konečně i u nás

1974 - 1983

Moderátor: lister

piti
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 04.11.2007 04:12
Bydliště: liberec

Re: konečně i u nás

Příspěvek od piti »

ta debata na tom autohifi fofu je desna , podle nich by bylo nejlip kdyby kazde auti vypadalo jako z need fof speed :lol:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: konečně i u nás

Příspěvek od vwCharlie »

ti lidi,co to tam kritizujou,tak nemají vůbec žádný vztah k VW. To jsou lidi,kteří sbírají autotuning časopisy a líbí se jim jakékoliv auto,co má jiný lak než origo s policema a laminátama,v motorovém prostoru barevnou hračkárnu a v noci co svítí jak vánoční stromek. V interiéru samo nesmí chybět tuna hudby a aspoň 5 LCD panelů. Je jim ale jedno,co to je za značka,když to má tyto vyjmenované věci a k tomu spousta dalších blbinek,tak je to IN.
Mě se prostě moc značek aut nelíbí. Co můžu mluvit za celou značku,tak u mě je samo VW-AUDI,pak mercik s bávem,jinak málo co od jiných začek a jsem názoru,že v jednoduchosti je síla a krása.
Hodím sem pár fotek,co jsem zachytil na srazu Golf clubu v Podroužku a jen dodám,že to jsou úplné vraky,není na nich nic,vůbec nic,pouze těžce zalomený zub času a už i ten hnije. A přece se mi na těchto autech pořád něco líbí,protože mají ducha. Jiní to vidí jako hromadu šrotu (což vlastně je),ale já v tom vidím ještě pořád doutnat nějakou tu duši a líbí se mi to aji tak. Prostě přirozená cesta,nic umělého.
Přílohy
IMG_4975.jpg
IMG_4978.jpg
IMG_5384.jpg
IMG_5416.jpg
IMG_5417.jpg
IMG_5426.jpg
IMG_5431.jpg
IMG_5442.jpg
IMG_5445.jpg
IMG_5449.jpg

Uživatelský avatar
Leon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeňsko

Re: konečně i u nás

Příspěvek od Leon »

Rat se mi líbí strašně moc, ale jen na starších autech...co se týče VW tak G1, G2, Carman Ghia atd. u novějších aut už to vypadá hodně divně a nemá to šťávu, ale nikdy, nikdy nepochopim, proč lidi lepěj na svý rat VW ty oranžový nálepky 76, je sice hezký, že se v tomhle roce začlo vyrábět GTI, ale proč to označovat nálepkou americký petrolejářský firmy? Ve starších amer. filmech jsou tyhle loga vidět na benzínkach, bilboardech .... ale co to má sakra společnýho s německym VW??? Odpovím si sám, vubec nic....viděl bych to, že tohle logo použil jeden člověk z nějakýho mě neznámýho důvodu a stala se z toho moda, kterou každej chce a přitom nikdo neví proč....něco ve stylu "maj to němci, chci to taky" :roll: Myslim, že VW-čkovej rat-look je natolik originální, že je hrozná škoda používat logo co s tim nemá nic společnýho.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: konečně i u nás

Příspěvek od vwCharlie »

Leon: taky jsem poslední dobou nad tou 76kou přemýšlel,co to má za smysl. U nás se produkty od této firmy nikde neprodávají,každej jezdí stejně na jiné maziva,tak proč to tam všichni mají,to nevím. Taky jsem jednu malou měl na jednom autě,ale uvažuju,že ji sundám. Na druhé jsem ji už nelepil a když,tak si seženu něco dobového třeba od Castrolu nebo Mobilu,od kterých maziva užívám. Jednoduše řečeno: co mají němci,tak musíme mít aji mi. A tak je to ve všem,tak jak spousta lidí kupuje některé věci,jen že je tam napsané made in germany,i když je to úplný šmejd,ale je tam germany.

piti
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 04.11.2007 04:12
Bydliště: liberec

Re: konečně i u nás

Příspěvek od piti »

souhlasim s vama kuciii jo a ty fotecky nahore sou naadhera :D

Uživatelský avatar
hushan
Závodník
Závodník
Příspěvky: 555
Registrován: 26.06.2008 14:44
Bydliště: ta pánef pod Ještědem
Kontaktovat uživatele:

