Nejdou otevřít dveře za řidičem

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Drak_One
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičín (Libun)
Kontaktovat uživatele:

Nejdou otevřít dveře za řidičem

Příspěvek od Drak_One »

Ahoj hosi, nejdou mi vubec otevrit dvere za ridicem. mam kombika. Otevru centralem a ty dvere nic, porad zamcene. cudlik nejde vubec vytahnout, jen kousek a je jak na pruzine. Zkousel jsem odpojit baterku a porad stejny, na PC mi to pise, ze tam neni 12V, ale to nebude ten problem, kdyby to bylo elektrikou, tak to otevru klikou ze vnitr, ne? zkuste mi neco porad, budu moc rad, uz jsem bezradnej i kamosi mechanici, tak to pisu sem, tady je vas vic ;)

BORASK1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 31.08.2008 09:46
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od BORASK1 »

detska poistka 8)

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od Goauld »

Ale prd dětská pojistka, jak píše VAG není tam 12V tudíž zámek zustane zamčenej aji se safty-lockem takže když se snažíš otevřít zevnitř, neotevřeš a zvenku taky neotevřeš. Musíš zjistit proč tam nejde napájení, zkus pohejbat s tou gumovou hadicí co vede ze sloupku do dveří, možná se tam přelomily dráty. Když otevřeš řidičovi dveře je ta hadice přístupná, hejbej a odemykej zárověň, až to odemčeš, musíš to rozebrat a opravit/vyměnit ty dráty.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Drak_One
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičín (Libun)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od Drak_One »

aha...tak proto to nejde ikdyz je vypnutej proud...no, podarilo se mi odklopit calouneni a neponicit ho, co kdybych tam dostal 12 V..ale hacek je, ze nevim kam presne, snad nekde najdu nejake schema...nebo nemas neco?ci nekdo? :)

Uživatelský avatar
Drak_One
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičín (Libun)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od Drak_One »

nevedel by nekdo,jestli by ty dvere nesli otevrit,kdy z bych odpojil ve dverich tu velkou svorkovnici,dostal jsem se i pres zamcene dvere az do vnitr a pustil bych stavu do moturku?chapete to...jen jsem koukal,ze tam je asi 6 dratu k tomu zamku...slo by to tak?podle me teoreticky jo...diky za rady...zkousel jsem proste tahat za kabely a nic...dokonce jsem promeroval tu svorkovnici a proud tam jde...tak nemuze byt zavada jeste nekde jinde?

Uživatelský avatar
Drak_One
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičín (Libun)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od Drak_One »

nikdo nema schema? :(nebo nevi?

p.noza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 06.10.2008 15:18

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od p.noza »

Jestli mohu poradit...tak hnedej je kostra a ten hned vedle neho je +...ted nevim co to presne za barvu...myslim cervena s necim...ale proste jsou to oba silny draty...ale kdyz tam pustis dvanac voltu...tak to stejne nic neudela...odemknout motorek to musi jit i kdyz tam neni proud...tahlem to otevres..je ale mozny ze se neco zkurvilo v tom zamku...pak to je docela pruser...kdyby ti nesli otevrit predni dvere..tak se to jda rozdelat ale zadni ne...musis sundat tapeci zevrit...melo by to jit...sice bude malo mista..pak budes muset sundat ten plech...a okno...a pak se dostanes k zamku...a tam pak s tim neco postrasit...me nesli otevirat spolujezdcovy dvere...cloumal sem tak dlouho s klikou z venci az se to otevrelo...vic bohužel neporadím:(
Drak_One píše:nikdo nema schema? :(nebo nevi?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od Tomm »

