....
ten kdo to prodava se toho spis zbavuje.... osoupana kuze je horsi nez latka....
Ale kdyz vidim neklktere nove autopotahy, latkove, treba na VOLVU nebo CHRYSLERU, tak to je opravdu mazec!!!! bych to klidne hned vymenil....
Kozeny Nissan Micra X11E je taky bomba!!! :) ale to je spis latka kuze....
VW je prevlecenej SEAT!!!

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

HonzYk píše:No podle me se jen tak nekdo nakeho zachovaleho kozeneho interieru vcetne alcantary nevzda.....
ten kdo to prodava se toho spis zbavuje.... osoupana kuze je horsi nez latka....
Ale kdyz vidim neklktere nove autopotahy, latkove, treba na VOLVU nebo CHRYSLERU, tak to je opravdu mazec!!!! bych to klidne hned vymenil....
Kozeny Nissan Micra X11E je taky bomba!!! :) ale to je spis latka kuze....

Mimoň,Mimoň to je přeci kousek od Ml.Boleslavi !! Že bysme dali tuning sraz ? :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“