Výklopný modul x výkonový modul (bixenony) viz. posl.přísp.

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Martin1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Výklopný modul x výkonový modul (bixenony) viz. posl.přísp.

Příspěvek od Martin1 »

Tak mam taky pár problémů :( Mam bixenony a už když jsem auto koupil, a zkoušel ostřikovače světel, tak jeden nevyjížděl. Řekl jsem si,že se to pak časem dořeší. Jednou si pak všimnu, že ten co nevyjížděl je najednou venku,ale už nezalezl zpátky. Takže jsem nasednul a jel,a když jsem pak zastavil,tak už byl skoro dovřenej.Tak jsem mu trochu pomohl rukou a od tý doby funguje bez problémů :wink: No ale dneska vylezu z auta a nefunguje ten druhej :!: Je venku a už nejde zpátky. Do toho mi přestali fungovat ostřikovače čelního skla. Došla mi nejspíš nemrzka,tak jsem dolil asi 1,5l neředěný do -40°C a pořád nejdou.Už asi 3 dny. Trysky pod sklem jsou čistý. Takže to nevim,kde je problém?Světla ostřikujou.

Další zajímavá věc je kontrolka žárovky. Když jsem passata kupoval,tak svítila. Prodejce mi řekl, že je to tim,že nesvítí levý blinkr v zrcátku.Ten opravdu nesvítí,ale taky jsem si pak všiml,že nesvítila jedna natáčecí žárovka v přednim světle.Takže jsem ji vyměnil a od té doby kontrola žárovky zhasla. Ale :!: když pak jedu do myčky a vyjedu,tak svítí.Po nějaký době ale zhasne.Takže někde bude asi špatný kontakt, protože teď jsem byl v myčce a druhý den na to žárovka nesvítí, ale kurevsky pořád bliká,což je docela nepříjemný :lol: Takže mě napadá,že když se tam dostane voda,tak je to pak rozhozený. Asi to bude tim blinkrem v zrcátku.Ale je mi divný,že nebliká pořád a kontrolka nesvítí :roll:

Už se mi taky 2x stalo, že jeden xenon jakoby zrůžový, což signalizuje,že jde výbojka do hajzlu.Když se mi to stalo poprvé,tak jsem to tu právě řešil a už chtěl objednat nový výbojky,ale najednou to bylo ok. Nedávno se mi to stalo znovu,ale během dne to bylo zase ok.
Naštěstí se mi zatim vyhnul problém s kufrem, mam sedana.Otvírám ho dost často i v těch mrazech a naštěstí zatim funguje.Ale jak to tady čtu,tak ho asi otvírat raději přestanu :D
Díky za rady a názory skrz ty ostřikovače a kontrolku. díkec :wink:
Naposledy upravil(a) Martin1 dne 22.01.2009 20:51, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače světel, kontrolka žárovky

Příspěvek od re5pekt »

Kdyz se snazis odstriknout celni sklo, tak slysis, jak motorky pracujou?? Jestli jo, tak musis jit po hadickach, jestli tam nemas bordel nebo vzduch?

Martin1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače světel, kontrolka žárovky

Příspěvek od Martin1 »

Pracujou :wink: takže o víkendu se budu muset mrknout na ty hadičky.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače světel, kontrolka žárovky

Příspěvek od TNT »

S tou kontrolkou to chce na VAG, jestli tam neni nejaka chyba (zrovna kdyz sviti,tak napojit diag.) Bude tam nekde nejakej bordel no, ale najit kde, to je orisek. :D

Martin1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače světel, kontrolka žárovky

Příspěvek od Martin1 »

Tak ostřikovače v pohodě,spravilo se to samo :wink: ale kontrolka žárovky problikává furt a všiml jsem si,že mi nefunguje automatický sklon světel.Svítí mi to dolu...může to být tohle?V chytrý knížce o blíkání týhle kontrolky nic nepíšou :?

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače světel, kontrolka žárovky

Příspěvek od TNT »

Ano, muze to byt i automaticky naklon+adaptivni nataceni svetel! Setkal jsem se uz s vymenou RJ!

Martin1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače světel, kontrolka žárovky

Příspěvek od Martin1 »

hm,na kolik vyjde taková sranda?

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače světel, kontrolka žárovky

Příspěvek od TNT »

To takhle z hlavy nereknu, musel bych se kouknout do ETKY. U toho auta, co jsem to videl podelany, menili tu jednotku v ramci zaruky... Ale nechci nejak strasit, radsi nejdriv VAG a pak se uvidi. :wink:

Martin1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače světel, kontrolka žárovky

Příspěvek od Martin1 »

Zítra to pojedu napojit na vag a uvidí se. Snad to bude nějaká blbost...

Martin1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače světel, kontrolka žárovky

Příspěvek od Martin1 »

Takže to hodilo hlášku nepříznivé vnější vlivy - zima nebo něco takovýho. Takže to chce dát někam do tepla a snad to bude ok.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače světel, kontrolka žárovky

Příspěvek od TNT »

:lol: Tak to je dobra chyba..:) Tak to asi fakt bude neco s tim natacenim svetel.

Martin1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače světel, kontrolka žárovky

Příspěvek od Martin1 »

Podle mě se tam dostala voda a nějak to zamrzlo. Byl jsem na myčce a druhý den začla kontrolka žárovky blikat. Kde má vůbec pašík připojení na PC?

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače světel, kontrolka žárovky

Příspěvek od re5pekt »

Martin1 píše:Takže to hodilo hlášku nepříznivé vnější vlivy - zima nebo něco takovýho. Takže to chce dát někam do tepla a snad to bude ok.
to jako vazne?? :D :D :D :D .. O takove chybe jsem jeste neslysel :lol:

Martin1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače světel, kontrolka žárovky

Příspěvek od Martin1 »

No jako fakt :wink: :lol:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače světel, kontrolka žárovky

Příspěvek od TNT »

:wink:
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“