Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Příspěvek od šimek »

petr_b6 píše:Tak už ho mám v autě :) Maximální spokojenost. Je to solidní firma. Měl jsem trošku problémy s nastavením /instalace easy/ tak mi prodejce řekl že se mám zastavit a pomohl mi s tím. Mají i servis, takže v případě problémů všechno řeší. To že to je dražší neřešim, vim že mam super servis a že ta firma bude fungovat i za pár měsíců a že to není nákup od někoho "kdo ho taky umí sehnat" ;) Mají prej uz poslední kus /zaprasilo se po nich:)/, ale další už jsou na cestě :) Maji jeste jeden model, ale ten byl pry na zkousku od noveho dodavatele a je to smejd... Pak maji jeste radio pro B5, taky s navigaci, nestihaji pry davat novinky na net:)

Jinak to rádio má mnohem lepší zvuk než ten tupej originál co jsem tam měl, dvd jde i za jízdy, navigace je vestavěná, rychlá a přesná, a celková spokojenost. Už se těsim az vyjde igo Navíc vypadá v autě fakt super. Ten povrch nema chybu!

Takze muzu fakt jen doporucit. 8)
Jak můžeš vědět, že ten servis je super a že tu ta firma bude i za pár měsíců. Ono se všechno pozná až při první reklamaci. Snad nebude zapotřebí. Máš nějaké fotky z instalace?

petr_b6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 03.04.2008 11:54

Re: Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Příspěvek od petr_b6 »

Ja kdyz jsem s necim spokojenej, tak to reknu. Bavil jsem se s tim typkem /btw. jmenovec/ docela dlouho a protoze me to zajimalo, tak jsem se vyptaval... nevidim duvod proc to tady nenapsat. Kdybych mel na to svuj shop, tak budu psat trosku jinak a budu vam neco nutit. Jestli narazis na to, ze jsem ochotnej priplatit za sluzby, tak uz se mi stalo, ze jsem koupil radio od typka co to vozil a kdyz jsem pak mel problem s tim, ze necetla mechanika, tak mi jen rekl, ze uz to nevozi a at si najdu servis... a jelikoz samozrejme v servisu rekli, ze odesla mechanika, tak jsem radio dal do kouta, protoze dily nesezenu... takze tohle ber jen jako moji zkusenost s nakupem. Me je uprimne jedno kde si kdo co koupi, vzhledem k tomu, ze jsem tohle tema vytvoril, tak tady pisu jak to cely probiha a jak to na me pusobi... howg! :wink:

petr_b6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 03.04.2008 11:54

Re: Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Příspěvek od petr_b6 »

No ze je super... mozna "superlativ" :), ale maji svoji kancelar, radii maji plny regaly - tzn. nevozi jen par kousku mesicne a je to jejich hlavni business... Dost "firem" se schova za hezkej web a prodavaji z obyvaku... I kdyz jsem se koukal po netu, tak maji docela dost reklam... takze to vypada ze to myslej vazne. Tyhle radia velky firmy nevozej a na tu bidu jakou se daji sehnat mi to prislo ze maji slusny zazemi.... fotku poslu zitra, musim vyzvednout fotak u svagra. na fotce z mobilu toho moc videt nebylo. BTW... nevite jestli se da dodelat ovladani na volant? Nic tam nemam a rad bych si to propojil

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Příspěvek od šimek »

petr_b6 píše:No ze je super... mozna "superlativ" :), ale maji svoji kancelar, radii maji plny regaly - tzn. nevozi jen par kousku mesicne a je to jejich hlavni business... Dost "firem" se schova za hezkej web a prodavaji z obyvaku... I kdyz jsem se koukal po netu, tak maji docela dost reklam... takze to vypada ze to myslej vazne. Tyhle radia velky firmy nevozej a na tu bidu jakou se daji sehnat mi to prislo ze maji slusny zazemi.... fotku poslu zitra, musim vyzvednout fotak u svagra. na fotce z mobilu toho moc videt nebylo. BTW... nevite jestli se da dodelat ovladani na volant? Nic tam nemam a rad bych si to propojil
Foky určitě dej, popřípadě vyfož i nějaké Munu, Nastevní atd. Prostě co nejvíce obrázků atd. Měl jsi nějaký problém s montáží, jako že by neseděl nějaký konektor nebo se muselo něco předělávat, upravovat? Jinak ovládání na volant určitě jde, ale taky asi půjde o to, zda to bude podporovat to rádio. To tu irčitě poradí víc ostatní. Jinak to taky musí prý podporovat jednotka na sloupku řízení.

