NOVÉ ZÁVADY NA 3C - další závady sem prosím už nepište

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Darkeye
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 01.07.2008 16:09
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Darkeye »

jo a nevis prosimte co presne se u tech steracu menilo? resim to uz asi 2 mesice - z nicehonic mi zacal vynechavat "cestou dolu" asi 10cm pruh primo ve vyhledu ridice (coz neni moc prakticky), tak sem koupil novy ale bylo to to samy. Dneska sem si pujcil od kolegy z tiguana a byly v pohode a kupodivu ten muj na jeho aute taky funguje tak jak ma:-) fakt divny

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od koldavideo »

prý jen nějaké krytky nebo co. Mě to taky vynechává. Dělalo to hned od koupení auta. Reklamoval jsem to ale řekli mi že se jedná o spotřební materiál takže nic. Mě to vynechávalo u spolujezdce. Zkoušel jsem měnit jen gumičku a byla to hrůůza. Chod stěračů po skle byl strašně hlučný.

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re:otevírani vika kufru

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: tak sem dneska daval novej zamek dveře řidice 8O a je to teda hruza odvrtavat ty nejty na te ztahovačce :!: :wink: jo a taky ten zamek kufru :roll: tak este jednou dík maro :lol:

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen:

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od re5pekt »

zbuj píše:Jo tak to mam blbe co uz,, hlavne at to opravi a mam klid snad ty nove cerpadla co tam davaji ted neco vydrzi?? je jeste neco bych mel vedet co vymenit, abych se vyvaroval te situaci ktera nastala?? Pac auto mam zatim Par tydnu a nerad bych zase zustal nekde trcet. Jeste k tomu jsem v Anglii a casto jezdim domu :roll: Tak snad Passak uz bude ok. Dam vedet co to bylo. Zatim dikec a cau
kde jsi v UK?

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od newmann75 »

Jaké světla,přední nebo zadní,proč to mají měnit?
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od re5pekt »

myslis, ze to same bude i ve skotsku?

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od zbuj »

Caute jo myslim si ze ve Skotsku by to melo jit taky. Zeptej se na registraci ve vw co to obnasi atd. A oni by ti meli rict vse co se nechava delat... A stemi svetli je neco v elektrice na prednich svetlech mel jsem totiz spalenou bixenonku- pritom je na ni " celozivotni zaruka" jakoby takze neco neni ok... Budu vedet vice za tyden az dva az mi to vymeni.... Zatim

Uživatelský avatar
krab13
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 06.02.2008 09:44
Bydliště: Přerov

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od krab13 »

Čau kluci, tak serie závad pokračuje. Tentokrát mi včera škubalo auto, napíchli sme to na Super Vag a tam to hodilu chybu s ŘJ převodovky mám DGS, konkrétně chyba 18258. No a tedka ráno, sem už nedojel ani na firmu. :(

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak já po serii, že jsem nezavřel kufr, teď mám problém se zámkem dveří řidiče. Neotevírá, ze vnitř to jde, včera jsem ho komplet rozebral - to už jsem myslel, že to nikdy nesložím. A nejde stejně. :roll: :evil:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
krab13
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 06.02.2008 09:44
Bydliště: Přerov

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od krab13 »

No tak já se do auta dostanu :D , ale už neodjedu. :P

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od re5pekt »

Mára_VR6 píše:Tak já po serii, že jsem nezavřel kufr, teď mám problém se zámkem dveří řidiče. Neotevírá, ze vnitř to jde, včera jsem ho komplet rozebral - to už jsem myslel, že to nikdy nesložím. A nejde stejně. :roll: :evil:
Zkousel jsi zkouseckou vsechny mikrospinace?? Elektrika ti jde vsude? ''tistak'' je taky OK?

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

re5pekt píše: Zkousel jsi zkouseckou vsechny mikrospinace?? Elektrika ti jde vsude? ''tistak'' je taky OK?
je to v machanice. Zamknu, odemknu a dveře nejdou. Bouchnu do nich a jdou :twisted: O víkendu, až na to budu mít náladu to rozdělám znova a uvídíme :roll: Ale když jsem ho včera rodělal poprvý a vyskákaly na mě ty pérka, to jsem koukal jak bacil do lékárny :idea:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od re5pekt »

Mára_VR6 píše:
re5pekt píše: Zkousel jsi zkouseckou vsechny mikrospinace?? Elektrika ti jde vsude? ''tistak'' je taky OK?
je to v machanice. Zamknu, odemknu a dveře nejdou. Bouchnu do nich a jdou :twisted: O víkendu, až na to budu mít náladu to rozdělám znova a uvídíme :roll: Ale když jsem ho včera rodělal poprvý a vyskákaly na mě ty pérka, to jsem koukal jak bacil do lékárny :idea:
To same jsem mel se zamkem z oktavky :D :D .. Pak se to tam vzdycky nejak natlaci :mrgreen: :mrgreen: Me to obcas nezamklo u ridice, pak vic casteji, a pak se zamek zasekl na ''dead locku'' .. nesel otevrit ani z venci, ani ze vnitr, zamky zaslepeny, tak jsem 3 mesice lezl pres spolujezdce :D :D .. No a na zamku jsme delali cely den, pak jsme zjistili, ze je vyhnila RJ dveri 8O 8O

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: Maro uz 14 dni resim stejnej problem.z venku nejde, ze vnitř ju.no nekdy se to vzpamatovalo.takze sem koupil novej zamek cca 2100.Sundali sme tapec vodvrtaly nejty na stahovacce a repraku.starej zamek ven ,novej divnitr ,prostrikli kliku wd daly vse zpet.A ted se podrz vsechno maka jak ma a najednou zase nejde z venku votevrit jako by ta klika sla na prazdno votevrel sem ze vnitr zavrel a zase je to ok. to se stalo tak 3krat .tak nevim nevim jestli to bude zamek ja spis myslim ze to je ta klika je na ni napojena takova rolna s bovdenem a kdyz jako zatahnes za tu kliku tak vona naroluje ten bovden a zamek se votevre. 8O 8O 8O a to se mi zda ze jako vobcas zahapruje pac zamek je novej 8O budu rad kdyz napises ty co si zjistil :wink:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“