Jaký žarovky G4, typ, značka, zkušenosti?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Slabe Ziarovky

Příspěvek od molczik »

Skrat-G4 píše:Já bych doporučil PHILIPS, protože osram si koupila bráchova mladá a nepoznal jsem rozdíl a PHILIPS svítí fakt hrubě
A jaký Osram? Ono je rozdíl mezi standardní Osram žárovkou co koupíš u pumky a nebo třeba tím NightBreakerem. Já mam Silverstar a rozdíl jsem poznal hned jak jsem zapnul světla.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od Deivid »

AJké používáte žárovky v G IV,když pominemem xenony a HID sady.Našel jsem nějaký test:http://data.idnes.cz/g/auto/infografika ... rovky.html
Takže nevím jak třeba ten Osram,nebo Philips.Máte s tím nějaké zkušenosti?Díky za názory.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od Tomm »

Resilo se tu...

:arrow: http://www.vw-club.cz/search.php?keywor ... mit=Hledat

Napr. http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=9 ... r&start=15

Zarovky se daji sehnat vsechny mozny, jediny na cem to zavisi je cena jakou jsi ochoten zaplatit (50-5000,-/ks)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od Deivid »

jj díky,ale já spíš chtěl diskutovat o těch nových viz. ten test Tomme.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od Tomm »

No ja zkusil uz asi celou radu od Osramu a sice sviti pekne, ale zivotnost nic moc. Ty Philipsy muzou byt zajimavy...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od valec1 »

Tomm píše:No ja zkusil uz asi celou radu od Osramu a sice sviti pekne, ale zivotnost nic moc. Ty Philipsy muzou byt zajimavy...
Philipsy jsem mel a vydrzely 1rok. odesla jedna a po tydnu i druha jeste ze to bez komplikaci vyreklamoval , vymenil me je za Osram Night tak uvidime :wink:

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od Deivid »

tak já taky uvažuju o těch philipsech,ale spíše mě štve to,že vydrží tak málo,ale pokud je záruka 2 roky,taky by to snad vyreklamovat šlo ne?

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od valec1 »

Deivid píše:tak já taky uvažuju o těch philipsech,ale spíše mě štve to,že vydrží tak málo,ale pokud je záruka 2 roky,taky by to snad vyreklamovat šlo ne?
jj zaruka je v poho ale prej hodne odchazeji.proto me nacpal jine. ale to se tvrdi i o Osramze odchazeji no uvidim mam je tam teprv asi 3 mesice

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od molczik »

Já dávám už asi 3 roky Osram Silvestar (kupuju je asi 170/kus, když jsou v akci) a svítí to dobře. A vydrží vždycky tak 0,5 - 1 rok, při každodenním svícení.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od Deivid »

molczik píše:Já dávám už asi 3 roky Osram Silvestar (kupuju je asi 170/kus, když jsou v akci) a svítí to dobře. A vydrží vždycky tak 0,5 - 1 rok, při každodenním svícení.
No a reklamuješ to,nebo jak to řešíš?Přemýšlím,jestli má význam kupovat sadu philipsů za 600,- nebo vzít ty silverstary....

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od molczik »

Deivid píše:
molczik píše:Já dávám už asi 3 roky Osram Silvestar (kupuju je asi 170/kus, když jsou v akci) a svítí to dobře. A vydrží vždycky tak 0,5 - 1 rok, při každodenním svícení.
No a reklamuješ to,nebo jak to řešíš?Přemýšlím,jestli má význam kupovat sadu philipsů za 600,- nebo vzít ty silverstary....
Nereklamuju. Normálně koupim novou. Sice tu někdo psal, že to možné je, ale mě se to nějak nezdá. Ale těžko říct...ještě jsem to nezkoušel.

Pokud ale ty praský žárovky reklamovat jdou, tak v tom případě by musely jít reklamovat i třeba aerotwiny po 1 a 3/4 roce používání s odůvodněním, že začali stírat špatně. To mi přijde stejne případ.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od Goauld »

Mám pocit že stěrače sou spotřební materiál a na ten se vztahuje záruka půl roku, ale u žárovek je to asi fakt ty dva roky.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od valec1 »

Goauld píše:Mám pocit že stěrače sou spotřební materiál a na ten se vztahuje záruka půl roku, ale u žárovek je to asi fakt ty dva roky.
ani jednou sem nemel pri reklamaci zarovek problem a to uz jsem reklamaovaval za dob kdy sem mel octavku :wink: jinak kupovat to pokazde nove uz bych mel za ty penize davno radsi HID sadu. ale takhle kdyz to reklamujou proc utracet ne?

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od molczik »

valec1 píše:
Goauld píše:Mám pocit že stěrače sou spotřební materiál a na ten se vztahuje záruka půl roku, ale u žárovek je to asi fakt ty dva roky.
ani jednou sem nemel pri reklamaci zarovek problem a to uz jsem reklamaovaval za dob kdy sem mel octavku :wink: jinak kupovat to pokazde nove uz bych mel za ty penize davno radsi HID sadu. ale takhle kdyz to reklamujou proc utracet ne?
Myslíš že mi je vemou i v Auto Kelly?

(nejdřív si ale já blb budu muset začít schovávat účtenky :roll: )
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od Deivid »

A konkrétně Night Braker a Night Guide oproti třeba silverstarům svítí víc?JE tam znatelný rozdíl?Jde mi to to,jestli se to opravdu vyplatí...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“