1.8 20V Turbo

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
KarlosCZ
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 16.11.2008 00:37
Bydliště: VW GTI World
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 20V Turbo

Příspěvek od KarlosCZ »

bear píše:to dwoři : tak já nemyslel že když přijedeš k domů z města 30km/h rychlostí po trase kilometr trak že máš chladit, to turbo se pomalu ani nezahřeje :D ale to ti víš :D
Já myslel spíš jak kolikrát vidím ty dmnty s TDI , co dolítnou na benzínku a ještě ani nestojej a motor je zdechlej "vyplej" !
Já když dávám auti hašte tak dojedu k nám na ulici pomalu jedu dozadu se otočit pak sjedu zase k domu , vyřadím, vypnu rádio světla ,prostě el. spotřebiče , cca 30s počkám a pak teprve jdu :D
ale prostě když třeba spěchám tak taky dojedu nechám probrmlat a pak zdechnu cca po 10s ale to vím že jsem to auti předtím nehonil :D

Bohužel už jsem se taky 1 bo 2x neuhlídal že jsem to zdechl o trochu dřív :(
to by mě taky zajímalo jak každej GTičkař dochlazujete po pořádný náloži? :fly2:
Snail Performance
http://www.facebook.com/snailperformancecz

Ibiza Cupra - KAT, EGR, SAI, N249, N112 a VAC - Off
VW Passat TD B4 Variant

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: 1.8 20V Turbo

Příspěvek od DworiBak »

KarlosCZ píše:to by mě taky zajímalo jak každej GTičkař dochlazujete po pořádný náloži? :fly2:
Vezme kíblík s ledovou vodou a šup s tím na turbo :mrgreen:
Já než otevřu garáž a naž tam zajedu tak to je tak 5min tak to se určo tubro ochladí.
Tak a ted my někdo řeknetě v čem je zrada když my turbo na 2rychlostní stupen fouká podle budíků je na 0b a při ostatních rychlostích 0,5-0,6b :?

Uživatelský avatar
mattes
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2035
Registrován: 25.09.2007 18:08
Bydliště: Ostravwa

Re: 1.8 20V Turbo

Příspěvek od mattes »

Mám ten motor v passatu a je výborný.
btw:když mu dávám na pr**l,tak taky samozřejmě chladím
Bo není čas

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: 1.8 20V Turbo

Příspěvek od VWMysak »

1.8 Turbínu taky doporučuju, je to paráda. :wink: 8)
...jinak já chladim pokaždý po dobu 1 min., někdy i dýl, jak psal Dwori, než otevřu garáž a zajedu, tak je to akorád.
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: 1.8 20V Turbo

Příspěvek od DworiBak »

DworiBak píše:
Já než otevřu garáž a naž tam zajedu tak to je tak 5min tak to se určo tubro ochladí.
Tak a ted my někdo řeknetě v čem je zrada když my turbo na 2rychlostní stupen fouká podle budíků je na 0b a při ostatních rychlostích 0,5-0,6b :?
nikoho nic nenapadá :(

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 20V Turbo

Příspěvek od bear »

DworiBak píše:
DworiBak píše:
Já než otevřu garáž a naž tam zajedu tak to je tak 5min tak to se určo tubro ochladí.
Tak a ted my někdo řeknetě v čem je zrada když my turbo na 2rychlostní stupen fouká podle budíků je na 0b a při ostatních rychlostích 0,5-0,6b :?
nikoho nic nenapadá :(
ee, kup větší foukátko :)

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: 1.8 20V Turbo

Příspěvek od deckard »

Dwori,asi na to dost nešlapeš,když ti to na dvojku nefouká(nebo neukazuje na budíku) ... :mrgreen: Ale to je asi blbost viď?Možná se ti někde bude zadrhávat tlak mezi trubičkou(hadičkou) k budíkům,ne?Nevím je to asi blbost,ale přeci musíš slyšet při tom druhým rych.stupni,že ti foukátko fouká...Nebude tedy jen zrada v měřící technice?

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: 1.8 20V Turbo

Příspěvek od DworiBak »

deckard píše:Dwori,asi na to dost nešlapeš,když ti to na dvojku nefouká(nebo neukazuje na budíku) ... :mrgreen: Ale to je asi blbost viď?Možná se ti někde bude zadrhávat tlak mezi trubičkou(hadičkou) k budíkům,ne?Nevím je to asi blbost,ale přeci musíš slyšet při tom druhým rych.stupni,že ti foukátko fouká...Nebude tedy jen zrada v měřící technice?
no ono táhne ale při 3000 ot padne na nulu :( ,v budíku to neni je to i cítit že to turbo netlačím ale ostatní rychlosti jsou v poho to je zase závada :?