petr_b6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 03.04.2008 11:54

Re: Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Příspěvek od petr_b6 »

S instalaci nebyly problemy, konektory to ma VW, jen teda na drate, ne v pristroji, takze chvilku trvalo nez jsem vsechno zastrkal aby to nevadilo. U origo radia jsem mel 2 antenni konektory, tady jen jeden, tak jsem to dal do krajniho a radio jede. Mel jsem potize s nastavenim, radio hlasilo mono. Pak mi ale poradili, ze se musi vypnout RDS, pak se v radiu misto TA zobrazi tlacitko ST a tim se zmeni na stereo... a pak zase zapne RDS.

Radio pry ma pripojeni na volant, na instalacnich dratech je nejaka krabicka s 3,5mm jackem, ktera se pak zase zapoji do radia... tak moc nechapu ten system... no uvidim az sezenu tlacitka na volant.

po praci si budu hrat s fotakem, tak to pak hodim online.

tomasfirt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 04.10.2008 20:46

Re: Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Příspěvek od tomasfirt »

mel jsem toto radio na 8 dni na vyzkouseni. Pokud Vas pred koupi zajima muj nazor na kvalitu a funkcnost, napiste mi email na tomas.firt@seznam.cz a poslu Vam recenzi a komentar.

Uživatelský avatar
rockdale
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 31.07.2008 21:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Příspěvek od rockdale »

Kdo by mel o radio zajem, tak se muze zastavit v nasi kancelari /kontakt na www.soundmaster.cz/ - pondeli az patek, 9:30 - 18:00 /vetsinou i dele/ a radio vybalime, pripojime a muzeme zkouset a zkouset a zkouset.... Prineste si klidne vlasni cd/dvd/usb flash disky, sd karty, navigacni software, ipod, iphon digitalni tuner atd. atd. at muzete objektivne posoudit kvalitu pristroje.

zn. Kava ke zkouseni zdarma! :wink:
http://www.dvdautoradia.cz - DVD, GPS, MP3 atd prehravace do aut :)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Příspěvek od Mára_VR6 »

výborná nabídka, myslím si, že jí leckdo ocení :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

tomasfirt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 04.10.2008 20:46

Re: Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Příspěvek od tomasfirt »

To je od firmy Soundmaster dobra a ferova nabidka. Pokud budete mit zajem specifikuji na ktere klady a zapory se soustredit

Uživatelský avatar
coto.je
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 12.03.2008 20:15
Bydliště: Jih

Re: Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Příspěvek od coto.je »

tomasfirt píše:To je od firmy Soundmaster dobra a ferova nabidka. Pokud budete mit zajem specifikuji na ktere klady a zapory se soustredit
Určitě se s náma poděl o zkušenosti

Kouněte třeba tedy
http://www.eonon.info/?p=productsMore&i ... -BLUETOOTH

pro inspiraci
http://www.ippec.com

Uživatelský avatar
rockdale
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 31.07.2008 21:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Příspěvek od rockdale »

Ten eonon mame taky, ale ten trosku horsi. nema rds, ipod a nema hezky pogumovanej "finis". Ma ale dobrej display.
Kdyby ho nekdo chtel, tak za 13.000 se muzeme domluvit ;) Radsi to prodam osobne nez abychom to fotili a psali text kterej nam pak zase ukradnou... ten vrsek popisu je nas... holt internetovej prodej
http://www.dvdautoradia.cz - DVD, GPS, MP3 atd prehravace do aut :)

tomasfirt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 04.10.2008 20:46

Re: Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Příspěvek od tomasfirt »

pro vsechny, kteri by si chteli koupit radio Rockdale od firmy soudmaster, prectete si nejdriv tuto recenzi a pak si ho nechte predvest. Muzete sami posoudit kvality pristroje. Ja tu moznost precist rezenzi nemel a nechal jsem se napalit.
Přílohy
recenze DVD radio.pdf
(368.28 KiB) Staženo 357 x

