Výměna rozvodů?!

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Výměna rozvodů?!

Příspěvek od suchyra »

Mám 1.8T 20V, po kolika letech se musí měnit rozvody, pokud mám r.v. přelom 98/99 , ale najeto "jen" 96 tisíc? Měnit se má tuším po 120 tisicích ale co to stáří?
A ještě co všechno by se mělo správně vyměnit, každý tvrdí něco jinýho :o díík

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna rozvodů?!

Příspěvek od Chudej student »

BlackRacer píše:Mám 1.8T 20V, po kolika letech se musí měnit rozvody, pokud mám r.v. přelom 98/99 , ale najeto "jen" 96 tisíc? Měnit se má tuším po 120 tisicích ale co to stáří?
A ještě co všechno by se mělo správně vyměnit, každý tvrdí něco jinýho :o díík
Mas k tomu servisku?
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od suchyra »

už ne, přitáhlo se to před 5-6 lety z Německa, pak to "stálo" asi 4 roky bráchovi v garáži a já to mám asi rok..

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Příspěvek od crossic »

Jestli to budeš dělat tak se mi ozvi - mám v tu v Oseku týpka co to dělá za hubičku 8)
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna rozvodů?!

Příspěvek od vwberni »

BlackRacer píše:Mám 1.8T 20V, po kolika letech se musí měnit rozvody, pokud mám r.v. přelom 98/99 , ale najeto "jen" 96 tisíc? Měnit se má tuším po 120 tisicích ale co to stáří?
A ještě co všechno by se mělo správně vyměnit, každý tvrdí něco jinýho :o díík
mam teda 1,6 ma se ve 120 ale malo komu to 120 vydrzi ja menil v 93 radsi protoze to auto vytacim brzdim motorem apod a meni se i vodni pumpa dle uvazeni a ta moje uz mela vuli takze jsem ji taky menil jinak me i s praci na slevu 6000 coz si myslim ze jde

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od suchyra »

tak to je super, určitě to budu brzy muset dělat, takže se ozvu :D otázka ale je stále, kolik let má životnost :?:

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

BlackRacer píše:tak to je super, určitě to budu brzy muset dělat, takže se ozvu :D otázka ale je stále, kolik let má životnost :?:
musel by jsi to rozdelat a podivat se jestli neni zpuchrelej a tak spis jde o ty km menil bych radeji 90 pro klid do 100 kdyz nekdo jezdi slusne tak mu to tech 120 asi vydrzi ale riskovat ze se to potka :( radsi jsem menil ted a je klid na dalsich xxxxx tisic to uz odsere nekdo jinej

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Výměna rozvodů?!

Příspěvek od suchyra »

vwberni píše:
BlackRacer píše:Mám 1.8T 20V, po kolika letech se musí měnit rozvody, pokud mám r.v. přelom 98/99 , ale najeto "jen" 96 tisíc? Měnit se má tuším po 120 tisicích ale co to stáří?
A ještě co všechno by se mělo správně vyměnit, každý tvrdí něco jinýho :o díík
mam teda 1,6 ma se ve 120 ale malo komu to 120 vydrzi ja menil v 93 radsi protoze to auto vytacim brzdim motorem apod a meni se i vodni pumpa dle uvazeni a ta moje uz mela vuli takze jsem ji taky menil jinak me i s praci na slevu 6000 coz si myslim ze jde

tak to celkem jde, no uvidíme co všechno budu muset měnit já..ale radši asi víc než míň, protože mu právě taky docela dávám :mad3: a ještě jestli budu čipovat :wink:

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna rozvodů?!

