Jak jste spokojení s Passatem 1,6 74kw ?

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jste spokojení s Passatem 1,6 74kw ?

Příspěvek od Petrolejový šejk »

neoxxxx píše:Jsem s ním velice spokojený a ti kteří říkají že nejede a moc žere asi sním moc nenajezdily a nebo ho nemají v dobrém stavu. Já jezdím mimo město za 7l a ve městě za 9l. A je dost živý,z 0-100 za 10 sekun,sice má trošičku úpravu ale jenom decent. A jine 1,6 a 1,9 TDI do 82Kw mají semnou problém.

Akceleraci má passat týhle motorizace za 13,1s. Spotřeba je pro mě celkem tabu, ale jinak auto je živý , ale to tak po rovině. JInak to, že TDi s tebou má problém možná zase na rovině a to tak maximálně 1.9 TDI 66 kw. 81 kw ti naloží jak na rovině tak v kopci tuplem. Neni to závo'dák hlavně v kopci to ztrácí dech. Nebo jsem stím opravdu moc nenajezdil.

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jste spokojení s Passatem 1,6 74kw ?

Příspěvek od Envio »

neoxxxx píše:Jsem s ním velice spokojený a ti kteří říkají že nejede a moc žere asi sním moc nenajezdily a nebo ho nemají v dobrém stavu. Já jezdím mimo město za 7l a ve městě za 9l. A je dost živý,z 0-100 za 10 sekun,sice má trošičku úpravu ale jenom decent. A jine 1,6 a 1,9 TDI do 82Kw mají semnou problém.
První příspěvek a hned nesmysl.. Promiň, ale asi vážně nevíš, o čem mluvíš.. Už jen ten údaj o zrychlení a naftu 82 KW jsem také ještě neviděl.. :kap:

Trošíčku úpravy? Povídej, třeba změním názor.. :wink:

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jste spokojení s Passatem 1,6 74kw ?

Příspěvek od Petrolejový šejk »

Envio píše:
neoxxxx píše:Jsem s ním velice spokojený a ti kteří říkají že nejede a moc žere asi sním moc nenajezdily a nebo ho nemají v dobrém stavu. Já jezdím mimo město za 7l a ve městě za 9l. A je dost živý,z 0-100 za 10 sekun,sice má trošičku úpravu ale jenom decent. A jine 1,6 a 1,9 TDI do 82Kw mají semnou problém.
První příspěvek a hned nesmysl.. Promiň, ale asi vážně nevíš, o čem mluvíš.. Už jen ten údaj o zrychlení a naftu 82 KW jsem také ještě neviděl.. :kap:

Trošíčku úpravy? Povídej, třeba změním názor.. :wink:
Tu jeho akceleraci bych chápal , ale minimálně po snížený hlavě dobrej vejfuk a nějaký další dílčí upravy na motoru. nebo odlehčení od cca 200kg :D

Uživatelský avatar
Masaryk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 13.09.2008 20:04
Bydliště: Brno

Re: Jak jste spokojení s Passatem 1,6 74kw ?

Příspěvek od Masaryk »

pino.t píše:
neoxxxx píše:Jsem s ním velice spokojený a ti kteří říkají že nejede a moc žere asi sním moc nenajezdily a nebo ho nemají v dobrém stavu. Já jezdím mimo město za 7l a ve městě za 9l. A je dost živý,z 0-100 za 10 sekun,sice má trošičku úpravu ale jenom decent. A jine 1,6 a 1,9 TDI do 82Kw mají semnou problém.
Z 0-100 za 10s???? papírově je to skoro 13, pod deset to má turbína.
da se to za 10 sek,skousel sem to,ale tim stylem ze kdyz dosahnes 100 tak mas zarazenou jenom 3ti rychlost,, takze celkem potrapis motor :lol:

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jste spokojení s Passatem 1,6 74kw ?

Příspěvek od Petrolejový šejk »

Masaryk píše:
pino.t píše: Z 0-100 za 10s???? papírově je to skoro 13, pod deset to má turbína.
da se to za 10 sek,skousel sem to,ale tim stylem ze kdyz dosahnes 100 tak mas zarazenou jenom 3ti rychlost,, takze celkem potrapis motor :lol:
To asi jo, kde jsi měl otáčky jenom tak pro info? neměl jsi ručičku otáčkoměru na klině opřenou? Nemyslím to nijak špatně vůči tobě. Ale jaksi taksi mám stejný auto stejnej motor. Tak proto mě to zaujímá.

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jste spokojení s Passatem 1,6 74kw ?

Příspěvek od pino.t »

Masaryk píše: da se to za 10 sek,skousel sem to,ale tim stylem ze kdyz dosahnes 100 tak mas zarazenou jenom 3ti rychlost,, takze celkem potrapis motor :lol:
Jak nám říkali na střední "když v tom sedí nějakej konópek co má nohu zaraženou až v karburátoru a hlavu v bubnu" :mrgreen:
Buď rád, že ten motor nemá nohy, by ti nakopal pr*el, že by sis už nikdy nesedl.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jste spokojení s Passatem 1,6 74kw ?

