CAMPING CARAVANY: a vše kolem nich, výroba, nákup, používání

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
machstrechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 06.02.2008 20:13
Bydliště: Kamenná

CAMPING CARAVANY: a vše kolem nich, výroba, nákup, používání

Příspěvek od machstrechy »

Ahojte kluci dostal jsem nápat udělat z sharana vozík za sharana jak to udělal jeden ve švýcarsku z passatem.Nevíte někdo jak je to s techničákem a další věci ohledně rozměrů váhy atd abych dostal techničák.díky za každý nápad a SPONZOŘI VÍTÁNI. :D
Přílohy
147_2-f.jpg

Uživatelský avatar
Galaktický Aleš
Závodník
Závodník
Příspěvky: 638
Registrován: 16.07.2008 12:53
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: OT: JEN TAK POKEC: nejen o Sharanech, drby, plky atd

Příspěvek od Galaktický Aleš »

No pamatuju, že první takový autobus mě vozil do školy. Bylo to RTO a ve vlečňáku se tuším netopilo. Tady je fotečka:
http://dali.feld.cvut.cz/~xkumpera/Skod ... es/rto.jpg

Kua jak to po sobě čtu, tak začínám vést skoro důchodcovské hemzy, co? :D

Uživatelský avatar
machstrechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 06.02.2008 20:13
Bydliště: Kamenná

Re: OT: JEN TAK POKEC: nejen o Sharanech, drby, plky atd

Příspěvek od machstrechy »

ten autobus mazec ale tady by byl sporák na vaření,postel,dvd.

Uživatelský avatar
bora
Profík
Profík
Příspěvky: 951
Registrován: 15.05.2008 17:40
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: JEN TAK POKEC: nejen o Sharanech, drby, plky atd

Příspěvek od bora »

machstrechy,
doufám, že to dotáhneš i na nějakej sraz :lol: :lol: :lol:

G.Aleš,
nejseš sám kdo pamatuje báječné kulaté busy, holt čas nezastavíš. :cry: , u nás na Vysočině jezdily ještě v první polovině 80 let.
SAG III / 2.2 / 129 kW / 2008

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: JEN TAK POKEC: nejen o Sharanech, drby, plky atd

Příspěvek od Shemik »

Myslim, ze tohle napadlo kazdeho majitele vozu, ktery tento obrazek videl, bez ohledu na to zda vlastni Trabuka, nebo Shardu. Me to se Shardou kdysi take napadlo, bavili jsem se o tom kdysi s mym bratrankem, co je echt-kutil, ale skoncili jsme na tom, ze to musi byt silene prace, coz pro nadsence jiste neni problem, ale otazka je samo hlavne kolem toho schvaleni, technicaku atd. a hlavne na tom, ze je rozumne poustet se do toho jen v pripade, ze ma covek dobre zname na patricnych mistech, protoze lidska zavist (a ty by se u takoveto nadhery jiste dostavila), by temer jiste znemoznila prideleni TP, i kdyby to splnovalo jakekoli podminky sebevic. :? :idea:

Jinak me take napada jak to ma s tim vyvazenim toho vleku. Ta zadni naprava je uplne vzadu, takze vetsinu vahy vlastne veze to auto na zadni naprave, takze vlastne oproti jinym temto soupravam tohle auto mozna vic veze, nez tahne a pri zatizeni auto rodinou, to musi byt na zadni napravu auta neskutecna vaha. Zajimalo by me jake to ma jizdni vlastnosti. Idealni by samo bylo prekopat to tak aby byla naprava vleku uprostred vleku (viz ten transporter), coz by vlastne skoro znamenalo udelat uplne jiny podvozek a na nej jen posadit kastli daneho auta. :idea: :lol:

Take mi to pripada, ze to auto na obrazku je udelane vice na efekt, nez na uzitnost. Mam na mysli to snizeni, protoze si predstavte s takovouhle zehlickou zajizdet do prirodniho kempu :idea: :lol:

Jinak ja myslim, ze realne to opravdu je, ale chce to jak rikam hoooodne velkeho nadsence, hodne penez a hodne dobre zname :lol:
Přílohy
passat2_189.jpg
passat_150.jpg
transporter.jpg

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: CAMPING CARAVANY: a vše kolem nich, výroba, nákup, používání

Příspěvek od Shemik »

Ted jsem si vsiml, ze na tech obrazcich od Macha a ode me nejsou stejne vozy (rozdily v barve, spojilerech, prazich, kolech, maskach a potiscich) takze jich asi bude vic, nejspis je nekdo vyrabi na zakazku. :lol:

Jinak je to zajimave tema. Pochlubte se, kdo uz jste za svym SAGem meli zaprazeny caravan, nebo vlastnite nekdo nejaky :?:

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: CAMPING CARAVANY: a vše kolem nich, výroba, nákup, používání

