NOVÉ ZÁVADY NA 3C - další závady sem prosím už nepište

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

NOVÉ ZÁVADY NA 3C - další závady sem prosím už nepište

Příspěvek od koldavideo »

Zdravím všechny tady na fóru po dlouhé době. Konec roku = hodně práce, tudíž není čas na internet. Série závad u mého passatu tak nějak neustává. Teď mám opět dvě závady a snad mi někdo pomůže.
Mám problém s víkem kufru. Vždy když je venku teplota pod nulou tak nemůžu "zabouchnout" kufr (limuzína). Kufr se sice "zaklapne" ale ne pořádně a vybruje. Na maxidotu svítí kontrolka že je kufr otevřený. Bohužel ale nejde už otevřít. Tlčítko od řidiče nereaguje a zvenčí také nejde otevřít. Nezbývá než se s autem rozjet a po cca 1-2km se kufr sám samovolně otevře. Pokud je venkovní teplota okolo 5°C je vše OK. Byl jsem v servisu (když nemrzlo) a technik závadu neobjevil. Řekli mi že mám přijet až bude zima. Takže každé ráno když je pod nulou raději neotvírám kufr a vše nakládám přes zadní sedačky. Naštěstí teď nemrzne.
Druhá závada je opakovaná. Nefunkčí kontrolka pravé směrovky.
Tak jsem se těšil že si jednou koupím CC ale asi z toho nic nebude.
No a spotřeba oleje je i po přechodu z longlife intervalu na "normální" stejná. Takže nic - prý je to dáno konstrukcí motoru. Ale s tím jsem se už tak nějak smířil.
Momentálně najeto 40.000km.

Uživatelský avatar
duske
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od duske »

K tomu viku kufru - mal som minuly rok presne ten isty problem. Raz sa mi dokonca stalo, ze sa mi kufor otvoril v meste na poriadne frekventovanej krizovatke... :evil:
Tak isto som mal problem s "demonstraciou" v servise, lebo akonahle sa auto trochu zohreje, vsetko zacne fungovat.
Takze, treba vymenit zamok kufru a najlepsie bude, zistit si, kedy servis rano otvara a hned tam ist rano cielene najkratsou cestou, ked su teploty najnizsie... :wink:
Mne ten zamok menili v ramci zaruky, takze som ani nic neplatil.

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od koldavideo »

Aha - super takže to by mohlo vyjít. Mám to také v záruce. Díky.

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od koldavideo »

Hmm takže to mám potvrzeno. Zámek se bude měnit a přístrojovka také. Navíc zjistili že je nějaká svolávací akce ohledně stěračů. Asi technikovi dám flašku ať mi zjistí co se dá vyměnit v rámci záruky než mi skončí záruka.

Uživatelský avatar
duske
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od duske »

Nevies co presne s tymi stieracmi? Caka ma servisna prehliadka po 90tis km a chcel som si sam uz menit gumicky, lebo to nejako nestiera podla mojich predstav, tak nech som trosku v obraze... :)

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od newmann75 »

koldavideo píše:Hmm takže to mám potvrzeno. Zámek se bude měnit a přístrojovka také. Navíc zjistili že je nějaká svolávací akce ohledně stěračů. Asi technikovi dám flašku ať mi zjistí co se dá vyměnit v rámci záruky než mi skončí záruka.
nezbývá než souhlasit. Flaška vždy zabere :-) Taky se chystám na prohlídku před koncem záruky a nějaké ta svolávačky... Už ji mám nachystanou a přidám 500 ať je to tupl.
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak dneska se mi to s kufrem stalo taky. Párkrát jsem to otevřel zevnitř klikou a pomohlo to.
Včera ráno, když bylo asi -7st.C jsem to pro změnu nenastartoval. Už začínám bejt mírně nervozní.
Doprčic, copak se tohle bude chovat jako nějaká podělaná stodvacítka????? :(
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Paskal »

