Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak zakládám tohle téma, abychom si mohle pokecat o čemkoliv, co nás napadne. Klidně jaký je a bude počasí, koho naštvala manželka a čím - ať je taky nějaká .... :gey: :mrgreen: Nebudem tu třeba řešit problémy našich Paštik, na to tu máme hodně jiných témat(bohužel).
Tak jedeeeeeem :D :D
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od re5pekt »

strasne me boli zada ale.. uprostred zad, svaly, obcas kdyz se blbe pohnu, tak se mi ani nadechnou neda.. Co na to plati kua? :evil:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od Paskal »

Lehni si na břicho a řekni staré ať tě pošlápe a par krát se po tobě projde ...to ti pomůže. :)

Nebo jak budeš ležet na břichu a ruce podel těla... tak ona ti da svoje ruce mezi lopatky (tak jak se dává masaž srdce) ty se nadechneš co nejvíc můžeš...a jak ona ti řekne vydechni tak ona v ten moment pořádně zatlačí....uvidíš jak ti to propuká.
Ale to myslim vážně!!! Hold máš zablokovanou páteř. 8)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od Mára_VR6 »

A nebo to nebudou svaly, ale budeš mít skříplej mezižeberní nerv. Měla to před vánocema manželka a došlo to tak daleko, že pek už se nemohla ani hnout, jen seděla a brečela bolestí. To už jsem volal rychlou. Ty jí píchli něco na bolest a vzali jí sebou a jak se projela z Brodu do JBC, tak se tí to uvolnilo a od tý doby klídek :D
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od re5pekt »

Mára_VR6 píše:A nebo to nebudou svaly, ale budeš mít skříplej mezižeberní nerv. Měla to před vánocema manželka a došlo to tak daleko, že pek už se nemohla ani hnou, jen seděla a brečela bolestí. To už jsem volal rychlou. Ty jí píchli něco na bolest a vzali jí sebou a jak se projela z Brodu do JBC, tak se tí to uvolnilo a od tý doby klídek :D
Az v rychly se ji to uvolnilo?? Ze by strach z nemocnice? :lol: :lol:

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od re5pekt »

Paskal píše:Lehni si na břicho a řekni staré ať tě pošlápe a par krát se po tobě projde ...to ti pomůže. :)

Nebo jak budeš ležet na břichu a ruce podel těla... tak ona ti da svoje ruce mezi lopatky (tak jak se dává masaž srdce) ty se nadechneš co nejvíc můžeš...a jak ona ti řekne vydechni tak ona v ten moment pořádně zatlačí....uvidíš jak ti to propuká.
Ale to myslim vážně!!! Hold máš zablokovanou páteř. 8)
Dobry tip, jestli to dnes neprejde, tak to zkusime :)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od Mára_VR6 »

Hele a koukej natočit video, to musím vidět :lol: :lol: :lol: pak to sem dej, klidně i za SMSku 900 11 39 :mrgreen: :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od pásovec »

Jsou to zablokovaná záda. Určitě pomůže masáž, ale hloubková. Ideálně před tím nahřát vanou. Mohla by to být špatná postel, po ránu mě to taky dost bolévá..
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od re5pekt »

Mára_VR6 píše:Hele a koukej natočit video, to musím vidět :lol: :lol: :lol: pak to sem dej, klidně i za SMSku 900 11 39 :mrgreen: :mrgreen:
to je vuuul :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tady mas ochutnavku :lol: :lol: 8)
Přílohy
Schránka02.jpg
Schránka02.jpg (169.11 KiB) Zobrazeno 26558 x

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od re5pekt »

jinak zada uz jsou v cajku, nejak se to nastesti srovnalo, uz jen trochu poboliva.. Takze zadne video nebude :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od Mára_VR6 »

Áaaach jooooo :cry: :cry: :cry:

BTW, hele a já už myslel, že Lochneska je jen výmysl místních domorodců a ty si jí vesele fotíš za bílýho dne :lol: :lol: :lol:
Neeee, že jí to řekneš, mě pak zabije :mrgreen: :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od re5pekt »

Mára_VR6 píše:Áaaach jooooo :cry: :cry: :cry:

BTW, hele a já už myslel, že Lochneska je jen výmysl místních domorodců a ty si jí vesele fotíš za bílýho dne :lol: :lol: :lol:
Neeee, že jí to řekneš, mě pak zabije :mrgreen: :mrgreen:
ti dam takovou lochnesku :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Martin1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od Martin1 »

K těm zádům to bude fakt ten nerv :wink: Počkej za chvíli,zase tě to začne bolet. Jedna moje bejvalka to měla taky. Nejdřív jí to bolelo jen občas, chvíli byl klid a pak se nemohla ani hnout. Dali jí taky nějakou tu injekci a bylo to ok. A nebo maj tyhle problémy jenom ženský? :158: :lol: a chlapovi stačí masáž od nějaký pěkný masérky 8)

Uživatelský avatar
Boriss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ....Litvínovská OMW....

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od Boriss »

...tak kdyz uz tu muzem konecne resit problemy,tak mi poradte jak se mam zbavit psa(i panicka kterej toho psa vodi)aby mi nechcal kazdy vecer na kola u auta....uz jsem minule myslel ze dostanu infarkt.Umyl jsem auto a rano prijdu a kolo totalne zechcany...kdyby to byl alespon nejakej ratlik ale on to je snad medved krizenej ze slonem....uz to doslo i tak daleko ze jsem cekal vecer u okna a nic...potom jsem unavou usnul a rano prijdu a hadejte......mel jsem to tam....
Chces naftu,benzin?.............tak si zajed na pumpu

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od re5pekt »

Boriss píše:...tak kdyz uz tu muzem konecne resit problemy,tak mi poradte jak se mam zbavit psa(i panicka kterej toho psa vodi)aby mi nechcal kazdy vecer na kola u auta....uz jsem minule myslel ze dostanu infarkt.Umyl jsem auto a rano prijdu a kolo totalne zechcany...kdyby to byl alespon nejakej ratlik ale on to je snad medved krizenej ze slonem....uz to doslo i tak daleko ze jsem cekal vecer u okna a nic...potom jsem unavou usnul a rano prijdu a hadejte......mel jsem to tam....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .. Na to jedine vzduchovku asi :mrgreen: :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“