Dobijeni-Do dilny,co ted?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Dobijeni-Do dilny,co ted?

Příspěvek od Octava »

zdrarec,dneska se mi zniceho nic rozsvitila kontrolka dobijeni a napsalo to na polodotu DOBIJENI-DO DILNY!co to je?neco s altikem?na co se zamerit a co tam vetsinou odchazi?

Uživatelský avatar
Davidd
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2018
Registrován: 06.03.2008 13:45
Bydliště: Sewerní Čechy

Re: Dobijeni-Do dilny,co ted?

Příspěvek od Davidd »

Octava píše:zdrarec,dneska se mi zniceho nic rozsvitila kontrolka dobijeni a napsalo to na polodotu DOBIJENI-DO DILNY!co to je?neco s altikem?na co se zamerit a co tam vetsinou odchazi?
Mě to napsalo asi před měsícem.Otevřu kapotu a vydím volnej řemen a byl vypadlej napínák na řemen na altík,vypydl s toho silonu skrz kterej jde šroub a bylo.A nešlo mi logicky ani serno.Pokud ti vše maká a svítí ti toto tak to bude dobíjení,nech to změřit a uvidíš.
VW Sharan 1.9 Tdi 85 kw
Audi A6 C4 2.5 TDi Avant

Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dobijeni-Do dilny,co ted?

Příspěvek od Octava »

servo bezi normalne....tak to zkontroluju kolik to dobiji :roll:ale co tam mohlo odjeit?ze by altik takhle naraz?

Uživatelský avatar
Davidd
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2018
Registrován: 06.03.2008 13:45
Bydliště: Sewerní Čechy

Re: Dobijeni-Do dilny,co ted?

Příspěvek od Davidd »

Octava píše:servo bezi normalne....tak to zkontroluju kolik to dobiji :roll:ale co tam mohlo odjeit?ze by altik takhle naraz?
Tak nevím nechci plácat blbosti nemám skušenost.U škodovky bych tipoval uhlíky nebo diodovej můstek. Stejně bych to vyndal kdyby to nedobíjelo a hodil to elektrikářovi at na to mrkne na stolici při zátěži atd..
VW Sharan 1.9 Tdi 85 kw
Audi A6 C4 2.5 TDi Avant

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobijeni-Do dilny,co ted?

Příspěvek od vaha »

Davidd píše:
Octava píše:servo bezi normalne....tak to zkontroluju kolik to dobiji :roll:ale co tam mohlo odjeit?ze by altik takhle naraz?
Tak nevím nechci plácat blbosti nemám skušenost.U škodovky bych tipoval uhlíky nebo diodovej můstek. Stejně bych to vyndal kdyby to nedobíjelo a hodil to elektrikářovi at na to mrkne na stolici při zátěži atd..
ty jsi asi ještě nevyndávla altik na dva-a-půlce co?Jde to moc pěkně :lol:

Uživatelský avatar
firemaniac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-východ
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobijeni-Do dilny,co ted?

Příspěvek od firemaniac »

Dnes se mi stalo to samé, mám doma ještě jeden, dobrej, ale se špatnou volnoběžkou, takže jí přehodím a jedu a v tom co byl v autě byl zlomený uhlík... Jinak bych to viděl tak jak psal Davidd, uhlíky, nebo diodový můstek... Jinak nevím jak je to u 2,5 ale u 1,9 je vyndání alternáru záležitost na pět minut dva šrouby, jeden konektor a kabel pod matičkou, přístup v pohodě...

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobijeni-Do dilny,co ted?

Příspěvek od vaha »

firemaniac píše:Dnes se mi stalo to samé, mám doma ještě jeden, dobrej, ale se špatnou volnoběžkou, takže jí přehodím a jedu a v tom co byl v autě byl zlomený uhlík... Jinak bych to viděl tak jak psal Davidd, uhlíky, nebo diodový můstek... Jinak nevím jak je to u 2,5 ale u 1,9 je vyndání alternáru záležitost na pět minut dva šrouby, jeden konektor a kabel pod matičkou, přístup v pohodě...
u 2,5ky je přesně nadruhé straně dole a řemen dolu neshodíš bez sundání předku asi tak(možná že to jde i bez toho sundání,ale nejsem si jistý)

Uživatelský avatar
Davidd
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2018
Registrován: 06.03.2008 13:45
Bydliště: Sewerní Čechy

Re: Dobijeni-Do dilny,co ted?

