ještě jednou "kontrola brzdového obložení"

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
isita
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 09.04.2008 18:03
Bydliště: Dvorce okr. Bruntál

ještě jednou "kontrola brzdového obložení"

Příspěvek od isita »

Rozsvítila se mi kontrola brzdového obložení. Mrkl jsem na destičky, mají víc jak 80% ale na LP byl špatně vsunutý konektor signalizace sjetí. Byl tak z 1/3 ohoblovaný. Trochu jsem ho popravil a vrátil zpět. Jenže závadu mi to hlásí pořád. Zkoušel jsem to vymazat, jak se maže servis, ale smazal jsem jen servis za ...km, ale brzdy svítí dál. Myslíte že je třeba to smazat přes VAG, nebo bude špatný ten snímač? Poraďte prosím :cry: :cry:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ještě jednou "kontrola brzdového obložení"

Příspěvek od Paskal »

Ty naděláš víc škody jak užitku. :) Teď ti servis vyměny oleje bude hlásit blbě do další výměny než jak by si ji měl udělat. :mrgreen: Pokud máš kartičku v motoru poznačené kdy máš udělat výměnu oil...tak si to musiš pohlídat!!!
Jinak na VAG nemusíš...když to bude Ok tak to zhasne samo...někde ti to ještě háže skrat (kontakt) proto to svití... tak skontroluj tu kabeláž pořádně. :o )))

Uživatelský avatar
isita
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 09.04.2008 18:03
Bydliště: Dvorce okr. Bruntál

Re: ještě jednou "kontrola brzdového obložení"

Příspěvek od isita »

Paskal píše:Ty naděláš víc škody jak užitku. :) Teď ti servis vyměny oleje bude hlásit blbě do další výměny než jak by si ji měl udělat. :mrgreen: Pokud máš kartičku v motoru poznačené kdy máš udělat výměnu oil...tak si to musiš pohlídat!!!
Jinak na VAG nemusíš...když to bude Ok tak to zhasne samo...někde ti to ještě háže skrat (kontakt) proto to svití... tak skontroluj tu kabeláž pořádně. :o )))
Tak už jsem na to přišel. Né že to házelo skrat, ale spíš, že tam nebyl kontakt. Funguje to na principi, že jak se rozpojí kontakt, tak to signalizuje. Smyčku jsem nadpájel a gut! :lol:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“