Passat B6 elektronická ruční brzda

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Passat B6 elektronická ruční brzda

Příspěvek od StandaS »

Zajíždění motorů opatrnou a pomalejší jízdou je minulostí. Dneska se toto neřeší a pokud ho budeš jen šolichat, tak ho zajedeš špatně a nemůžeš se divit, že moc nejede. :wink: Né ho uhnat, ale alespoň občas ho protáhnout musíš.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
marman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 12.02.2008 23:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B6 elektronická ruční brzda

Příspěvek od marman »

No tak jsem pánové v Brně auto na mně čeká v Praze a já nevim kdy se tam dostanu.To je pakárna.
S tím zajížděník koukám babo raď každej na to má názor jinej a co teď já jen aby jsem to nepo...
Passat 3c 2.0 103 kW Comfortline

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Passat B6 elektronická ruční brzda

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak to mě taky mrzí, dovedu si představit tvý nervy :!:
A kdy tak pojedeš?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B6 elektronická ruční brzda

Příspěvek od TNT »

Tak to je pesek, to se vzdycky neco po*ere.:( Preju pak hodne stastnych km, soused ho ma jako sluzebacek, sampan, dvoubarevna kuze, fesacek. :D

Uživatelský avatar
marman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 12.02.2008 23:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B6 elektronická ruční brzda

Příspěvek od marman »

No když budu mít štěstí tak bych to mohl stihnout zítra odpoledne ale bude záležet na tom kdy se odsud dostanu.Jinak až pondělí.

No já chtěl taky dvoubarevnou kůži ale bál jsem se že to budu mít brzo špinavý jelikož jsem pořád v džínách a tak jsem zvolil celý černý(měly to na skladě)
Nebyla to sranda obvolal jsem celou Čr a nakonec jsem se rozhod pro tohle barva je "mocca-antracit"perleťový efekt.
A hrálo hodně roli že měl navigaci nechtěl jsem to tam potom dodělávat.Teď to v autě nemám a štve mě to že musím tahat další krabičku sebou.

Neumíte si představit co se ve mě dělo když jsem mu v pět volal že to nestihnu a nepřijedu si pro to.Šílený nejdřiv jsem je buzeroval ať je to rychle a teď to nestíhám sám.

Jedinný co mi tak trošku kazí radost je aktuální cena toho mojeho pašíka mám ho tak rád..
Passat 3c 2.0 103 kW Comfortline

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Passat B6 elektronická ruční brzda

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: mno ja bych to s tim zlevnovanim moc neprehanel :!: :wink:

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Passat B6 elektronická ruční brzda

Příspěvek od zbuj »

cosby píše:pokud nechceš at ti zatuhne regulace na turbu tak to klidně přes 3500 ot protáhni.
Mám rád takové šetřílky co to nechcou protáčet a pak brečí,že jim auto padá do nouzáku protože mají zatuhlou regulaci
Presne tak to jsou moje slova, ja si taky myslim, ze ty casy co se u diesla pomali nesmela prekrocit hranice 2500tis. otacek uz je daaaaavnooo pryc. Ba naopak ty nove motory co se tyce 2.0tdi uz se delaji cicemene jako sportovni. To sveci uz jenom o umisteni motoru a prechod z 1.9 na 2.0 a vubec i tak sportovni auta se zacinaji uz vice vyrabet v TDI-ckach viz nova R8 co bude.... ale to je jen muj nazor. Takze se toho vubec neboj a davej tomu poradny cmoud jako kazdy :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
marman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 12.02.2008 23:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B6 elektronická ruční brzda

Příspěvek od marman »

zdarec tak konečně to přišlo zítra přidám foto
Jinak děkuji za rady chovám se k němu předpisově,dnes jsme spolu pokořily prvních 150 km
Passat 3c 2.0 103 kW Comfortline

cabadaj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 03.11.2010 11:18

Re: Passat B6 elektronická ruční brzda

Příspěvek od cabadaj »

