Jaké kotouče a desky?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od Tomasek1234 »

che majkl nemas zrovna ty s zimmermanama problemy? :D Nebo tobe to delali desticky? Tak jako tak do haje se vsema zimmermanama ja bych dal ATE oboji a fertig.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od Bastard »

majkl1 píše: A ty máš čo za kočár s takými talířky? :P
B4 81kW TDi... 226x10mm s roztečí 5x100 už maj dál jenom Golfy3/Venta GTi a VR6 s Seat Tohleto 2litr. + ještě Corrado VR6 2.9 podle katalogu... Z čehož plyne, že to není zrovna běžný zboží a údajně měly jít právě teď v Zimmermanu do výroby nové várky. :P :P :P

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od majkl1 »

Už mám své vlákno aktualizovaný. Já měl problém s TRW deskama. Ty se v podstatě ropadaly krátce po namontování. Naopak před tím jsem měl ATE Powerdisk a jejich krátká životnost (cca 30000km) mě dost zaskočila. A i ty se mi podařilo v létě uhřát. :twisted: Kdo viděl zimmermany zblízka, je mu jasný, že ty hned tak neuhřeje, protože těch chladících otvorů u náboje je více než dost.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od Petrolejový šejk »

Další možnost je třeba Meile-teile . Taky bych řekl dost dobrá kvalitka. říka se , že na nějaký zboží lepší než originál. Cena přijatelná.

Uživatelský avatar
karrion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trenčín, teraz viacmenej Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od karrion »

toto som riesil pred rokom, kupil som od Seba nevrtane Zimmermany (vzadu si myslim vrtane velmi netreba, pokial s tym nesutazis :))a dosky Ferodo a maximalna spokojnost. Ked pride na rad predok, je mi jasne, kde budem zhanat......

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od ameron »

Mne sa predne stale skrutily. Dva krat som ich stacal a raz som dal nove Ferodo. Aj tie odisli. Tak som kupil ATE Powerdisc a uz 5000km mam pokoj. Ked som ich kontroloval po jazde tak boli vlazne oproti Ferodo na ktorych som prst neudrzal. Tak dufam ze vydrzia dost. Ak nie tak pojdem tiez do tych prechvalenych vrtanych Zimermannov. Inak ATE brzdia fajne a aj pekne vyzeraju s tym vyrezom. Aaaa dosky mam QH :oops:

koldo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 26.08.2008 13:15

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od koldo »

caute, ja som nedavno menil komplet brzdy na B5 1,8T, predok brembo max, zadok obycajne brembo, dosky ferodo premier. brzdi to lepsie ako original, najma z vyssich rychlosti. zivotnost posudit neviem, ale predne dosky pri drazkovanom kotuci dlho nevydrzia -dan za vykon. Vela ludi dlhorocne oblubuje kombinaciu brembo+textar, tym sa podla mna neda nic pokazit. akurat textar vraj hodne spinia elektron :roll:
objednaval som z katalog.mjauto.cz , myslim ze cena zla nebola, oproti beznym sk cenam, prislo mi to az do baraku - spokojnost. aj tu sa najde zopar sikovnych klubakov, ktory vedia pomoct s ND (diky Meggy za ramena :wink: )

Uživatelský avatar
maxik.mad
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 22.10.2008 18:25
Bydliště: Přerov

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od maxik.mad »

Na obou prasátkách mám originály a zatím nebyl problém, jezdím celkem normálně a moc to neženu, ale vše se možná změní, bo 2,5 TDI se 180 kobylka k tomu lákaj to honit :lol: tak uvidím.

jangeltner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 22.11.2007 09:36
Bydliště: KARVWINÁ

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od jangeltner »

Taktež vepredu BREMBO MAX desky taktez brembo a na zadku origo VW a brzdi to slušne ...

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od majkl1 »

A já tam mám takový kulatý placatý kovový. Docela hezký. Když chci aby se leskly, tak je postříkám nějakým olejíčkem a to je potom božínku nádhera :P
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
mogwaycz
Člen klubu
Příspěvky: 952
Registrován: 30.04.2008 13:20
Bydliště: Boston, United Kingdom

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od mogwaycz »

majkl1 píše:A já tam mám takový kulatý placatý kovový. Docela hezký. Když chci aby se leskly, tak je postříkám nějakým olejíčkem a to je potom božínku nádhera :P
Hele neblbni, protoze se tady urcite najde nejaky mamlas co by to zkusil... :lol: :mrgreen:
PAST > VW BORA GTTDI #VWBARBORA
PAST > VW PASSAT CC GT #VWCECIL
VW PASSAT 3C #VWVNCHY

Uživatelský avatar
heny
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 25.12.2008 09:18
Bydliště: Trutnov

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od heny »

Na octe jsem měl na předku Brembo a na zadku ATE a brzdili jak o život-spokojenost.

Uživatelský avatar
pilott@email.cz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 16.10.2008 20:20
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od pilott@email.cz »

marecekg píše:Já doporučuju ATE originál .


ATE??? Uz nikdy,do 4tis km zvlnene na srac!! Ferodo koutoce taky nebrat,ty vydrezeli o malicko dele. Na obou uznana reklamace,tak ze v poho.. :D
http://www.youtube.com/watch?v=RLuyjKcKfAc&feature=plcp" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Petřík
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3894
Registrován: 22.04.2008 20:21
Bydliště: LoW Ride City

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od Petřík »

ATE jsou naprd :)

Zalezi strasne moc jak se zajedou,ale vetsinou ani to nepomuze :)

Brembo MAX jsou dobre ale ve vetsine pripadu praskaj :)

Nejlepsi z vrtanejch kotoucovek jsou Zimermany :) a na ne desky Textar :)

Opravdu zlepseni podstatne :)

Desky Ferodo DS 2500 a Ferodo Performance jsou super na brzdeni,ale strasne spinej kola :) :D
GTI16v / OEM+ / VWgroup ♥

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké kotouče a desky?

Příspěvek od Unihero »

já nevím mám ate všude na celým autě, najeto 35000 km a spokojenost, nehážou, docela brzdí...já jsme spokojený...
je to jen věc názorů..

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“