Problém s centrálem

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Ribees
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 219
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Problém s centrálem

Příspěvek od Ribees »

Od jisté doby se mi stává, že když auto odemknu centrálem, otevřu dveře u řidiče a nedám klíč hned do zapalování, asi po 20 vteřinách se mi auto zase zamkne. Navíc to není pravidelné, jednou se to stane a pak zase ne. Servisák mi včera řekl, že je to asi závada centrálu a musí se vyměnit celý zámek ve dveřích řidiče, cca 4,5 tis. Kč. Co myslíte?

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Problém s centrálem

Příspěvek od matiass »

Ribees píše:Od jisté doby se mi stává, že když auto odemknu centrálem, otevřu dveře u řidiče a nedám klíč hned do zapalování, asi po 20 vteřinách se mi auto zase zamkne. Navíc to není pravidelné, jednou se to stane a pak zase ne. Servisák mi včera řekl, že je to asi závada centrálu a musí se vyměnit celý zámek ve dveřích řidiče, cca 4,5 tis. Kč. Co myslíte?
pokud je problém v zámku tak by to měl odhalit zázračný VAG ;)
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
Ribees
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 219
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s centrálem

Příspěvek od Ribees »

matiass píše:pokud je problém v zámku tak by to měl odhalit zázračný VAG ;)
To asi jo, ale nevím tu kolem o nikom, kdo by ho měl a do ofiko servisu se mi nechce 8)

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s centrálem

Příspěvek od Toxyz »

já mám, můžem na to mrknout pokud bude ten sraz VČ nebo se někde sejít až pojedem do říček :wink:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Problém s centrálem

Příspěvek od DworiBak »

zřejmě mikrospínač :wink:

Sarim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 19.05.2008 21:59

Re: Problém s centrálem

Příspěvek od Sarim »

To je na vymenu celeho zamku u ridice, nebo demontaz a propajet tistak, stava se ze se tam casem objevi studene spoje...pak bude asi dalsi problem na spinaci co zasina lampicku, nebo ti lampa zhasne korektne, kdyz zavres? A sviti ti svetlo na otevrenych dverich?

Na vrakaci ho tak do 1000,- sezenes.
Golf IV, 1.9TDi, 85kW

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Problém s centrálem

Příspěvek od DworiBak »

Sarim píše:To je na vymenu celeho zamku u ridice, nebo demontaz a propajet tistak, stava se ze se tam casem objevi studene spoje...pak bude asi dalsi problem na spinaci co zasina lampicku, nebo ti lampa zhasne korektne, kdyz zavres? A sviti ti svetlo na otevrenych dverich?

Na vrakaci ho tak do 1000,- sezenes.
tohle vypadá na mikrospínač co je na osvětlení už má ošoupanej ten pupínek :mrgreen: co to spíná,nemusí se měnit celí zámek jen mikrospínač cena cca40kč :wink:
nebo komplet zámek druhovýroba cca600kč

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Problém s centrálem

Příspěvek od Tomm »

Sarim píše:To je na vymenu celeho zamku u ridice, nebo demontaz a propajet tistak, stava se ze se tam casem objevi studene spoje...pak bude asi dalsi problem na spinaci co zasina lampicku, nebo ti lampa zhasne korektne, kdyz zavres? A sviti ti svetlo na otevrenych dverich?

Na vrakaci ho tak do 1000,- sezenes.
Az na to ze jeden spinac ovlada obe tyto funkce :lol: :lol:

Dalsi spinace v prednich dverich jsou pro: polohu SAFE, odemceni, zamceni

A to jestli je to studenak a nebo mikrospinac poznas az to rozdelas...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Ribees
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 219
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s centrálem

Příspěvek od Ribees »

Máte recht, vedlejším jevem je to, že se občas nerozsvítí stropní lampy :(

Janosik93
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 16.01.2008 08:49
Bydliště: Spišská Nová Ves Slovensko

Re: Problém s centrálem

Příspěvek od Janosik93 »

takže rozober dvere, vyber zámok, rozober ho, prepajkuj dosku vo vnutri, poskladaj, skontroluj mikrospínač, vlož ho späť. odskušaj, a máš vyriešené... toto opravujem denne u group vozidiel.
Diagnostika, opravy vozidiel, chip tuning, diagnostika osciloskopom, meranie kompresných tlakov, autoelektrika . na ine veci kludne PM. http://www.powerdiesel.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
DJ_Koudy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 09.01.2008 16:30
Bydliště: Praha-východ

Re: Problém s centrálem

Příspěvek od DJ_Koudy »

To mi dělalo taky a stále ještě dělá :lol: Je to zámkem ve dveřích. Já sem měnil v servise zámek u řidiče a taky si řekli 4500kč :lol: spravilo se tím akorát to že mi začalo svítit vnitřní světýlko na dveřích u řidiče ale zámek u 5. dveří má ten samej problém a nesvítí mi světlo v kufru. Koupil sem už novej zámek přes vw club a nic. Tak bude asi problém někde v kabeláži nebo nevím. :cry:

Janosik93
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 16.01.2008 08:49
Bydliště: Spišská Nová Ves Slovensko

Re: Problém s centrálem

Příspěvek od Janosik93 »

DJ_Koudy píše:To mi dělalo taky a stále ještě dělá :lol: Je to zámkem ve dveřích. Já sem měnil v servise zámek u řidiče a taky si řekli 4500kč :lol: spravilo se tím akorát to že mi začalo svítit vnitřní světýlko na dveřích u řidiče ale zámek u 5. dveří má ten samej problém a nesvítí mi světlo v kufru. Koupil sem už novej zámek přes vw club a nic. Tak bude asi problém někde v kabeláži nebo nevím. :cry:
ja ti poradím, kup si kkl kabel, a ihr 304 ti na tento ucel v pohode postaci, alebo ak si zadatny v elektrike, poslem schematko na kablik :-) inak na http://www.lacneautodiely.sk" onclick="window.open(this.href);return false; najdeš zamky za super ceny. su sice činske, aloe par som už kupoval a v pohodke.
Diagnostika, opravy vozidiel, chip tuning, diagnostika osciloskopom, meranie kompresných tlakov, autoelektrika . na ine veci kludne PM. http://www.powerdiesel.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

AlohaTce
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.06.2013 12:22
Bydliště: Teplice

Re: Problém s centrálem

Příspěvek od AlohaTce »

Zdravím,při zavírání pátích dveří se mi někdy stane že se všechny dveře zamknou,nemáte s tím někdo zkušenosti ?

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Problém s centrálem

Příspěvek od duduh »

TO AlohaTce:Co to máš za auto?

AlohaTce
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.06.2013 12:22
Bydliště: Teplice

Re: Problém s centrálem

Příspěvek od AlohaTce »

duduh píše:TO AlohaTce:Co to máš za auto?
Boru 1.9 tdi pd

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“