samozatmavovaci zrcatko

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
ludvo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 24.10.2007 11:05
Bydliště: Slovensko

Re: samozatmavovaci zrcatko

Příspěvek od ludvo »

Michal530 píše:Samostmívací je na nic. Teda pokud se nedá vipínat. Když couváš do garáže kde se svítí tak nic nevidíš :roll:
Keď zaradíš spiatočku zatmavenie sa vypne.

Uživatelský avatar
tonyack
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 10.10.2008 12:23
Bydliště: Slovensko - Bratislava

Re: samozatmavovaci zrcatko

Příspěvek od tonyack »

Chalani neviete kde moze byt problem, ked mam samozatmavovacie, dve diody, ziaden vypinac, avsak nefunguje? Skusal som aj s baterkou otestovat, zakryvat diody, aj cez den, vobec netmavne...pritom si pamatam, ze tmavlo pol roka dozadu. Potom mi menili celne sklo, mozno zabudli zapojit nejaky konektor? Nema niekto s tymto skusenost??? Diky moc :wink:

Tuningsport
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague

Re: samozatmavovaci zrcatko

Příspěvek od Tuningsport »

Já už to měnil.ješte potřeba jinej kamen(držák) na okně. U mě výměna okna. pak zrcatko. zapojení je jednoduchy a k senzoru je ještě potřeba jinej ciklovač(relé).

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: samozatmavovaci zrcatko

Příspěvek od majrek001 »

klubáci dodělával tady někdo venkovní samostmívací zrcátka jak má třeba GV, OII, paštika 3C (možná to byla i "běžná" výbava B5.5)?

teoreticky by do face (s blinkrem) zrcátek mělo pasovat sklo třeba z GV kde se samostmívací skla dělali a natáhnou dva káblíky od vnitřního zrcátka pro ovládání kde je v zrcátku příprava (zatím ve všech zrcátkach co jsme měl v ruce byla)
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“