Minulej tyden jsem si taky trochu uzil s brzdou. Jeden den v noci docela slusne mrzlo. Rano jsem prisel k autu a chtel si oskrábat skla. Chtel jsem auto nedriv nastartovat, jeste predtim jsem zmackl brzdu. Brzda trochu zachrochtala, ale jen kratce. A pak uz to na me vsechno blikalo a svitilo a psalo zavadu na park. brzde. A kdyz jsem se rozjel, tak jeste piskal varovnej ton. S brzdou neslo nic delat. Auto jelo jinak uplne normalne. Auto jsem odstavil a cekal jesi pres den rozmrzne. Odpoledne jsem na sed a beze zmeny. Jeste jsem zkusil odpojit baterku, ale nic. Jel jsem do porsche, tam mi rekli ze volno maj az za tejden. Nastvane jsem nased do auta a zprudka vycouval. Brzda se najednou sepla a uvolnila. A bylo opraveno. Vse funguje normalne. Tak asi zustala viset. Priste radsi brzdu proslapnu nohou nez zapnu parkovacku a nastartuju.

llmartas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 14.10.2012 19:49

Re: Passat B6 elektronická ruční brzda

Příspěvek od llmartas »

zdravím potřebuji poradit mam passat dsg rok 2009 a za jízdy se mne už nekolikrat stalo že dsg prestalo uplně řadit a objevil se nápis Závada na ruční brzdě, přečtěte si manuál po vypnutí motoru a znovu nastartování vse ok stalo se to už nekolikrát máte s tím nekdo zkusenost a stací vymenit tlacítko parkovací brzdy ?za odpoved predem dekuji

llmartas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 14.10.2012 19:49

Re: Passat B6 elektronická ruční brzda

Příspěvek od llmartas »

Nikdo nevi?

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Passat B6 elektronická ruční brzda

Příspěvek od Jirka. »

Diagnostika. Na tlačítko zapomen, určitě nemá žádný vliv na dsg.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

kosacek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 26.12.2016 19:50

Re: Passat B6 elektronická ruční brzda

Příspěvek od kosacek »

Ahojte, mám také problém s el. parkovací brzdou, lotos se mi začátkem jara jednou stalo, že nahlásila chyby když jsem chtěl zapnout ručku, dal jsem rychlos a nechal auto zaparkované. Na druhý den jsem sním normáně jel a poté už brzda fungoval bezproblému, až nyní jel jsem domů a v průběhu cesty začala el. parkovací brzda blikat a pípat, jak na tlačítku, tak na palubovce, po zaparkování nešla zapnout, ale z autem se dalo normálně jezdit při jízdě to blikalo a pípalo a psalo uvolněte parkovací brzdu. Po dvou dnech blikání a pípaní přesatlo, jenom svítila a psalo to při nastartování zavyd brzdy.Tak jsem stím byl u známého at mi to napíchne na diagnostiku vynulovali jsme chyby co tam byla a jedna se oběvovala stále, psalo to že je chyba: hlavy řízení
Můžete mi někdo prosím říct co to je za problém a jak jej odstranit?

Je to passat B6, 2007, 2.0FSi 110Kw

Děkuji

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Passat B6 elektronická ruční brzda

Příspěvek od Jirka. »

Zajed k někomu kdo má Vdcs a né nějakou takovouhle hrůzodiagnostiku.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

kosacek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 26.12.2016 19:50

Re: Passat B6 elektronická ruční brzda

Příspěvek od kosacek »

on ma servis a diagnostiku má dobrou já jsem jenom napsal název té chyby, ještě tam bylo že jednou levý motorek neměl správnou sílu sevření a ještě něco, to už bylo co se stalo dříve to jsme vymazali a ta jediná se tam furt objevovala, nikdo neví co to je? vážně to je nějaká blbost?

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“