vymontování vstřiků

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
wiliam.3
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 26.12.2007 13:14
Bydliště: Jiříkov

vymontování vstřiků

Příspěvek od wiliam.3 »

čau všichni, mam dotaz, jak se vyndavají vstřiky u motoru 1.9 tdi pd? chtěl bych zkontrolovat ty těsnící gumyčky a nerad bych tam něco pos..l. předem všem díky

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: vymontování vstřiků

Příspěvek od Petrolejový šejk »

wiliam.3 píše:čau všichni, mam dotaz, jak se vyndavají vstřiky u motoru 1.9 tdi pd? chtěl bych zkontrolovat ty těsnící gumyčky a nerad bych tam něco pos..l. předem všem díky
No řekl bych, že pokuď to funguje a nedělá to nějaký problémy , nechal bych to bejt.

Uživatelský avatar
skacpi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudim

Re: vymontování vstřiků

Příspěvek od skacpi »


PEPAJVS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 17.06.2015 10:54

Re: vymontování vstřiků

Příspěvek od PEPAJVS »

Neboj se toho není to tak náročné,jen to chce dát nové gumičky pokud se rozhodneš vstřiky vyndat(budou vymačkané a nemusely by už tak těsnit).Kup nové (Polské a:175kc,bosch 250kc)já použil Polské a paráda.Měnil jsem je z důvodu špatných startů!

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: vymontování vstřiků

Příspěvek od trhac »

PEPAJVS píše:Neboj se toho není to tak náročné,jen to chce dát nové gumičky pokud se rozhodneš vstřiky vyndat(budou vymačkané a nemusely by už tak těsnit).Kup nové (Polské a:175kc,bosch 250kc)já použil Polské a paráda.Měnil jsem je z důvodu špatných startů!
Nevadí ti že to téma je 7let starý?Jinak za mě pokud nemá motor problém nehrabat dotoho!

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“