Ramena prednej napravy.

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Ramena prednej napravy.

Příspěvek od noxicek »

pepanos píše:
pute píše:Hlavně neberte úžasný "Herzog" - loni jsem je dával a po teprve 16 000 Km (cca 18 měsíců na autě, moc jsem nejezdil ..) komplet všechny horní ramena v p*****
Jestlis je bral od "Passata",tak jsou na ně 3roky záruky,tak to vyzkoušej vyreklamovat
a hlavně se pak poděl o zážitky a výsledek.
Myslím,že by to tu zajímalo spoustu lidí,a kdyby to fungovalo jak u "noxicka",tak proč ne?[/quote]

Opravdu zalezi take na vztahu k prodejci a moznosti prodejce samotneho. Kdyz treba ve velkem odebiram hid xenony a mesicne jich prodam a namontuji okolo 30, tak kdyz za mnou nekdo prijde po roce a nebo po 4 letech, ze mu nejde trafo nebo nesviti vybojka, tak je jasne, ze mu ji ihned bez vahani vymenim za novou a vim, ze od odberatele od ktereho to ve veklem odebiram, taky nebude problem,protoze kdo se pidi po tom, zda to byla sade pred rokem ci mesicem,kdyz jich mesicne odebiram tolik. TAkze na tomto pricpipu ja pak treba uplatnuji "reklamaci"

Uživatelský avatar
icemaker
Závodník
Závodník
Příspěvky: 547
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: Ramena prednej napravy.

Příspěvek od icemaker »

Meggy píše:
icemaker píše:Nechci tu nikomu hanit výrobek, ale je pravda, že jsem ještě od nikoho kdo koupil tyhle levný ramena neslyšel něco jako "mám je tam dva roky, najeto 40 tis a paráda" . Možná si je koupíte jednou, ale věřte tomu, že podruhý si rádi připlatíte. Já jsem koupil za 9 500.- Delphi najeto cca 45 tis a nic se zatím neozívá. Znám lepší způsoby jak ušetřit 4 tisíce...... :wink:
a že jsi zrovna taky nevybral TOP kvalitu...45tkm je super u všech dobrých značek, u Delphi to platí dvojnásob
Netvrdím, že Delphi jsou top kvalita, beru poměr cena/kvalita. Samozřejmě pokud budu chtít top kvalitu, tak si pujdu koupit ramena od moogu za 18 tis. Pokud mi tyhle vydrží třeba jen 50 tisíc km, nechce se mi věřit, že ty od Moogu vydržej jednou tolik.
Kdo se směje nejlíp ten se směje naposled !!!

Výkup věcí Německo 1933 - 1945. (literatura, army, chladné zbraně atd. )

Passat TDI 2005 96kw, Renault Scenic 1.6

Uživatelský avatar
Meggy
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Ramena prednej napravy.

Příspěvek od Meggy »

a že jsi zrovna taky nevybral TOP kvalitu...45tkm je super u všech dobrých značek, u Delphi to platí dvojnásob[/quote]
Netvrdím, že Delphi jsou top kvalita, beru poměr cena/kvalita. Samozřejmě pokud budu chtít top kvalitu, tak si pujdu koupit ramena od moogu za 18 tis. Pokud mi tyhle vydrží třeba jen 50 tisíc km, nechce se mi věřit, že ty od Moogu vydržej jednou tolik.[/quote]

tak věřím, že pokud zvolíš TOP kvalitu (ne MOOG) tak ti dvojnásobek vydrží, ale to se bavím o LMI (cca 13000,-) nebo SWAG (cca 10000,-)
ramena co jsem klukům dával před 4-5 lety pořád jezdí...i na svou A4 v té době jsem je dával a jezdí dál i po havárce...každopádně to chce mít štěstí na výrobek...třeby Ty jsi ho s Delphi měl
NOVÉ OE i AFTERMARKET náhradní díly...SUPER CENY
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=217412

Uživatelský avatar
pute
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Ramena prednej napravy.

Příspěvek od pute »

pepanos píše:
pute píše:Hlavně neberte úžasný "Herzog" - loni jsem je dával a po teprve 16 000 Km (cca 18 měsíců na autě, moc jsem nejezdil ..) komplet všechny horní ramena v p*****
Jestlis je bral od "Passata",tak jsou na ně 3roky záruky,tak to vyzkoušej vyreklamovat
a hlavně se pak poděl o zážitky a výsledek.
Myslím,že by to tu zajímalo spoustu lidí,a kdyby to fungovalo jak u "noxicka",tak proč ne?
Bral jsem je loni přes Baloo Baloo ale na SZ neodpovídá, kdo ví jak to bude s reklamací ...
Kia Ceed SW :-)

jangeltner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 22.11.2007 09:36
Bydliště: KARVWINÁ

Re: Ramena prednej napravy.

