navigace??

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Pan S.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 20.05.2008 18:21
Bydliště: Břeclav

navigace??

Příspěvek od Pan S. »

Zdar všichni, potřeboval bych pomoc. Chci si dát do pašíka velkou DX navigaci. Můžete mi někdo poradit, co všechno budu potřebovat, kabel, rámeček, anténu apod.? A jakou vlastně sehnat? slyšel jsem, že ne všechny navigace umí česky a čtou pálené mapy? Mám B5.5 2002, bez navigace. Můžete mi poradit na co si dát bacha a jakou asi cenu očekávat? Dík moc

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: navigace??

Příspěvek od Paskal »

No zaleží jaký máš typ palubky ...jestli 1din nebo 2din...podle toho se buď mění rámeček nebo ne-e.

Jinak stačí sehnat navi MFD verze D + GPS antenu...pak se to zapoji a odjezd šichta. :tooth:

Pan S.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 20.05.2008 18:21
Bydliště: Břeclav

Re: navigace??

Příspěvek od Pan S. »

Paskal píše:No zaleží jaký máš typ palubky ...jestli 1din nebo 2din...podle toho se buď mění rámeček nebo ne-e.

Jinak stačí sehnat navi MFD verze D + GPS antenu...pak se to zapoji a odjezd šichta. :tooth:

Mám tam climatronic, radio a odkládací přihrádku. Tak asi budu potřebovat rámeček. Ta verze D, nevím co to znamená? Jak to poznám, že je to verze D?

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: navigace??

Příspěvek od Paskal »

Tak že potřebuješ předělat vnitřek šachty a 2din rameček splašit.
Už se to tu řešilo předělání...tak pohledej.

A jaká to je verze se dá poznat při zapnutí navi z vyrobního menu. (ale ty to asi nepoznáš z toho)
Tak že jedině koukneš že na boku bude štítek z čislem 3B0035191D

Uživatelský avatar
Humo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 347
Registrován: 12.10.2008 15:19
Bydliště: Bratislava - Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: navigace??

Příspěvek od Humo »

Paskal píše:Tak že potřebuješ předělat vnitřek šachty a 2din rameček splašit.
Už se to tu řešilo předělání...tak pohledej.

A jaká to je verze se dá poznat při zapnutí navi z vyrobního menu. (ale ty to asi nepoznáš z toho)
Tak že jedině koukneš že na boku bude štítek z čislem 3B0035191D
A pokial mam na konci toto ? Viem nejako urcit ci je to s TMC alebo bez ?
Přílohy
11112008132.jpg
Naposledy upravil(a) Humo dne 11.11.2008 04:34, celkem upraveno 1 x.

Honza729
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: navigace??

Příspěvek od Honza729 »

Pan S. píše:Zdar všichni, potřeboval bych pomoc. Chci si dát do pašíka velkou DX navigaci. Můžete mi někdo poradit, co všechno budu potřebovat, kabel, rámeček, anténu apod.? A jakou vlastně sehnat? slyšel jsem, že ne všechny navigace umí česky a čtou pálené mapy? Mám B5.5 2002, bez navigace. Můžete mi poradit na co si dát bacha a jakou asi cenu očekávat? Dík moc
Zalezi na tom, jaky typ pristrojovky mas. Je jich asi pet druhu, podle rozmisteni pristroju ve strednim panelu. Ja mel samozrejme tu nejhorsi variantu, kde jsem musel dokonce rezat osazeni uvnitr ctverce. Plus musis koupit plastovou kostru, ktera ti navigaci bude drzet, musis vymyslet neexistujici uchyceni, koupit jiny ramecek, atd., atd.......Silena prace, uz bych do toho nesel znovu. Ale navigace naviguje, radio hraje, vse funguje jak ma, takze jsem nakonec rad...... :-)

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: navigace??

Příspěvek od Paskal »

Humo píše:
Paskal píše:Tak že potřebuješ předělat vnitřek šachty a 2din rameček splašit.
Už se to tu řešilo předělání...tak pohledej.

A jaká to je verze se dá poznat při zapnutí navi z vyrobního menu. (ale ty to asi nepoznáš z toho)
Tak že jedině koukneš že na boku bude štítek z čislem 3B0035191D
A pokial mam na konci toto ? Viem nejako urcit ci je to s TMC alebo bez ?
TMC neni součastí Navi...ten se montuje zvlášť....Ale stejně u nás to je k ničemu...pač tu v CZ nebo SK nejsou vysílače.

Honza729
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: navigace??

Příspěvek od Honza729 »

To je blbost, ne ? Vzdyt to tu uz funguje......a docela dobre. Kolega to ma na Mio 720 a jede to.

Betlem
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.05.2008 22:52
Bydliště: Praha, Přerov nad Labem

Re: navigace??

Příspěvek od Betlem »

Honza729 píše:To je blbost, ne ? Vzdyt to tu uz funguje......a docela dobre. Kolega to ma na Mio 720 a jede to.
No zas až tak to nejede, jede to jen v Praze a to ještě jak kde a jak kdy ale snad sem někde četl že by to mělo bejt celorepublikově od konce roku ta nevim :roll:

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: navigace??

Příspěvek od molczik »

TMC už v funguje všude po ČR. Neni to sice ještě tak promakaný jako třeba v Německu, ale maká to už všude. Mě to ukazuje kdejakou práci na silnici, kolony na dálnicích apod. Docela to funguje.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
jono
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 20.10.2007 09:53
Bydliště: TAtry
Kontaktovat uživatele:

Re: navigace??

Příspěvek od jono »

Mám tam climatronic, radio a odkládací přihrádku. Tak asi budu potřebovat rámeček. Ta verze D, nevím co to znamená? Jak to poznám, že je to verze D?[/quote]

Budeš musieť rezať vnutro ,kupiť predný rámček , vnutorný plast, kovový držiak , a ramik climatroniku , nie je to až tak hrozná praca, stačia aj ostre nožnice a plasty idu von - trochu trpezlivosti a po 2 hod hotovo.

Uživatelský avatar
Aladin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 259
Registrován: 16.11.2007 19:49
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: navigace??

Příspěvek od Aladin »

chápu to správně, že to není jako u jiných aut, že se vymění nejen rámeček, ale i tunel za rádiem a jede se...?
u passata se tunel měnit nedá, tzn. není jiná možnost, než řezání?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“