Mára_VR6 píše:Tak dneska se mi to s kufrem stalo taky. Párkrát jsem to otevřel zevnitř klikou a pomohlo to.
Včera ráno, když bylo asi -7st.C jsem to pro změnu nenastartoval. Už začínám bejt mírně nervozní.
Doprčic, copak se tohle bude chovat jako nějaká podělaná stodvacítka????? :(
Hmmm,škoda slov. :roll:
Při -7st.C i blbá 120ka chytne na první šup. :o )))

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

Paskal píše: Hmmm,škoda slov. :roll:
Při -7st.C i blbá 120ka chytne na první šup. :o )))
To teda jo, míval jsem 105, jezdil jsem na techničák a nechytalo to jen od -20 níž :roll: :roll:

Jinak teda původně jsem měl na mysli, že to nechytlo, protože s tím pořádně neotočila baterka. Pak jsem to projel asi 60km a dneska v pohodě. Jinak jezdím denně, ale teď to asi 3 dny stálo. Protože mi to je zase líto tahat, když jedu jen 500m do krámu, tak si beru Golfa manželky.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Paskal »

Mára_VR6 píše:
Paskal píše: Hmmm,škoda slov. :roll:
Při -7st.C i blbá 120ka chytne na první šup. :o )))
To teda jo, míval jsem 105, jezdil jsem na techničák a nechytalo to jen od -20 níž :roll: :roll:

Jinak teda původně jsem měl na mysli, že to nechytlo, protože s tím pořádně neotočila baterka. Pak jsem to projel asi 60km a dneska v pohodě. Jinak jezdím denně, ale teď to asi 3 dny stálo. Protože mi to je zase líto tahat, když jedu jen 500m do krámu, tak si beru Golfa manželky.
Asi ti už možná dosluhuje Baterka...nebo ti ji něco vybijí když to dele stoji. Skuz ji proměřit kolik má kapacitu. A kolik má odběr v klidu. :wink:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

Paskal píše: Asi ti už možná dosluhuje Baterka...nebo ti ji něco vybijí když to dele stoji. Skuz ji proměřit kolik má kapacitu. A kolik má odběr v klidu. :wink:
Jasný, to udělám. Mám to v plánu, ale teď se mi sakra nechce ven do toho mrazu :D A až se naštvu, tak tam nacpu baterku z Touarega, kterou jednou sehnal. Ta má 114 Ah :twisted:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od vaha »

Mára_VR6 píše: Jasný, to udělám. Mám to v plánu, ale teď se mi sakra nechce ven do toho mrazu :D A až se naštvu, tak tam nacpu baterku z Touarega, kterou jednou sehnal. Ta má 114 Ah :twisted:
A jakou kapacitu máš teďka?Já mám v audině 95Ah a ta by ti možná stačila :wink:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

teď mám tuším 82 Ah, co je seriově. Jen je problém, že větší se tam nevejde. Je na to origo plastovej kastlík.
Je jasný, že větší nepotřebuju, proměřím to a uvidím. Ve starým Passatu jsem mě 74 Ah a startovalo to furt.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Pašák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3039
Registrován: 10.11.2007 16:06
Bydliště: okr. Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Pašák »

No tak já to nebudu pořád přepisovat ale měl sis nechat facelifta a měl bys pokoj :gy:
Jinak mě to nepřepisuj nebo si budu stěžovat moderátorovi :mrgreen:
Naposledy upravil(a) Pašák dne 31.12.2008 13:15, celkem upraveno 1 x.
Můj Passat zde: http://www.pasak.webnode.cz
Chceš na svého mazla folie? Doporučuju..: http://www.autofolie-alter.com
Velké díky patří stevemu za všechno kolem passata... ;)

Uživatelský avatar
passat14
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 330
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od passat14 »

a kolko tam mat byt spravne Ah baterka? mam tam 74 a startuje dost tazko

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“