Bocni pytle Golf IV TDi

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
gizmi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 30.08.2008 09:53
Bydliště: PLZEEEEEN :o)
Kontaktovat uživatele:

Bocni pytle Golf IV TDi

Příspěvek od gizmi »

Zdravim! Mam mensi trable, pri kravnuti v aute jsem drcnul do sedacky spolujezdce a od te doby mam na budikach svitit pytle. Dle PC je to chyba spolujezdcovo sedacky. A nyni muj dotaz:

jak docilim, aby kontrolka zhasnula a ja odpojil pytle? Informoval jsem se na ceny a oprava s pouzitim jeteho dilu vyjde na 3jku, takze na to dlabu a koupim rovnou sportovni sedacky :D Proto bych rad radu od nekoho kdo to jiz resil a vyresil - kam a kolikatku odpor mam pridat a co nechat byt abych se zbavil problemu? Predem diky za odpoved!

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Bocni pytle Golf IV TDi

Příspěvek od maweric »

a víš na 100% že je ten bag v hajzlu? nemůže být jen špatný kontakt v konektoru? stává se to zejména u třídvířka :roll:

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: Bocni pytle Golf IV TDi

Příspěvek od GeorgeTDi »

Můžeš mít jen ten kontakt špatnej, tu vadu vymažeš jen přes VAG. Když se znova rozsvítí tak zkus odsřihnout konektory airbagu co jsou pod sedačkou a vedou do podlahy a sletuj to. Je to rozlišený barevně takže to nespleteš. Samozřejmě si odpoj baterku až to budeš dělat. Pak to smázni znova ve VAGu a uvidíš, mě to takhle udělal klubák Klásek a od té doby to drží 8)

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Bocni pytle Golf IV TDi

Příspěvek od maweric »

GeorgeTDi píše:Můžeš mít jen ten kontakt špatnej, tu vadu vymažeš jen přes VAG. Když se znova rozsvítí tak zkus odsřihnout konektory airbagu co jsou pod sedačkou a vedou do podlahy a sletuj to. Je to rozlišený barevně takže to nespleteš. Samozřejmě si odpoj baterku až to budeš dělat. Pak to smázni znova ve VAGu a uvidíš, mě to takhle udělal klubák Klásek a od té doby to drží 8)
jak odstřihnout? jinak stačí když bude vytaženej klíče :wink:

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: Bocni pytle Golf IV TDi

Příspěvek od GeorgeTDi »

maweric píše:
GeorgeTDi píše:Můžeš mít jen ten kontakt špatnej, tu vadu vymažeš jen přes VAG. Když se znova rozsvítí tak zkus odsřihnout konektory airbagu co jsou pod sedačkou a vedou do podlahy a sletuj to. Je to rozlišený barevně takže to nespleteš. Samozřejmě si odpoj baterku až to budeš dělat. Pak to smázni znova ve VAGu a uvidíš, mě to takhle udělal klubák Klásek a od té doby to drží 8)
jak odstřihnout? jinak stačí když bude vytaženej klíče :wink:
Jak máš ten drát z podlahy a na něm ten (nevim jak se to jmenuje) co je zacvaklej do toho protikusu co je v sedačce a od kterýho vedou dráty do toho airbagu, tak to celý odsřihnout a sletovat to dohromady že to bude jen kabel, sice je pak blbý vyndavat sedačku ale kolikrát se zase vyndavá sedačka :lol:

gizmi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 30.08.2008 09:53
Bydliště: PLZEEEEEN :o)
Kontaktovat uživatele:

Re: Bocni pytle Golf IV TDi

Příspěvek od gizmi »

Nechapu ani jednoho z Vas.. asi jsem to napsal blbe, ale rad bych UPLNE ZRUSIL BOCNI PYTLE. Takze hledam nekoho kdo uz daval take sportovni sedacky a nejak to cele ocuraval odporama..Takze kolik a kam co mam dat? :D Nechcete me tvrdit ze budu prvni co to bude zkouset.. :lol: Kdyz si sednu z civica zpet do golfa, tak mam pocit ze jsem tam za trest..sileny sedacky.. :roll: Proto spojim prijemne s uzitecnym a koupim jine.. :lol:

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Bocni pytle Golf IV TDi

Příspěvek od maweric »

tak to jo :lol: , hodnota odporu jsou 3 ohmy a dává se to právě na ty drátky co jsou u toho plastovýho nesmyslu pod sedačkou (,,štekr,,) :mrgreen: prostě to tím odporem propojíš, ale barvu drátů si teď nevzpomenu :mrgreen:

gizmi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 30.08.2008 09:53
Bydliště: PLZEEEEEN :o)
Kontaktovat uživatele:

Re: Bocni pytle Golf IV TDi

Příspěvek od gizmi »

Maweric: dekujuuu!! Jinkak tema 3ohmama jsi si jist? Jeste si to promerim kolik dava "zdrava sedacka"..coz o to..ale nevis kolik je tam dratu? Ja na to jeste nemel cas (je na to zima) a obavam se ze to bude klasika x milionu dratu :roll:

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Bocni pytle Golf IV TDi

Příspěvek od maweric »

gizmi píše:Maweric: dekujuuu!! Jinkak tema 3ohmama jsi si jist? Jeste si to promerim kolik dava "zdrava sedacka"..coz o to..ale nevis kolik je tam dratu? Ja na to jeste nemel cas (je na to zima) a obavam se ze to bude klasika x milionu dratu :roll:
to by nemělo, jestli to má jen bagy tak tam budou 2 jestli to má výhřev tak víc, každopádně jukni co jde ze sedačky když ty sedačky budou mít jen bagy :wink:

gizmi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 30.08.2008 09:53
Bydliště: PLZEEEEEN :o)
Kontaktovat uživatele:

Re: Bocni pytle Golf IV TDi

Příspěvek od gizmi »

Maweric: dekuju mooooc! Ja vedel ze tu nekdo pomuze, jsem ti vdecny.. :wink: Jakmile se udela lepe, vrhnu se na to.. Ted je pro me precijen prednejsi muzika, protoze ten vecnej rev ze pul pokoje zabira zastavba do auta uz neni prijemnej :lol:

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Bocni pytle Golf IV TDi

Příspěvek od maweric »

gizmi píše:Maweric: dekuju mooooc! Ja vedel ze tu nekdo pomuze, jsem ti vdecny.. :wink: Jakmile se udela lepe, vrhnu se na to.. Ted je pro me precijen prednejsi muzika, protoze ten vecnej rev ze pul pokoje zabira zastavba do auta uz neni prijemnej :lol:
:lol: ty si taky kolík, jinak nemáš zač :wink:

Uživatelský avatar
kubrtik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Re: Bocni pytle Golf IV TDi

Příspěvek od kubrtik »

Fungoval ten odpor?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“