Passat 1,6 moc žere

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od Petrolejový šejk »

KADEL píše:a pokud jsi od nás... tak zavolej a po svátkách přijed a napichu ti to pokud nemáš nikoho...

No jsem z Krupky pokud víš kde to je? :D A tvojí nabídku bych bral, jelikož nikoho nemám a musel bych stím do servisu, kam se mi moc nchce jelikož tě tam občas dost natáhnou na vagu.

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od Petrolejový šejk »

Petrolejový šejk píše:
KADEL píše:a pokud jsi od nás... tak zavolej a po svátkách přijed a napichu ti to pokud nemáš nikoho...

No jsem z Krupky pokud víš kde to je? :D A tvojí nabídku bych bral, jelikož nikoho nemám a musel bych stím do servisu, kam se mi moc nchce jelikož tě tam občas dost natáhnou na vagu.
A ještě kam bych měl přijet nevím kam?

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od Kwapo »

Mistře KADEL je z Teplic v čechách :D ... Más to tam napsany, jen staci koukat :wink:

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od elit »

Petrolejový šejk píše:
Cody_ke píše:Mam 1,6 AHL rv 99 denne urobim tak cca 60 az 80 kilakov, rozdelenie 50/50, nepatrim prave medzi pomalsich (ved som aj konecne dostal vodicak naspat :twisted: ) mam urobenych poctivych 216 tisic a spotreba sa hybe okolo 9, ked idem uplne plynule ziadne blbosti da sa aj za 7.
Tak já jsem se stím pod 10 ještě nedostal, a nevím jestly na dálnici to jde . Mě ani nejde o tu spotřebu, až na to jakou to má dynamiku. Nejspíš půjdu do 1,8T . Tam za tu spotřebu mám solidní dynamiku. Jinak po rovině se auto dá solidně rozjet ve stoupání už je to o dost horší. A to mám ještě dovolenej bržďenej vlek 1200Kg stím bych to chtěl vidět jak by to jelo. MOžná že dost často jedničkou. A spotřeba jak u pětilitru.
Ja mam 1.8T a dlouhodoba spotreba dle palubaku 9.2 na neco malo pres 2tis km.
Passat 2008 BMP

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od Petrolejový šejk »

Kwapo píše:Mistře KADEL je z Teplic v čechách :D ... Más to tam napsany, jen staci koukat :wink:
Já vím taky jsem to myslel ironicky.

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od KADEL »

Petrolejový šejk píše:
KADEL píše:a pokud jsi od nás... tak zavolej a po svátkách přijed a napichu ti to pokud nemáš nikoho...

No jsem z Krupky pokud víš kde to je? :D A tvojí nabídku bych bral, jelikož nikoho nemám a musel bych stím do servisu, kam se mi moc nchce jelikož tě tam občas dost natáhnou na vagu.
já su od Sobědruh takže až budeš mít čas tak napiš SZ nebo zavolej(dam do kupy notase)a projedem to a uvidíme co klucí poradí pokud to vyhodí nějakou chybu z kterou si nebudem vědět rady :D

Uživatelský avatar
TopSecret
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 19.09.2008 20:01
Bydliště: Slovakia

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od TopSecret »

niekde ste tu spominali ze 1,6 74kw obcas pri určitej rýchlosti stratil výkon a prestal tahat na par sekund .. a mne sa to tiež stalo nedávno už asi 4 krát (3x po sebe za dva dni a asi po mesiaci nedávno 1x). Mám síce koncernového Leona ale motor by mal byť zrejme velmi podobný. Co s stým môže byť? (lambda sonda?)

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od Petrolejový šejk »

TopSecret píše:niekde ste tu spominali ze 1,6 74kw obcas pri určitej rýchlosti stratil výkon a prestal tahat na par sekund .. a mne sa to tiež stalo nedávno už asi 4 krát (3x po sebe za dva dni a asi po mesiaci nedávno 1x). Mám síce koncernového Leona ale motor by mal byť zrejme velmi podobný. Co s stým môže byť? (lambda sonda?)
Tenhle motor z Passata je taky konstrukčně, hlavně vrtáním a zdvihem uplně jinej. Nevím proč. Ale tenhle problém by stejnej mohl být. Já ho ještě nezaznamenal. MOžná bych spíš řekl váha vzduchu.

Uživatelský avatar
faust6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 212
Registrován: 21.01.2008 15:20
Bydliště: VWychodni Cechy

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od faust6 »

Vzdit jsi petrolejovi SEJK NE tak te spotreba nemusi s...t. :lol: :lol: :lol: :lol:

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od Petrolejový šejk »

Tak nejspíš odešla Lambda sonda. Po napíchnutí na Vag nevykazovala žádné známky života.

Uživatelský avatar
TopSecret
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 19.09.2008 20:01
Bydliště: Slovakia

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od TopSecret »

a je to normalne ze mi teraz vystúpila spotreba hore až o 1,5 litra? na 9,6l?

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od Petrolejový šejk »

TopSecret píše:a je to normalne ze mi teraz vystúpila spotreba hore až o 1,5 litra? na 9,6l?
nevím na jakym autě, ale mě ta 1,6tka pašík brala kolem 13 pod 10 to byl jenom sen kterej jsem zatím nezažil v praxi.
Naposledy upravil(a) Petrolejový šejk dne 14.01.2009 17:54, celkem upraveno 1 x.

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od KADEL »

tak co jsi zjistil nového?

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od Petrolejový šejk »

KADEL píše:tak co jsi zjistil nového?
Ta lambda je mrtvá mám objednanou originál Bosch za cenu 1700 kč. Ještě bych měl prosbu neměl bys na mě ještě někdy chvilku čas a koukly bysme zase na tu měrnou spotřebu a co dělá ta lambda na Vagu? Abych měl jistotu , že už bude všechno ok, změřili mi jí a bylo to jak jsi říkal KO.

Uživatelský avatar
TopSecret
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 19.09.2008 20:01
Bydliště: Slovakia

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od TopSecret »

šejku: Leon 1M 1,6b 74kw

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“