Re: konečně i u nás

Příspěvek od hushan »

RATy sou nejvííííc. :twisted: Parádní fotečky. :)
???.QUOVADISDOMINE.???
...DUMSPIROSPERO...

http://www.dubgang.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vwoky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 541
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Re: konečně i u nás

Příspěvek od vwoky »

já to napíšu asi takhle:když se mi to líbí klidně splácám povícero ,,stylů" dohromady a je mi to úplně jedno když mě někdo bude říkat proč třeba na novym autě mám REZavou kapotu já se škatulkovat nikdy nebudu!!!!!!takže ani RAT,RETRO atd. prostě si jedu sebe

Uživatelský avatar
vwoky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 541
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Re: konečně i u nás

Příspěvek od vwoky »

ještě k tomu BAD girl takto neni že by majitel byl ujeták na drsný holky ale je to jen tím že golfíka má majitelka!!!!

robil1.6gti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 409
Registrován: 11.10.2008 19:23
Bydliště: ROSICE u brna

Re: konečně i u nás

Příspěvek od robil1.6gti »

Tak to jo, drsná majitelka co je na GOLF 1. To jo, to beru.
A nebylo by foto majitelky? :D
Já vím , je to tady v 1 řadě o autech, no ale ....
-----

Frogy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 11.06.2008 16:20

Re: konečně i u nás

Příspěvek od Frogy »

taky nerad škatulkuju. pokud se mi to líbí tak to tam. auto dělám pro sebe a ne pro ostatní. nelíbí se Ti to? tak koukej jinam nebo si to udělej na svym autě podle sebe a me nech napokoji :mrgreen:
VW Golf Cabrio l 2x
VW Caddy l
Ford Scorpio kombi 2.3i

Uživatelský avatar
GTI16V
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4637
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa

Re: konečně i u nás

Příspěvek od GTI16V »

...myslím, že s tou 76 to má hlubší význam.....opravdu to byla jakási firma na prodej a distribuci benzínu a s tím i dalších spojenejch výrobků, měli pumpy a tak a jako se dneska dávaj na Shellce auta, tak oni dávali různý lepky, míčky na anténu, vlaječky a tak, samo vše s tím jejich logem 76. No a zřejmě jednou jeden Johny našel v seně třeba T2 a začal jí restaurovat a tu lepku 76 už na okně nechal právě z důvodu autentičnosti tý doby....no pak už to známe všichni, viděl to druhej Johny a pak třetí a je toho CULT , ale výbornej, páč to k tomu patří 8)
Tak sem se vykecal, radši jdu :mrgreen: :lol:
NO SHINE JUST PERFORMANCE
1989 G2 GTI 16V (swap vr6)
1991 G2 1.6TD GL
1996 G3 1.9 TDI

insta: @mkv2r6base
facebook: mkdva vršestá

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: konečně i u nás

Příspěvek od zviratko »

Jenže on je taky doclea rozdíl v tom že nějak auta sotva někam dojedou a pak jsou tady auta která jsou ve 99% stavu a jen vypadají jako RAT a ty já uznávám.
Prostě po technický stránce to musí být vždycky 99% jistota.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
GTI16V
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4637
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa

Re: konečně i u nás

Příspěvek od GTI16V »

zviratko píše:Jenže on je taky doclea rozdíl v tom že nějak auta sotva někam dojedou a pak jsou tady auta která jsou ve 99% stavu a jen vypadají jako RAT a ty já uznávám.
Prostě po technický stránce to musí být vždycky 99% jistota.

...jj přesně, správnej RAT je technicky OK, vzhledově KO :mrgreen:
NO SHINE JUST PERFORMANCE
1989 G2 GTI 16V (swap vr6)
1991 G2 1.6TD GL
1996 G3 1.9 TDI

insta: @mkv2r6base
facebook: mkdva vršestá

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: konečně i u nás

Příspěvek od vwCharlie »

a pak máme Hood Ride viz. foto :mrgreen:
A kdo chce,tak si v tom najde taky něco pěkného

Uživatelský avatar
Martin S.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 07.04.2008 21:53
Bydliště: Frýdlant

Re: konečně i u nás

Příspěvek od Martin S. »

Takže letos nechám cabrio přes zimu venku a ne jaře mi vykvete parádní rat-looková kára :lol:

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“