NOVÉ ZÁVADY NA 3C - další závady sem prosím už nepište

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od newmann75 »

passat14 píše:a kolko tam mat byt spravne Ah baterka? mam tam 74 a startuje dost tazko
Jam mám v 1.9 70 Ah a startuje v pohodičce :-) Originál.
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Paskal »

O Kapacita - 74Ah ani tak nejde
Hlavní je Startovací proud - 680A,750A,atd....Já mám třeba 830A :wink:

Uživatelský avatar
passat14
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 330
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od passat14 »

no to mam 680.ale aj tak pozriet zhavice,mohlo by to aj nimi?

Uživatelský avatar
Kapacitak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 30.06.2008 14:54
Bydliště: kósek vod Plzňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Kapacitak »

Zdravím, mám jeden problém s otevíráním dveří z venku. Nemohu otevřít zadní pravé dveře z venku, když chytnu za madlo a tahám za něj, tak jde jakoby naprázdno a nic. Dveře normálně otevřu zevnitř, ale z venku bohužel. Toto se mi stalo 2x i na dveřích řidiče, ale tam jsem otevřel zevnitř a pak to šlo už i zvenku. Nechce se mi rozebírat tapec. Není v tom nějaky fígl chlapy?

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

zklamu tě, ale jinak to nejde. A je to nejen tapec, ale i sklo a komplet stěna se stahovačkou. Pak až se dostnaneš k zámku a klice.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Kapacitak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 30.06.2008 14:54
Bydliště: kósek vod Plzňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Kapacitak »

Mára_VR6 píše:zklamu tě, ale jinak to nejde. A je to nejen tapec, ale i sklo a komplet stěna se stahovačkou. Pak až se dostnaneš k zámku a klice.
No a jak je možné, že na dveřích řidiče se mi to stalo 2x a vždy se to nějak spojilo nebo jak to tam vlastně je?

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Palko »

Kapacitak píše:Zdravím, mám jeden problém s otevíráním dveří z venku. Nemohu otevřít zadní pravé dveře z venku, když chytnu za madlo a tahám za něj, tak jde jakoby naprázdno a nic. Dveře normálně otevřu zevnitř, ale z venku bohužel. Toto se mi stalo 2x i na dveřích řidiče, ale tam jsem otevřel zevnitř a pak to šlo už i zvenku. Nechce se mi rozebírat tapec. Není v tom nějaky fígl chlapy?
Spíš bych to viděl že máš problém s třmenem kliky, už jsem jich pár vyměnil s touto závadou a byl klid :drv:
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Uživatelský avatar
Kapacitak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 30.06.2008 14:54
Bydliště: kósek vod Plzňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Kapacitak »

Palko píše:
Kapacitak píše:Zdravím, mám jeden problém s otevíráním dveří z venku. Nemohu otevřít zadní pravé dveře z venku, když chytnu za madlo a tahám za něj, tak jde jakoby naprázdno a nic. Dveře normálně otevřu zevnitř, ale z venku bohužel. Toto se mi stalo 2x i na dveřích řidiče, ale tam jsem otevřel zevnitř a pak to šlo už i zvenku. Nechce se mi rozebírat tapec. Není v tom nějaky fígl chlapy?
Spíš bych to viděl že máš problém s třmenem kliky, už jsem jich pár vyměnil s touto závadou a byl klid :drv:
díky za info, asi budu muset zaject do servisu, nebo neni nekdo okolo Plzne kdo by to udelal?

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: stejnej problem :? tak jak to je, klika v řiti :?: 8O nebo zamek :?: :roll:
Naposledy upravil(a) fx99 dne 03.01.2009 10:21, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen:tak ja uz mam ten zamek ouplne zmoženej, u vsech octavek sem to měnil ale tak az po 6 letech 8O 8O 8O uz to nejde ani zavřřít ,jezdim a levou rukou držim dvééře, 3 roky stary auto :evil:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

fx99 píše::mrgreen:tak ja uz mam ten zamek ouplne zmoženej, u vsech octavek sem to měnil ale tak az po 6 letech 8O 8O 8O uz to nejde ani zavřřít ,jezdim a levou rukou držim dvééře, 3 roky stary auto :evil:
Tak to je fakt ostuda. Pořádně to prohřej horkovzduškou, třeba to pomůže
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od koldavideo »

Das Auto ? Já teď nesmím nic dávat do kufru páč ho nezavřu a když jo tak jen na chvilku. Čekám na náhradní díl do té doby strkám vše přes zadní sedačky.
By mě zajímalo kde udělali soudruzi chybu.

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Barthez »

koldavideo píše:Das Auto ? Já teď nesmím nic dávat do kufru páč ho nezavřu a když jo tak jen na chvilku. Čekám na náhradní díl do té doby strkám vše přes zadní sedačky.
By mě zajímalo kde udělali soudruzi chybu.
To je fakt v riti. Ja jen tajne doufam, ze tyhle zk....ne hovadiny maji i ostatni auta u ostatnich automobilek...... Bo je toho fakt hodne.....
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
Hack
Pilot
Pilot
Příspěvky: 720
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třinec (republica banana)

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Hack »

Dnes jedu asi 60-tkou najedu na diru a auti udela píp,píp,píp.Na maxitotu se mi na chvilku zmizela zobrazena stanice radia a naskočilo zobrazeni auta a hned to zase zmizlo.Schvalne najedu na dalsi diru a to same.Doma jsem to napich na Vag-Coma a vse OK.Nikde ani sporadicka.Co se zas to deje.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

Podle mě to bude přímo v konektoru budíků. Jsou jen nasazený na takovým velkým konektoru - ale je to opravdu jen nasunutý, už to není zajištěný žádnou pojistkou. Prostě jen odcvakáš dekory okolo, pak budíky jsou chycený tuším 2 šroubkama a jdou lehce ven. Ten konektor mi přijde takovej vachrlatej. Tak na to koukni. bude to tam.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“