Příspěvek od Davidd »

vaha píše:
Davidd píše: Tak nevím nechci plácat blbosti nemám skušenost.U škodovky bych tipoval uhlíky nebo diodovej můstek. Stejně bych to vyndal kdyby to nedobíjelo a hodil to elektrikářovi at na to mrkne na stolici při zátěži atd..
ty jsi asi ještě nevyndávla altik na dva-a-půlce co?Jde to moc pěkně :lol:
Jo vidíš to sem si ani nevšiml že má 2.5 TDI njn u 1.9 je to brnkačka :mrgreen:
VW Sharan 1.9 Tdi 85 kw
Audi A6 C4 2.5 TDi Avant

Uživatelský avatar
Davidd
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2018
Registrován: 06.03.2008 13:45
Bydliště: Sewerní Čechy

Re: Dobijeni-Do dilny,co ted?

Příspěvek od Davidd »

vaha píše:
firemaniac píše:Dnes se mi stalo to samé, mám doma ještě jeden, dobrej, ale se špatnou volnoběžkou, takže jí přehodím a jedu a v tom co byl v autě byl zlomený uhlík... Jinak bych to viděl tak jak psal Davidd, uhlíky, nebo diodový můstek... Jinak nevím jak je to u 2,5 ale u 1,9 je vyndání alternáru záležitost na pět minut dva šrouby, jeden konektor a kabel pod matičkou, přístup v pohodě...
u 2,5ky je přesně nadruhé straně dole a řemen dolu neshodíš bez sundání předku asi tak(možná že to jde i bez toho sundání,ale nejsem si jistý)
To je pěkně blbý vozítko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
VW Sharan 1.9 Tdi 85 kw
Audi A6 C4 2.5 TDi Avant

marcel110
Závodník
Závodník
Příspěvky: 534
Registrován: 30.05.2008 20:01

Re: Dobijeni-Do dilny,co ted?

Příspěvek od marcel110 »

Tak, tak. 2.5 ide predok dole. Poj.bana praca.
Passat 2.5 TDi AFB,Octavia 1.9 TDi AGR,Audi 100 2.3 NF,Fabia 1.4 TDi BNV

Uživatelský avatar
karelretik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dobijeni-Do dilny,co ted?

Příspěvek od karelretik »

koukám že je to nějaká infekce ve vzduchu....:-) mě to napsalo to samý....kotva v čudu...nová 2600,- nebo na vrakáči jinej altík 2500,-.....u mě zvítězila varianta b....
jak se pozná špatná volnoběžka?

Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dobijeni-Do dilny,co ted?

Příspěvek od Octava »

asi nasi milacci protestujou kvuli mrazum nebo nevim :lol: jojo prave tohle jsem vedel,ta 2,5 ma malo mista a musi se sundat celej predek :twisted: ale kdyz uz bude sundanej predek tam se tam da aspon termostat,mam ho asi spatnyy,protoze se to ohreje max na cca.70stupnu :wink:

Marten1.8T
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 03.01.2009 15:51
Bydliště: Modřice u Brna

Re: Dobijeni-Do dilny,co ted?

Příspěvek od Marten1.8T »

Kámošovy to udělalo to samý a odešla mu kotva v altíku...cena za opravu byla 7500kc tak doufám že budeš mít max. relátko v řiti :)

Uživatelský avatar
Davidd
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2018
Registrován: 06.03.2008 13:45
Bydliště: Sewerní Čechy

Re: Dobijeni-Do dilny,co ted?

Příspěvek od Davidd »

Marten1.8T píše:Kámošovy to udělalo to samý a odešla mu kotva v altíku...cena za opravu byla 7500kc tak doufám že budeš mít max. relátko v řiti :)
Ta kotva to je nějakej mor Passatů? že to tak odchází 8O
VW Sharan 1.9 Tdi 85 kw
Audi A6 C4 2.5 TDi Avant

Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dobijeni-Do dilny,co ted?

Příspěvek od Octava »

tak dneska se tam dala jina baterka a vypada to ze je po problemu,tak jsem koupil uplne novou a snad to bude ok,byli jsme to i projet a vpoho,ale jaktoze to vyhodilo hlasku dobijeni,kdyz byla slaba baterka?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“