Sací potrubí

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
maik81
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 17.02.2008 13:46
Bydliště: PELHŘIMOV
Kontaktovat uživatele:

Sací potrubí

Příspěvek od maik81 »

Zdravím všechny. Při vypalování karbonu ze sacího potrubí jsem to trochu přehnal a část potrubí se mi roztavila. Navařování odtaveného materiálu taky nedopadlo zrovna nejlépe. Nemáte někdo toto potrubí navíc? Je to vw passat r.v. 96 1,9 TDi motor AFN. Potrubí viz. obr. Jsem z Vysočiny.
Přílohy
Potrubí sání
Potrubí sání

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sací potrubí

Příspěvek od Tomášek »

napis SZ klubakovi s nickem Pikachuxxx.. ten by mohl mit..

Uživatelský avatar
abcd
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sací potrubí

Příspěvek od abcd »

mám, máš sz

golfgti16vv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 630
Registrován: 07.11.2007 10:27
Bydliště: ŠUMAVWA

Re: Sací potrubí

Příspěvek od golfgti16vv »

no jak jsi tohle dokazal už jsem jich taky par vypaloval ale takhle jsem ještě nedopad

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Sací potrubí

Příspěvek od vlado742 »

Tak to je fakt sila, take som este nevidel zatavene :D, dufam ze to das čim skor do kopy.

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Sací potrubí

Příspěvek od gregi »

Omlouvám se za laický dotaz , ale jak se "vypaluje karbon ze sacího potrubí" :?: Znám hodně způsobů a mnoho chemikálií , které pracují na 100% a rychle , ale aby dokázali roztavit slitinové sací potrubí :?: :?: To vidím poprvé :? Klobou dolů :wink:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Sací potrubí

Příspěvek od KADEL »

gregi píše:Omlouvám se za laický dotaz , ale jak se "vypaluje karbon ze sacího potrubí" :?: Znám hodně způsobů a mnoho chemikálií , které pracují na 100% a rychle , ale aby dokázali roztavit slitinové sací potrubí :?: :?: To vidím poprvé :? Klobou dolů :wink:
tak nějakej porad možná to budu dělat tak at nebádám hod nějakej připravek na odkarbonování

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Sací potrubí

Příspěvek od gregi »

Společnost Retech má naprosto skvostný přípravek na čištění karburátoru , vstřikovacích komor atd. atd. . Podle zápachu je to směs snad všech možných chemikálií , ale čistí naprosto skvostně . Pro vyčištění bude nutná demontáž :!: Ale když jsem viděl výsledek tvé dekarbonizace , tak je to jedno , venku máš sání stějně .

Retech můžu opravdu doporučit , Würth ho dělá také , ale je to oproti Retechu "sr**ka" :wink:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Sací potrubí

Příspěvek od s4wyer »

gregi píše:Společnost Retech má naprosto skvostný přípravek na čištění karburátoru , vstřikovacích komor atd. atd. . Podle zápachu je to směs snad všech možných chemikálií , ale čistí naprosto skvostně . Pro vyčištění bude nutná demontáž :!: Ale když jsem viděl výsledek tvé dekarbonizace , tak je to jedno , venku máš sání stějně .

Retech můžu opravdu doporučit , Würth ho dělá také , ale je to oproti Retechu "sr**ka" :wink:
co to stojí? cca
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Sací potrubí

Příspěvek od gregi »

Prodejně něco kolem 500,- Kč , ale nevím zda to můžeš koupit normálně , Retech je vybavení pro sevisy . Zkus internet , jak se dostanu k podkladům , tak Ti napíši přesný název .
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

maik81
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 17.02.2008 13:46
Bydliště: PELHŘIMOV
Kontaktovat uživatele:

Re: Sací potrubí

Příspěvek od maik81 »

Nějakej chemickej přípravek je celkem zbytečnej, stačí jen plynovej hořák. Avšak nesmíš ten plamen držet moc dlouho na jednom místě, abys nedopadl jako já... Ten karbon hezky vyhoří a pak ho z toho potrubí jen vyklepeš...

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Sací potrubí

Příspěvek od gregi »

Tady zase vezmeš sprej , nastříkáš to a veškerý bordel mizí před očima . Další dobrou stránkou je , že máš vše i odmaštěné , tedy není tak rychlé usazování . Hlavně , nemusíš se bát , že někde podržíš hořák déle :wink: .
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Odpovědět

Zpět na „Motory“