Instalace Handsfree - kam s dráty ???

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
MatesIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.11.2008 15:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Instalace Handsfree - kam s dráty ???

Příspěvek od MatesIV »

Čabas, potřeboval bych poradit kam s dráty a řídící jednotkou od handsfree, uchycení už mám hotové vedle přihrádky nad rádiem, ale vůbec si nevím rady kam s dráty. Když jsem vyndal přihrádku tak za ní není skoro žádné místo, to stejné i za rádiem. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Na obrázku vidíte kolik drátů + říd. jednotka tam musím dát. Díky za nápady... :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Golf IV 1.9 TDi

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Instalace Handsfree - kam s dráty ???

Příspěvek od shaft.cz »

mas digiklimu? Hodne mista je za panelem klimy a za popelnikem :) dostanes to tam vpoho.

Uživatelský avatar
MatesIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.11.2008 15:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace Handsfree - kam s dráty ???

Příspěvek od MatesIV »

shaft.cz píše:mas digiklimu? Hodne mista je za panelem klimy a za popelnikem :) dostanes to tam vpoho.
ok, to mě nenapadlo sundat rádio a mrknout za klimu, zkusím to, diky :)
Golf IV 1.9 TDi

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Instalace Handsfree - kam s dráty ???

Příspěvek od shaft.cz »

MatesIV píše:
shaft.cz píše:mas digiklimu? Hodne mista je za panelem klimy a za popelnikem :) dostanes to tam vpoho.
ok, to mě nenapadlo sundat rádio a mrknout za klimu, zkusím to, diky :)
nz, vytahni radio a pod radiem na boku uz se tam dostanes i rukou ale lepsi to bude i s oddelanym panelem at si to tam muzes poskladat, vleze se tam toho hodne, sam tam toho mam povic :lol:

Uživatelský avatar
borask
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prešov, SK

Re: Instalace Handsfree - kam s dráty ???

Příspěvek od borask »

TAK tak za digi klimou je idealne miesto na HF sadu aj s komplet kabelažou,hlavne ak maš Parrot 3200 ta ma trošku kratšie kably ako Parrot 3100-ka.

Uživatelský avatar
MatesIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.11.2008 15:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace Handsfree - kam s dráty ???

Příspěvek od MatesIV »

borask píše:TAK tak za digi klimou je idealne miesto na HF sadu aj s komplet kabelažou,hlavne ak maš Parrot 3200 ta ma trošku kratšie kably ako Parrot 3100-ka.
Mám 3200, no zkusim to tam narvat :)
Golf IV 1.9 TDi

Uživatelský avatar
MatesIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.11.2008 15:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace Handsfree - kam s dráty ???

Příspěvek od MatesIV »

Nedoporučili byste mi ještě nějaké rádio ? Toto stávající nemá funkci mute k tomu handsfree. Představoval bych si nějaky mp3 rádio s funkcí mute při příjmu hovoru na handsfree, nějaky ty klasicky funkce a podsvícení nejlépe modré, nepotřebuju ani bluetooth ani usb, ale hlavně aby podporoval cd měnič !
Měnič mám SONY a stávající rádio taky. Díval jsem se teda hlavně po SONY rádiích, ale moc jich changer nepodporuje, a když jo tak jsou většinou hodně drahé. To samé i s Pioneerem, dobrá značka myslím, ale cd měnič taky moc nepodporují a když jo tak jsou předražené. Co se mi tak zatím pozdávalo tak bylo Sony CDX-GT500. Jak to vidíte kluci ?
Golf IV 1.9 TDi

Uživatelský avatar
borask
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prešov, SK

Re: Instalace Handsfree - kam s dráty ???

Příspěvek od borask »

Ak chceš zachovať CD menič Sony tak rádio vyberaj Sony ine ti nebude komunikovať s meničom Pioneer komunikuje len zo svojimi meničmi

Uživatelský avatar
MatesIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.11.2008 15:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace Handsfree - kam s dráty ???

Příspěvek od MatesIV »

borask píše:Ak chceš zachovať CD menič Sony tak rádio vyberaj Sony ine ti nebude komunikovať s meničom Pioneer komunikuje len zo svojimi meničmi
No na 90% půjdu do Sony, a to víš určitě že by Sony changer nekomunikoval s Pioneerem ? Já myslím že by to mělo být kompatibilní.... :?
Golf IV 1.9 TDi

Uživatelský avatar
borask
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prešov, SK

Re: Instalace Handsfree - kam s dráty ???

Příspěvek od borask »

Ver mi robím okolo toho už nejaký rok jedine že by si mal Sony menič s označením FM ten ma modulator do anténneho vstupu ten som daval niekedy k fabrickým autorádiam ktore nemali možnost pripojiť CD menič BMW7,AudiA8 ale to tak 10 rokov dozadu

Uživatelský avatar
MatesIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.11.2008 15:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace Handsfree - kam s dráty ???

Příspěvek od MatesIV »

OK, díky za rady. Ten měnič jsem už koupil s autem jediny co vim tak je, že je Sony a je starej :D ještě název bych mohl opsat.

Už taky dlouho brousím na webu a vybral jsem si Sony CDX-GT500. Co ty na něj? myslíš že je to dobrá volba?

Potřebuju to sladit s tím changerem( v manuálu píší že podporuje changer) a s handsfree - aby to mělo automaticky ztlumeni radia při příjmu hovoru, a to by mělo umět taky co jsem se dočet....
Golf IV 1.9 TDi

eMeF
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 06.10.2007 00:57

Re: Instalace Handsfree - kam s dráty ???

Příspěvek od eMeF »

MatesIV píše:
borask píše:TAK tak za digi klimou je idealne miesto na HF sadu aj s komplet kabelažou,hlavne ak maš Parrot 3200 ta ma trošku kratšie kably ako Parrot 3100-ka.
Mám 3200, no zkusim to tam narvat :)
Mam sice HF od nokie, ale ridici jednotka se mi paradne vesla pod izolaci za prehradkou spolujezdce.

Uživatelský avatar
MatesIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.11.2008 15:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace Handsfree - kam s dráty ???

Příspěvek od MatesIV »

eMeF píše:
MatesIV píše: Mám 3200, no zkusim to tam narvat :)
Mam sice HF od nokie, ale ridici jednotka se mi paradne vesla pod izolaci za prehradkou spolujezdce.
Díky za tip :)
Golf IV 1.9 TDi

Sarim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 19.05.2008 21:59

Re: Instalace Handsfree - kam s dráty ???

Příspěvek od Sarim »

Nevi nekdo jak poznat co by k teto jednotce mohl jit za ovladaci panel? Tchan ma v Berlingu radio Blaupunkt a je tam priprava na tel. ale je tam mikrofon, antena a u rada je cerna krabicka, jenze nevim jak to rozchodit, na ty cerny krabicce nic neni a koukal jsem ze Mute pin od te tel. jednotky neni zapojeny do radia a z radia ten pin napojeny je a vede to nekam do auta... asi to rozchodit nepujde ze? Je mi divny ze jsem tam nevidel silnejsi kabel od anteny a od mikrofonu... Diky za postrehy
radio+tel1.jpg
tel.jpg
Golf IV, 1.9TDi, 85kW

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace Handsfree - kam s dráty ???

Příspěvek od tornado1 »

mute pin nemusí být zapojený pokud tam je mutebox
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“