Montáž Magicaru

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kubmaty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 442
Registrován: 05.12.2007 15:42
Bydliště: Tábor City
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od Kubmaty »

suchyra píše:tak mi pager - Magicar začal totálně haluzit, zničeho nic při odemknutí/zamknutí začne brnět a pípat, resp. hrát nějakou písničku bo co..., nechápu proč zničeho nic tohle dělá, v návodu o tom nic psáno samozřejmě není....zámky/spínače jsem prostřík, ale někdy když zamknu tak pípne 3x čímž signalizuje, že auto-centrál sice zamknul, ale alarm neaktivoval..
nějaký nápad pls :) :?:
Zkus vymenit baterku v ovladaci...
VW Caravelle T4 111kW long, projekt ZWO
VW Caravelle T4 75kW long
VW Transporter T3 syncro s uzaverkou
VW Golf Country syncro 66kW

destinaty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 05.02.2009 12:25
Bydliště: v autě:)

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od destinaty »

Pokud si chcete dobře zabezpečit auto tak:

1) vyndejte zamky(ridic,spolujezdec)bo jim odštípnete "kolíčky" a nechte je tam
(větší překáška)
2) Vyndejte a schovejte zásuvku pro diagnostiku nekam pod palubku(tím čorkari odblokuji imobilizer wv)
3) Udělejte si bo si nechte udelat tajnej vypínač na čerpadlo(U PD i u rotacky bych dal neco pred rele napajeni ridici jednotky (109)) info zde z fora..
4) A určitě Magicar.

Pak si zlodej rozmysli jestly bude stracet cas s vasim milackem nebo pujde o ulici dál..
Naposledy upravil(a) destinaty dne 23.02.2009 14:32, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od suchyra »

Kubmaty píše:
suchyra píše:tak mi pager - Magicar začal totálně haluzit, zničeho nic při odemknutí/zamknutí začne brnět a pípat, resp. hrát nějakou písničku bo co..., nechápu proč zničeho nic tohle dělá, v návodu o tom nic psáno samozřejmě není....zámky/spínače jsem prostřík, ale někdy když zamknu tak pípne 3x čímž signalizuje, že auto-centrál sice zamknul, ale alarm neaktivoval..
nějaký nápad pls :) :?:
Zkus vymenit baterku v ovladaci...
to jsem zkoušel, taknějak to pomohlo...i když kupuju poměrně kvalitní baterky, tak vydrží překvapivě málo...
GVII Alltrack 1.8TSI DSG 4M[/size]
GVII GTE

Uživatelský avatar
GolfinoTTK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.08.2008 20:14
Bydliště: Havířov

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od GolfinoTTK »

suchyra píše:
Kubmaty píše: Zkus vymenit baterku v ovladaci...
to jsem zkoušel, taknějak to pomohlo...i když kupuju poměrně kvalitní baterky, tak vydrží překvapivě málo...
dej to na zaruku a je klid nebo si zajed do servisu a tam ti pomuzou
Diagnostika vozidel pomocí VAG-COM 14.10.0 HEX-CAN
Čtení/mazání závad, zjišťování závad, nastavování komfortních funkcí
(dojezd oken, denní svícení, alarm, bluetooth...)
.

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od suchyra »

GolfinoTTK píše:
suchyra píše: to jsem zkoušel, taknějak to pomohlo...i když kupuju poměrně kvalitní baterky, tak vydrží překvapivě málo...
dej to na zaruku a je klid nebo si zajed do servisu a tam ti pomuzou
ok, dík :wink:
GVII Alltrack 1.8TSI DSG 4M[/size]
GVII GTE

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od DworiBak »

suchyra píše: to jsem zkoušel, taknějak to pomohlo...i když kupuju poměrně kvalitní baterky, tak vydrží překvapivě málo...
to mě baterie první co byla součástí vydržela přes rok ted jsem nedávno měnil tak uvidíme jak vydrží dlouho.