Uživatelský avatar
KarlosCZ
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 16.11.2008 00:37
Bydliště: VW GTI World
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 20V Turbo

Příspěvek od KarlosCZ »

DworiBak píše:
deckard píše:Dwori,asi na to dost nešlapeš,když ti to na dvojku nefouká(nebo neukazuje na budíku) ... :mrgreen: Ale to je asi blbost viď?Možná se ti někde bude zadrhávat tlak mezi trubičkou(hadičkou) k budíkům,ne?Nevím je to asi blbost,ale přeci musíš slyšet při tom druhým rych.stupni,že ti foukátko fouká...Nebude tedy jen zrada v měřící technice?
no ono táhne ale při 3000 ot padne na nulu :( ,v budíku to neni je to i cítit že to turbo netlačím ale ostatní rychlosti jsou v poho to je zase závada :?
zkoušel si napojit na VAG?co ti ukázal?
Snail Performance
http://www.facebook.com/snailperformancecz

Ibiza Cupra - KAT, EGR, SAI, N249, N112 a VAC - Off
VW Passat TD B4 Variant

GT28
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 242
Registrován: 02.02.2008 11:59

Re: 1.8 20V Turbo

Příspěvek od GT28 »

avalancheno1 píše:čau chlapi, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s tímto motorem, prpř. na co si dát pozor při koupi vozu s touto motorizací. Doporučujete, nabo naopak? Mám zálusk na Golfa MK IV GTI 1.8T a chci se napřed informovat, než udělám nějakej krok.
tento agregat je bezproblemova zalezitost a super na upravy, co se tyce chlazeni to je na prvnim miste co se tyce turba ale dalsi dulezita vec zahrat kvalitne motor ps.olej min 80 stupnu pak mu muzes nakladat co to da jen doporucuju 1.8T

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: 1.8 20V Turbo

Příspěvek od DworiBak »


Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: 1.8 20V Turbo

Příspěvek od VWMysak »

Dwori: Noo tak ty jsou parádní a i ta cena je přijatelná. :wink: To by mi tam možná šlo, néé? :mrgreen:
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: 1.8 20V Turbo

Příspěvek od deckard »

Ty woe Dwori,teď si u mě zabodoval.Je tam toho víc než dost,na takovej pěknej začátek co se týče úpravy auta.Má to ale jednu malou,ale podstatnou chybičku....kde na to vzít? :roll: :evil: :evil: Ty ceny tam nejsou zrovna lidové,ale je fakt,že po dlouhé době vidím český e-shop s věcma,který se běžně vyskytujou někde na stránkách v zámoří...například celý komplet set Intercooleru na naši 1.8T stojí bez deseti korun,12 000,- káče a to je pěkná palba.V Německu je výbornej IC za 99 éček,nějakou tu trubku bych taky někde sehnal a ten silikonovej bazmekt taky,ale ta práce....takhle je fakt,že se to jen složí a je hotovo,ale ty prachy ach jo... :roll: 8O Ale jsi borec,že jsi to vyčenichal..kdyby se totiž stal zázrak a pánbu mi seslal pár dobrejch čísel do Sportky,tak jdu hned do toho... :twisted:

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: 1.8 20V Turbo

Příspěvek od DworiBak »

deckard píše:Ty woe Dwori,teď si u mě zabodoval.Je tam toho víc než dost,na takovej pěknej začátek co se týče úpravy auta.Má to ale jednu malou,ale podstatnou chybičku....kde na to vzít? :roll: :evil: :evil: Ty ceny tam nejsou zrovna lidové,ale je fakt,že po dlouhé době vidím český e-shop s věcma,který se běžně vyskytujou někde na stránkách v zámoří...například celý komplet set Intercooleru na naši 1.8T stojí bez deseti korun,12 000,- káče a to je pěkná palba.V Německu je výbornej IC za 99 éček,nějakou tu trubku bych taky někde sehnal a ten silikonovej bazmekt taky,ale ta práce....takhle je fakt,že se to jen složí a je hotovo,ale ty prachy ach jo... :roll: 8O Ale jsi borec,že jsi to vyčenichal..kdyby se totiž stal zázrak a pánbu mi seslal pár dobrejch čísel do Sportky,tak jdu hned do toho... :twisted:
je tam toho dost za solidní ceny,jen kde vzít a nekrads

Uživatelský avatar
Samik
Profík
Profík
Příspěvky: 942
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: českobudějovickoo :-)))
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 20V Turbo

Příspěvek od Samik »

to DworiBak:

Heh pěknej odkázek... Kuwa to zas budu hlady nejspíš.... :mrgreen:
Every day i see my dream - GII 1.8.T (200 PS) http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=37653" onclick="window.open(this.href);return false; - už je fuč...

VW Passat 3BG Kombi Highline 1.9 TDi PD 96 kW...

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“