Příspěvek od widle »

o tom passatu jsem kdysi četl, on v tom vozíku má obrazovky a herní konzoly...čili jen taková machrovina. Já myslím, že přihlásit by to neměl být problém když: je homologovaná náprava, oje a závěsné zařízení, popř. i nájezdová brzda. Samo, že to musí splňovat i zatížení na kouli, to ten povoz za passatem určitě nesplňuje........
já karavan za sharánka nepotřebuju, sharánek je mi karavanem.
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: CAMPING CARAVANY: a vše kolem nich, výroba, nákup, používání

Příspěvek od Jose1 »

Jak na to koukám, tak docházím k názoru, že to musí mít nutně ještě aspoň jedno kolo ve předu.
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: CAMPING CARAVANY: a vše kolem nich, výroba, nákup, používání

Příspěvek od widle »

mít to jště jedno kolo vepředu, tak tomu vozíku nechám čumák a udělám z něj pořádný kufr
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
machstrechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 06.02.2008 20:13
Bydliště: Kamenná

Re: OT: JEN TAK POKEC: nejen o Sharanech, drby, plky atd

Příspěvek od machstrechy »

Shemik píše:Ted jsem si vsiml, ze na tech obrazcich od Macha a ode me nejsou stejne vozy (rozdily v barve, spojilerech, prazich, kolech, maskach a potiscich) takze jich asi bude vic, nejspis je nekdo vyrabi na zakazku. :lol:
ahoj není to jiné auto to byla první verze potom to naboural a udelal druhou co mám ty fotky já.A nechal bych stejnou výšku jak je že bych to nesnižoval s toho jsem už vyrostl.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: CAMPING CARAVANY: a vše kolem nich, výroba, nákup, používání

Příspěvek od Shemik »

No me to uz take napadlo, jestli to nema nejake jedno kolo na oji zespodu, ale to uz pak neni jen tak pocouvanicko. S dvounapravovym vlekem se couva o dost hur nez s jednonapravovym. S tim jednonapravovam je to jezdit s normalni karou, brnkacka. :lol:

Jinak jak pise Widle, ona u nasich vozu moc velka potreba mit jeste karavan asi moc nevznika, ze :?: :mrgreen: Ale co si budeme povidat, mit takhle udelany dva Sharyky by frajerina byla :mrgreen: A u Sharyka bych take nerezal cumak, i tak je kratky a kazdy kus mista dobry a jak pise Mach, vysku nesnizovat :lol:

Uživatelský avatar
machstrechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 06.02.2008 20:13
Bydliště: Kamenná

Re: CAMPING CARAVANY: a vše kolem nich, výroba, nákup, používání

Příspěvek od machstrechy »

kluci s tím kolem ve předu to právě nechci to není ono.A to schválení tp taky prý není jednoduché už jsem se na to ptal.A chci to na srazy když jedu, byla by tam postel ,televize,dvd,sporák,lednička,a můžu jet třeba v pěti.Tu nápravu chci nechat jak je aby to zústalo stejný jak sharan.Musím to nějak vymyslet doufam že to bude třeba do dvou let hotové.

Uživatelský avatar
machstrechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 06.02.2008 20:13
Bydliště: Kamenná

Re: CAMPING CARAVANY: a vše kolem nich, výroba, nákup, používání

Příspěvek od machstrechy »

Shemik píše:No me to uz take napadlo, jestli to nema nejake jedno kolo na oji zespodu, ale to uz pak neni jen tak pocouvanicko. S dvounapravovym vlekem se couva o dost hur nez s jednonapravovym. S tim jednonapravovam je to jezdit s normalni karou, brnkacka. :lol:

Jinak jak pise Widle, ona u nasich vozu moc velka potreba mit jeste karavan asi moc nevznika, ze :?: :mrgreen: Ale co si budeme povidat, mit takhle udelany dva Sharyky by frajerina byla :mrgreen: A u Sharyka bych take nerezal cumak, i tak je kratky a kazdy kus mista dobry a jak pise Mach, vysku nesnizovat :lol:
Ahoj ten čumák bych asi uřezat musel kvůli váze aby byla co nejvíc vzadu a skusit to nějak vyvážit.A hlavně mě budou brzdit peníze protože jsem koupil domek.
Naposledy upravil(a) machstrechy dne 11.11.2008 17:40, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: CAMPING CARAVANY: a vše kolem nich, výroba, nákup, používání

Příspěvek od Shemik »

No kdyz uriznes cumak, tak tim tomu predku na vaze moc neruberes, ne? Vzdyt to uz je jen par kilo plechu. Samo mluvim o pripade, ze bude vyndany motor a maximalne odlehceny predek. :idea: 8)

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: CAMPING CARAVANY: a vše kolem nich, výroba, nákup, používání

Příspěvek od Jose1 »

.....byla by tam postel ,televize,dvd,sporák,lednička
......a WC..... :D
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“