Příspěvek od jangeltner »

Uplne ty samy jsem kupoval z aukra a nemam snema moc dobrou skusenost :( na pravem prednim kole uz je vyklepane horni rameno je to total sunt udelal jsem chybu kdyz jsem je koupil a chtel jsem je reklamovat a prodavajici mi rekl pokud nejsou nejak obzvlast spinava tak to pujde tak jako co ceka jak je to na predni naprave tak to bude spinave takze mi to nevymnenil tazke zadna 3 leta zaruka . jako za tu cenu je to dobra koupe ale uz bych donich nesel mam na nich odjeto asi necelych 5000 a davam jim maximalne este 2000 a kupuju nejake kvalitníí:)

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Ramena prednej napravy.

Příspěvek od pasat »

jangeltner píše:Uplne ty samy jsem kupoval z aukra a nemam snema moc dobrou skusenost :( na pravem prednim kole uz je vyklepane horni rameno je to total sunt udelal jsem chybu kdyz jsem je koupil a chtel jsem je reklamovat a prodavajici mi rekl pokud nejsou nejak obzvlast spinava tak to pujde tak jako co ceka jak je to na predni naprave tak to bude spinave takze mi to nevymnenil tazke zadna 3 leta zaruka . jako za tu cenu je to dobra koupe ale uz bych donich nesel mam na nich odjeto asi necelych 5000 a davam jim maximalne este 2000 a kupuju nejake kvalitníí:)
Tak ještě prosím napiš od koho si je bral. Takhle to vypadá, že jsem to byl já. Přitom já případnou reklamaci řeším výměnou za nový kus. Měl jsem za rok asi 4 reklamace :wink:

jangeltner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 22.11.2007 09:36
Bydliště: KARVWINÁ

Re: Ramena prednej napravy.

Příspěvek od jangeltner »

passate to nebylo od tebe to byly ty vinikajici ramena HERZOG pryy nemecka kvalita.

Uživatelský avatar
Burak555
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 16.08.2008 22:43
Bydliště: Břeclav - Poštorná
Kontaktovat uživatele:

Re: Ramena prednej napravy.

Příspěvek od Burak555 »

Takže tyto ramena taky nebudou asi nic moc, že?

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ramena prednej napravy.

Příspěvek od sss601 »

pasat píše:
jangeltner píše:Uplne ty samy jsem kupoval z aukra a nemam snema moc dobrou skusenost :( na pravem prednim kole uz je vyklepane horni rameno je to total sunt udelal jsem chybu kdyz jsem je koupil a chtel jsem je reklamovat a prodavajici mi rekl pokud nejsou nejak obzvlast spinava tak to pujde tak jako co ceka jak je to na predni naprave tak to bude spinave takze mi to nevymnenil tazke zadna 3 leta zaruka . jako za tu cenu je to dobra koupe ale uz bych donich nesel mam na nich odjeto asi necelych 5000 a davam jim maximalne este 2000 a kupuju nejake kvalitníí:)
Tak ještě prosím napiš od koho si je bral. Takhle to vypadá, že jsem to byl já. Přitom já případnou reklamaci řeším výměnou za nový kus. Měl jsem za rok asi 4 reklamace :wink:
tak já musím říct že mám ramena od "pasat"a a super zatím naježděno 57600km a jsou v pohodě jsou to dva dny kdy jsem si je nehal kontrolovat v servise a jsou naprosto ok :!: absolutní spokojenost :!:

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Ramena prednej napravy.

Příspěvek od pasat »

Díky za referenci... :wink:

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ramena prednej napravy.

Příspěvek od sss601 »

pasat píše:Díky za referenci... :wink:
NZ je to pravda doufam ze vydrzi dalsich 50tkm :-) to asi ne ale i tak dobry ;-)

Uživatelský avatar
lukas.popi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: 11.03.2008 19:49
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Ramena prednej napravy.

Příspěvek od lukas.popi »

[quote="Burak555"]Takže tyto ramena taky nebudou asi nic moc, že?[/q

Psal jsem si tím chlápkem, prý žadnej Polskej výrobek, ale SRN.Nakonec jsem po pomalu přemlouvámí z něj dostal značku.Nějaký Master. Nic jsem o tom na netu nenašel. Jinka chlápek co je prodává je Polák. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“