Příspěvek od vwberni »

BlackRacer píše:
vwberni píše: mam teda 1,6 ma se ve 120 ale malo komu to 120 vydrzi ja menil v 93 radsi protoze to auto vytacim brzdim motorem apod a meni se i vodni pumpa dle uvazeni a ta moje uz mela vuli takze jsem ji taky menil jinak me i s praci na slevu 6000 coz si myslim ze jde

tak to celkem jde, no uvidíme co všechno budu muset měnit já..ale radši asi víc než míň, protože mu právě taky docela dávám :mad3: a ještě jestli budu čipovat :wink:
no u tebe je to jiny svezeni :) vcera jsem se vozil s octavia laurin klement 1,8 t a moc se mi to libilo uplne by to stacilo jel jsem palici pres 200 a spotreba 10 prumer ze zacatku mesto se mi libilo neumim si predstavit co s tim udela jeste ten cip a nevic golf je asi lehci ?? :) skoda ze nejsi z prahy bych se s tebou svezl. rozvody pumpa je vse co muzes pro to udelat

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna rozvodů?!

Příspěvek od vwberni »

vwberni píše:
BlackRacer píše:
tak to celkem jde, no uvidíme co všechno budu muset měnit já..ale radši asi víc než míň, protože mu právě taky docela dávám :mad3: a ještě jestli budu čipovat :wink:
no u tebe je to jiny svezeni :) vcera jsem se vozil s octavia laurin klement 1,8 t a moc se mi to libilo uplne by to stacilo jel jsem palici pres 200 a spotreba 10 prumer ze zacatku mesto se mi libilo neumim si predstavit co s tim udela jeste ten cip a nevic golf je asi lehci ?? :) skoda ze nejsi z prahy bych se s tebou svezl. rozvody pumpa je vse co muzes pro to udelat
golf ma i 6ku ?

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od suchyra »

no právě že ne, to měly až ty novější :( ale chybí tam docela dost... jinak váží cca 1300 kg.

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

Ty rozvody vymen okamzite,pro jistotu...
Berni Ty bys furt nekde zavodil a kdesicosi a v patek si vodeme dostal vyprasino z VeRunou jak svine..musel sem se tlemit jak krava..prilit si jak mastnej papir a ja Te nechal schvalne jeste na zelenou poodjet a pak sem za to vzal..a pak uz si nejak zavodit nechtel..copak se stalo.. :lol: :lol: :lol: ???Chudak ten Tvuj motor,ten kdyby mel rucicky tak Ti rozbije hubu,pac jeste neznamena ze kdyz mas na masce logo R32 tak ze to prida 200koni..ale jak to tak vypada tak evidentne tak jezdis...:D
Fakt LOL..uplne si mi zvednul naladu :D
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Blah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 439
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Blah »

lol :D

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

Chudej student píše:Ty rozvody vymen okamzite,pro jistotu...
Berni Ty bys furt nekde zavodil a kdesicosi a v patek si vodeme dostal vyprasino z VeRunou jak svine..musel sem se tlemit jak krava..prilit si jak mastnej papir a ja Te nechal schvalne jeste na zelenou poodjet a pak sem za to vzal..a pak uz si nejak zavodit nechtel..copak se stalo.. :lol: :lol: :lol: ???Chudak ten Tvuj motor,ten kdyby mel rucicky tak Ti rozbije hubu,pac jeste neznamena ze kdyz mas na masce logo R32 tak ze to prida 200koni..ale jak to tak vypada tak evidentne tak jezdis...:D
Fakt LOL..uplne si mi zvednul naladu :D
no tak jako vr6 a 1,6 to nevim co ti zveda naladu to je jako kdybych ja chtel zavodit s matisem . uplne normalne jsem jel do plazy :)

aspon ti tam spadnul nejakej ten litr ty potvoro :lol:

snad se to brzy nejak vyresi :) nebyl by problem to prodat a koupit si treba o rok dva starsi gti ale zas to auto ma vsechno a je vymazleny :cry: tak nevim co delat . budu chvili setrit

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

BlackRacer píše:no právě že ne, to měly až ty novější :( ale chybí tam docela dost... jinak váží cca 1300 kg.
jaky rok teda ? tak ale zas tak moc to netoci ne ? tak to zas tak nevadi ?

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“