Jaký žarovky G4, typ, značka, zkušenosti?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od Tomm »

Deivid píše:A konkrétně Night Braker a Night Guide oproti třeba silverstarům svítí víc?JE tam znatelný rozdíl?Jde mi to to,jestli se to opravdu vyplatí...
Tak ja bych rekl ze NB proti SS sviti zanedbatelne lip, tzn. ze se NB cenove nevyplati.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od Goauld »

Jak svítít žárovka, taky záleží na světle, kde je. Golf má čirou optiku, takže je možná rozdíl mezi SS a NB nepatrnej, ale kamarád co má Colta čirou optiku nemá, má tam to pružkování na skle a má ty Night Braker a svítí mu to opravdu perfektně.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od Deivid »

tak jsem koupil v akci u autokelly silverstary a jsem spokojen.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od molczik »

Cos tedy vybral? Já jsem teď před chvílí byl v AutoKelly pro jednu Silvestarku a stahli mě o 250,- :( Posledně když byly v akci stály 170 kus.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od valec1 »

tak je reklamuj. ptal ses na to?

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od Deivid »

molczik píše: Cos tedy vybral? Já jsem teď před chvílí byl v AutoKelly pro jednu Silvestarku a stahli mě o 250,- :( Posledně když byly v akci stály 170 kus.
no silverstar a ten box stál cca 450 a když jsem to vzal na známého co má autodílnu tak 400,-

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od molczik »

valec1 píše: tak je reklamuj. ptal ses na to?
Neptal. Já totiž nemám ten doklad od toho.. jsem vul. :roll: Ale včera jsem koupil jednu novou, tak počkam až mi rupne i v druhé lampě (většinou mi prasknou obě v cca 1 měsíci) a pak jí tam odnesu s tim dokladem, co jsem včera dostal. Myslim, že když tam přijdu po měsíci, tak nebude s reklamací problém. Uvidim.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od valec1 »

zajdi tam uz dnes s tema staryma a rekni ze to jsou ty co jsi koupil ted a mas to budes uz met v zaloze dalsi sadu :wink:

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Jaké žárovky do G IV

Příspěvek od molczik »

Tu co jsem si včera koupil byla rezervní do zásoby, takže musim stejně počkat až mi jedna rupne. :roll:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
tomakony
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 02.10.2008 19:29
Bydliště: Hodonín

Re: Zarovky

Příspěvek od tomakony »

Ja svítí v noci ty silverstary? Mají taky barvu do žluta? Měnil jsem žárovku v boře a budu muset dokoupit do foroty. Zvažuji právě výměnu za silverstary, na xenony nemám :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Zarovky

Příspěvek od molczik »

tomakony píše:Ja svítí v noci ty silverstary? Mají taky barvu do žluta? Měnil jsem žárovku v boře a budu muset dokoupit do foroty. Zvažuji právě výměnu za silverstary, na xenony nemám :mrgreen:
Úplně žlutý nejsou, jsou trochu do bíla, ale jak už tu někdo psal, ke xenonům maj daleko. Nicméně určitě to vypadá i svítí mnohem líp než obyč žárovky.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
tomakony
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 02.10.2008 19:29
Bydliště: Hodonín

Re: Zarovky

Příspěvek od tomakony »

molczik píše:
tomakony píše:Ja svítí v noci ty silverstary? Mají taky barvu do žluta? Měnil jsem žárovku v boře a budu muset dokoupit do foroty. Zvažuji právě výměnu za silverstary, na xenony nemám :mrgreen:
Úplně žlutý nejsou, jsou trochu do bíla, ale jak už tu někdo psal, ke xenonům maj daleko. Nicméně určitě to vypadá i svítí mnohem líp než obyč žárovky.
Díky za info, ono je tu spoustu vláken na podobné téma. Našel jsem na ty silverstary celkem pozitivní reakce, tak do toho asi půjdu. Xenony jsou v tuto chvíli mimo moje finanční možnosti a i v budoucnu to nevidím nijak růžově. Vybírám-li mezi žárovkami, je to asi ta lepší varianta. Doporučil by někdo od osramu něco jiného než silverstar?
Obrázek

Uživatelský avatar
KáMa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 08.10.2007 19:20
Bydliště: okr. Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zarovky

Příspěvek od KáMa »

Někdo používá Nightbraker od osramu ale osobně je nemám.

Uživatelský avatar
Cpt._Hunter
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3968
Registrován: 11.10.2008 18:22
Bydliště: Ostrava

Re: Zarovky

Příspěvek od Cpt._Hunter »

Já mám ty Night breakery a jsou dobré, neřekl bych že je o 90% víc světla jak uvádějí :lol: , ale jsem spokojený sada 2ks mě vyšla na 725,-
!!! Podstatou všeho je nafta !!!
My silver-gray TDI a tak trošku .:R http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=108998" onclick="window.open(this.href);return false;

Detailing-Obchod.cz - autokosmetika Autoglym, Dodo Juice a vůně California Scents

FikinD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 04.07.2008 20:28
Bydliště: Domanín

Re: Zarovky

Příspěvek od FikinD »

Kdyz už řešíte žárovky tak čím nahradit parkovačky aby svítili bíle a ne žlutě?nebo jako xenon 6000K?
Díky

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“