Jaké kotouče a desky?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

filip.01
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 276
Registrován: 01.05.2008 22:16

Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od filip.01 »

Poraďtemi prosim jaké zvolit kotouče a destičky? Zatim budu měnit zadky,desky mam sjetý a kotouče už tenký,až se opotřebej i předky tak to dám taky komlet nový. Chci něco kvalitního...

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od proche77 »

vše zaleži,jak chceš jezdit,pašici maj celkem dobry brzdy v serii.volil bych kotouče-FERODO,ATE,ZIMMERMAN,GALFER-CHLEZENY A PLNY :!:
Desky-LUKAS,FERODO,ATE,GALFER.Jestli chceš sportovnějši a jzdiš rychlo,tak jedině desky ferodo DS-performens(ale je to ranec,4500)ubrzdi všechno :158:

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od cendler »

jak píše proche77 a má i pravdu a u zadku jde taky o to kolik do toho chceš investovat, na předek bych na peníze nekoukal.
Doporučoval bych brzdy EBC(mohu je nabídnou, více přes SZ)
nebo ty DS performace, ale oboje jsou super brzdy, za které se samozřejmě zaplatí
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

filip.01
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 276
Registrován: 01.05.2008 22:16

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od filip.01 »

O těch ds performance jsem taky přemejšlel,nevíte kde je objednat? Jinak kotouče nevim,co zimmermanny? Jsou lepší než origo nebo je to jen o vzhledu že jsou děrovaný?

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od Tomasek1234 »

Hm z tech desitek znacek co tu kazdej pali od boku si clovek moc nevybere. Jeden podporuje tohle dalsi na to nadava. Asi se na to vykaknu a pojedu do VW at mi tam daj origo a bude :D

marecekg
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Wendryně

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od marecekg »

Já doporučuju ATE originál .

marcel110
Závodník
Závodník
Příspěvky: 534
Registrován: 30.05.2008 20:01

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od marcel110 »

Naco to menit za ine ako origo? Ved pasik ma skvele brzdy. Mam tazky predok, niekedy jazdim ako prasa, ale este sa mi nestalo, ze by mi brzdy povadli, teda ze by som ich rozziaril. A ani s kotucami nieje problem, ze by ich krivilo. Takze, ja by som radil origo, co je max. dostacujuce a aj financne nenarocne.
Passat 2.5 TDi AFB,Octavia 1.9 TDi AGR,Audi 100 2.3 NF,Fabia 1.4 TDi BNV

PASSAT_81
Řidič
Řidič
Příspěvky: 153
Registrován: 07.02.2008 17:41
Bydliště: Telč

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od PASSAT_81 »

ja jsem menil pred mesicem komplet brzdy a dal jsem ATE Powerdisc a nemuzu stezovat na ATE, ale kazdy jinak ridi auto a podle jizdy pak vybere jake brzdy ma dat! :D

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od proche77 »

přesně tak,je to podle stylu jizdy.ja sem psal ty značky,co jsem už měl na autech.každa značka,ma standart a take race.takže stači vybrat.na netu nebo přes někoho,kdo ma slevu :P

Uživatelský avatar
hans
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Beroun

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od hans »

osobně bych volil origoš, nedávno jsem tu kupoval kotouče na zadek od klubáka, vyšly oboje na 1500,- a paráda.... A brzo se chystám na výměnu předku a volba je jasná :wink:

Uživatelský avatar
huhu
Pilot
Pilot
Příspěvky: 752
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ivančice 733 311 764
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od huhu »

proche77 píše:přesně tak,je to podle stylu jizdy.ja sem psal ty značky,co jsem už měl na autech.každa značka,ma standart a take race.takže stači vybrat.na netu nebo přes někoho,kdo ma slevu :P

ty voe tys měl DS performance 8O že ses nepochlubil :twisted:

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od proche77 »

je ty ses konečně připojil? :lol: huhu.ja už měl v životě na autech brzd,je to spotřebni zboži,to ti nevydrži furt. :mrgreen: akorat ta cena na DS,a chlubit se nemam proč,to až budu mit těch 2??koniku :158:

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od majkl1 »

Napiš členovi Sebo. Sežene ti zimmremany za nižší cenu, než je ATE originál a brzdný účinek je o třídu výše :wink:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od Bastard »

majkl1 píše:Napiš členovi Sebo. Sežene ti zimmremany za nižší cenu, než je ATE originál a brzdný účinek je o třídu výše :wink:
Pokud zrovna nemá atypickej rozměr jako já :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale za to on nemůže, prostě kotouč 226x10 s 5 dírama je spešl zboží :twisted: Je to super obchodník, fakt se snaží, ochotnej, slušnej, no však se přesvědčte : sebo.w@seznam.cz :wink:

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od majkl1 »

Bastard píše:
majkl1 píše:Napiš členovi Sebo. Sežene ti zimmremany za nižší cenu, než je ATE originál a brzdný účinek je o třídu výše :wink:
Pokud zrovna nemá atypickej rozměr jako já :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale za to on nemůže, prostě kotouč 226x10 s 5 dírama je spešl zboží :twisted: Je to super obchodník, fakt se snaží, ochotnej, slušnej, no však se přesvědčte : sebo.w@seznam.cz :wink:
A ty máš čo za kočár s takými talířky? :P
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“