Příspěvek od Petrolejový šejk »

pino.t píše:
Masaryk píše: da se to za 10 sek,skousel sem to,ale tim stylem ze kdyz dosahnes 100 tak mas zarazenou jenom 3ti rychlost,, takze celkem potrapis motor :lol:
Jak nám říkali na střední "když v tom sedí nějakej konópek co má nohu zaraženou až v karburátoru a hlavu v bubnu" :mrgreen:
Buď rád, že ten motor nemá nohy, by ti nakopal pr*el, že by sis už nikdy nesedl.
s tou akcelerací se nechci hádat to nevím, ale na trojku když jí trošku vytočíš dá se jet i 120 km/h tachometrovejch. Otáčky jsou ale pořád v povoleným pásmu cca 5800-6000ot/min.Určitě to neni dobrý takhle jezdit pořád , ale jednou jsem takhle honil jednu holku proto to vím. Galaxy mi stejně ujela , ale to je jedno. :D :D

Uživatelský avatar
Masaryk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 13.09.2008 20:04
Bydliště: Brno

Re: Jak jste spokojení s Passatem 1,6 74kw ?

Příspěvek od Masaryk »

pino.t píše:
Masaryk píše: da se to za 10 sek,skousel sem to,ale tim stylem ze kdyz dosahnes 100 tak mas zarazenou jenom 3ti rychlost,, takze celkem potrapis motor :lol:
Jak nám říkali na střední "když v tom sedí nějakej konópek co má nohu zaraženou až v karburátoru a hlavu v bubnu" :mrgreen:
Buď rád, že ten motor nemá nohy, by ti nakopal pr*el, že by sis už nikdy nesedl.
ty ses celej konopek vole,otacky byli na 4tis takze nic prehnany,tak se probud :gey: abyl to jenom test a ne ze jezdim stim tak porad..

Uživatelský avatar
Masaryk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 13.09.2008 20:04
Bydliště: Brno

Re: Jak jste spokojení s Passatem 1,6 74kw ?

Příspěvek od Masaryk »

,,To asi jo, kde jsi měl otáčky jenom tak pro info? neměl jsi ručičku otáčkoměru na klině opřenou? Nemyslím to nijak špatně vůči tobě. Ale jaksi taksi mám stejný auto stejnej motor. Tak proto mě to zaujímá."

neni 1,6 ako 1,6 :P

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jste spokojení s Passatem 1,6 74kw ?

Příspěvek od Petrolejový šejk »

Masaryk píše:,,To asi jo, kde jsi měl otáčky jenom tak pro info? neměl jsi ručičku otáčkoměru na klině opřenou? Nemyslím to nijak špatně vůči tobě. Ale jaksi taksi mám stejný auto stejnej motor. Tak proto mě to zaujímá."

neni 1,6 ako 1,6 :P
V pohodě to netvrdím a navíc koukám , že máš 75kw já mám jenom 74kw takže to bude tím chybí mi jedna kw. :D

Uživatelský avatar
Masaryk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 13.09.2008 20:04
Bydliště: Brno

Re: Jak jste spokojení s Passatem 1,6 74kw ?

Příspěvek od Masaryk »

Petrolejový šejk píše:
Masaryk píše:,,To asi jo, kde jsi měl otáčky jenom tak pro info? neměl jsi ručičku otáčkoměru na klině opřenou? Nemyslím to nijak špatně vůči tobě. Ale jaksi taksi mám stejný auto stejnej motor. Tak proto mě to zaujímá."

neni 1,6 ako 1,6 :P
V pohodě to netvrdím a navíc koukám , že máš 75kw já mám jenom 74kw takže to bude tím chybí mi jedna kw. :D
ale to si delam pr**l,spis kdo ji ma v akem stavu, o 1 kw nejde,,to nepoznas :)

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jste spokojení s Passatem 1,6 74kw ?

Příspěvek od Petrolejový šejk »

ale to si delam pr**l,spis kdo ji ma v akem stavu, o 1 kw nejde,,to nepoznas :)[/quote]

myslíš , že já to myslím vážně ? Taky sranda ne. mě odešla těd lambda zejtra to jdu napravit. potom dám vědět jestly to jde líp.

Uživatelský avatar
Masaryk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 13.09.2008 20:04
Bydliště: Brno

Re: Jak jste spokojení s Passatem 1,6 74kw ?

Příspěvek od Masaryk »

jj to sem menil hned kvuli zvysene spotrebe :wink:

Uživatelský avatar
K8N
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 17.03.2008 13:15

Re: Jak jste spokojení s Passatem 1,6 74kw ?

Příspěvek od K8N »

PetrVK píše:Já ho mám a jsem s tím spokojenej.Jezdím s ním normálně za 8L takže pohoda.Ta 1.8 chlastá ještě víc.Je jasný že závodit s tím nemůžu ale na našich silnicích to ani nejde a ani se to nesmí, že, :lol: takže tohle nemá cenu řešit.kam chci ,tam mě to doveze a žádný problém jsem s tím neměl
Kdo ti řekl že 1,8 chlastá víc ??? Je to jen o řidiči a místem kde je tento motor používán. Za 8l s mou 1,8T ( pokud jsi tedy měl na mysli tento motor ) jezdím stabilně. A když potřebuju výkon ... tak tam prostě je! A nemusím si nechat chvístat šutry do masky od kamionu kterej nemůžeš předjed.

Uživatelský avatar
cubic214
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žilina (SK)

Re: Jak jste spokojení s Passatem 1,6 74kw ?

Příspěvek od cubic214 »

Masaryk píše:da se to za 10 sek,skousel sem to,ale tim stylem ze kdyz dosahnes 100 tak mas zarazenou jenom 3ti rychlost,, takze celkem potrapis motor :lol:
:lol: :lol: :lol: za 10 to nema ani golf, o passate uz ani nehovorim :roll:
a v com by si trapil motor cervene je az od 6500 :gey:a vobec je tam na to obmedzovac aby povedal kedy stacilo

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“