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Příspěvek od šimek »

Jelikož jsem měl také možnost vyzkoušet, tak musím potvrdit, že přiložená recenze není nikterak špatná, je však pravdivě napsaná. Už jsme to málem taky měli doma, ale po zhlédnutí fakt ne-e.Když pak člověk pustil právě RNS-510, tak teprve čumí co je to pořádný displej, tlačítka, menu atd.

mchroust
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 10.11.2008 11:39

Re: Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Příspěvek od mchroust »

Já teda nevím jak má kdo s rádiem zkušenosti, podle příspěvků vidím, že jste ho buď jen viděli, nebo ho měli pár dní. Já mám tohle rádio už skoro rok a funguje jak má bez větších problémů. Co se týká závad, tak se mi občas stane, že se sekne MP3 přes usb, to moc neřeším, protože se to stane jen 1-2x měsíčně a může to být třeba jen špatnou komprimací.

Displej mi nepřijde nijak špatný. Na filmy za jízdy moc nekoukám a navigace /mám IGO8/ je vidět bez problémů. Monitor má horší kontrast jen při přímém slunci v létě, pochybuju ale že RNS bude při tomhle světle pořád bez jakýchkoliv problémů. Líbí se mi hlavně funkce co mi originál nenabídl – usb, ipod, divx, avi, bluetooth hf a video i za jízdy bez příplatku.

K přehrávání hudby používám hlavně USB a iphone a na zvuk si nemůžu stěžovat, výkon mi příjde vyšší než u originálu co jsem měl /nevím model, ale je to to základní co má 2barevnej lcd displej/.
Co se týka ceny, radši jsem koupil tohle s tím, že je to se zárukou a s čistým původem. RNS jsem oficiálně neviděl prodávat nikde jinde než u VW a pochybuju, že by prodejci měli 70% slevu na prodej. Nerad bych měl problémy kdybych jel do VW na servis.

Takže dlouhodobá zkušenost s tímto rádiem je pozitivní. Doporučil jsem ho i 2ma známým a jsou spokojení, jen u jednoho odešla GPS anténa, kterou mu vyměnili.

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Příspěvek od šimek »

mchroust píše:Já teda nevím jak má kdo s rádiem zkušenosti, podle příspěvků vidím, že jste ho buď jen viděli, nebo ho měli pár dní. Já mám tohle rádio už skoro rok a funguje jak má bez větších problémů. Co se týká závad, tak se mi občas stane, že se sekne MP3 přes usb, to moc neřeším, protože se to stane jen 1-2x měsíčně a může to být třeba jen špatnou komprimací.

Displej mi nepřijde nijak špatný. Na filmy za jízdy moc nekoukám a navigace /mám IGO8/ je vidět bez problémů. Monitor má horší kontrast jen při přímém slunci v létě, pochybuju ale že RNS bude při tomhle světle pořád bez jakýchkoliv problémů. Líbí se mi hlavně funkce co mi originál nenabídl – usb, ipod, divx, avi, bluetooth hf a video i za jízdy bez příplatku.

K přehrávání hudby používám hlavně USB a iphone a na zvuk si nemůžu stěžovat, výkon mi příjde vyšší než u originálu co jsem měl /nevím model, ale je to to základní co má 2barevnej lcd displej/.
Co se týka ceny, radši jsem koupil tohle s tím, že je to se zárukou a s čistým původem. RNS jsem oficiálně neviděl prodávat nikde jinde než u VW a pochybuju, že by prodejci měli 70% slevu na prodej. Nerad bych měl problémy kdybych jel do VW na servis.

Takže dlouhodobá zkušenost s tímto rádiem je pozitivní. Doporučil jsem ho i 2ma známým a jsou spokojení, jen u jednoho odešla GPS anténa, kterou mu vyměnili.
Tak buď rád a přeji aby sloužilo.

Odpovědět

Zpět na „Navigace“