p.noza píše:Jestli mohu poradit...tak hnedej je kostra a ten hned vedle neho je +...ted nevim co to presne za barvu...myslim cervena s necim...ale proste jsou to oba silny draty...ale kdyz tam pustis dvanac voltu...tak to stejne nic neudela...odemknout motorek to musi jit i kdyz tam neni proud...tahlem to otevres..je ale mozny ze se neco zkurvilo v tom zamku...pak to je docela pruser...kdyby ti nesli otevrit predni dvere..tak se to jda rozdelat ale zadni ne...musis sundat tapeci zevrit...melo by to jit...sice bude malo mista..pak budes muset sundat ten plech...a okno...a pak se dostanes k zamku...a tam pak s tim neco postrasit...me nesli otevirat spolujezdcovy dvere...cloumal sem tak dlouho s klikou z venci az se to otevrelo...vic bohužel neporadím:(
Drak_One píše:nikdo nema schema? :(nebo nevi?
Pokud ma el.okna, tak pusti stavu max. do dverni komfortky, ale kabel muze byt prelomen az v (u) zamku...

Neni vubec pravda ze tahlem otevres zamek zevnitr kdyz do nej nejde proud. Prave naopak, nesmi to jit zevnitr otevrit! Zjisti si jak funguje SAFE system...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Drak_One
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičín (Libun)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od Drak_One »

Tomm píše:
p.noza píše:Jestli mohu poradit...tak hnedej je kostra a ten hned vedle neho je +...ted nevim co to presne za barvu...myslim cervena s necim...ale proste jsou to oba silny draty...ale kdyz tam pustis dvanac voltu...tak to stejne nic neudela...odemknout motorek to musi jit i kdyz tam neni proud...tahlem to otevres..je ale mozny ze se neco zkurvilo v tom zamku...pak to je docela pruser...kdyby ti nesli otevrit predni dvere..tak se to jda rozdelat ale zadni ne...musis sundat tapeci zevrit...melo by to jit...sice bude malo mista..pak budes muset sundat ten plech...a okno...a pak se dostanes k zamku...a tam pak s tim neco postrasit...me nesli otevirat spolujezdcovy dvere...cloumal sem tak dlouho s klikou z venci az se to otevrelo...vic bohužel neporadím:(
Pokud ma el.okna, tak pusti stavu max. do dverni komfortky, ale kabel muze byt prelomen az v (u) zamku...

Neni vubec pravda ze tahlem otevres zamek zevnitr kdyz do nej nejde proud. Prave naopak, nesmi to jit zevnitr otevrit! Zjisti si jak funguje SAFE system...
jojo, to uz vim, po tom mesicu zapaseni se dverma, ze ikdyz je bez proudu, tak nejde otevrit..je to hrozny..zlata ma 120tka :)

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od Goauld »

A povedlo se ti to otevřít nebo ještě ne ?
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Drak_One
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičín (Libun)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od Drak_One »

jeste ne, mam to schema, ale vcera byla velka zima a dneska to taky nevypada dobre..budu muset pockat,az pojedu k rodicum na barak do garaze, venku se uz nic delat neda :(

Uživatelský avatar
Davouch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihomoravský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od Davouch »

tak jak to dopadlo,mám podobnej problém,nejdou otevřít spolujezdcovi dveře z venku ani zevnitř,dneska skusím na vag a uvidím.

Uživatelský avatar
Toomí
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 10.06.2008 22:04
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od Toomí »

Mě se stalo to samí vyndej záslepku co máš u venkovní kliky a odpoj lanko co je zapojené do kliky a vem ho do nákých šikovných kleští a zatáhni za něj.
TomíObrázek

Uživatelský avatar
Drak_One
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičín (Libun)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od Drak_One »

opraveno,ale neptejte se me jak :D ale fungujou,konecne jsem si udelal cas pred mesicem :)

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od Goauld »

Drak_One píše:opraveno,ale neptejte se me jak :D ale fungujou,konecne jsem si udelal cas pred mesicem :)
Ale to by mě právě zajímalo jak si to opravil. Zřejmě to bude nějakej brutální postup, ale řekni to, sem zvědavej :wink:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“