Uživatelský avatar
DieS
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 284
Registrován: 13.01.2009 08:43
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od DieS »

Magickar to je hroznaa šilenost, hlavne ta drazsi. Mel jsem to v oktavce a houkalo to hlavne kdyz nemelo a lidi to budilo v noci. Nakonec se to muselo uplne vypnout! SROT

Uživatelský avatar
GolfinoTTK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.08.2008 20:14
Bydliště: Havířov

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od GolfinoTTK »

DieS píše:Magickar to je hroznaa šilenost, hlavne ta drazsi. Mel jsem to v oktavce a houkalo to hlavne kdyz nemelo a lidi to budilo v noci. Nakonec se to muselo uplne vypnout! SROT
Nemužu s tebou souhlasit. Nevím teda kdo ti to montoval, ale po odborné montáži musi byt vše ok. Ja MC mám a jsem spokojenej. Když už chceš něco vytýkat magicaru tak můžeš jedině to že jsou DO moc náchylné když ti spadnou z ruky na zem (rado se to kazí a pak to delá neplechu) :roll:
Diagnostika vozidel pomocí VAG-COM 14.10.0 HEX-CAN
Čtení/mazání závad, zjišťování závad, nastavování komfortních funkcí
(dojezd oken, denní svícení, alarm, bluetooth...)
.

Uživatelský avatar
DieS
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 284
Registrován: 13.01.2009 08:43
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od DieS »

GolfinoTTK píše:
DieS píše:Magickar to je hroznaa šilenost, hlavne ta drazsi. Mel jsem to v oktavce a houkalo to hlavne kdyz nemelo a lidi to budilo v noci. Nakonec se to muselo uplne vypnout! SROT
Nemužu s tebou souhlasit. Nevím teda kdo ti to montoval, ale po odborné montáži musi byt vše ok. Ja MC mám a jsem spokojenej. Když už chceš něco vytýkat magicaru tak můžeš jedině to že jsou DO moc náchylné když ti spadnou z ruky na zem (rado se to kazí a pak to delá neplechu) :roll:
Montoval to chlap od denend locku, ale mozna to odflakl. Ale pry to nedelal poprve. Ted mam klasiku alarm ...stejne kdyz ti to nekdo bude chtit ukradnout a nebude uplny amater..ukradne

Uživatelský avatar
GolfinoTTK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.08.2008 20:14
Bydliště: Havířov

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od GolfinoTTK »

Tak to je jasné. Když se kradou meďoury za 3 mega tak proč by neukradly golfa za 150 000?
Ale zase takovy borci asi nepujdou po obyc golfikovy a na cikány ten alarm a imo atd zase pomuže :D
Diagnostika vozidel pomocí VAG-COM 14.10.0 HEX-CAN
Čtení/mazání závad, zjišťování závad, nastavování komfortních funkcí
(dojezd oken, denní svícení, alarm, bluetooth...)
.

smrtihlav 221jj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 04.03.2009 21:46

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od smrtihlav 221jj »

Oník píše:
DworiBak píše:Me taky ne takze dotoho pudu sam akorat nevim kam mam dat ty diody dostal jsem 3 kousky 8)
do toho půjdeš jo...já sem posranej :oops: :oops: slyšel sem hodně historek o špatně zapojenejch alarmech


Jo,jo....mam ho take,za montaz jsem daval 3200.-Myslim ze magicar je tak slozitej,ze se opravdu vyplati investovat a dat ty prachy nekomu kdo to umi....
VW GOLF 4 19 TDI 4X4 VARIANT

Uživatelský avatar
GolfinoTTK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.08.2008 20:14
Bydliště: Havířov

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od GolfinoTTK »

záleží no.... jestli umíte se zkoušečkou a a umíte pájet pájkou tak to není problém. Najdete vhodny drát odděláte kousek bužírky, připájíte a zaizolujete. toto je celá těžká montáž magicaru.
Při koupi magicaru ještě vždy davaji přesný návod na daný typ vozu jake barvy ty kable mají a kde je hledat.
Diagnostika vozidel pomocí VAG-COM 14.10.0 HEX-CAN
Čtení/mazání závad, zjišťování závad, nastavování komfortních funkcí
(dojezd oken, denní svícení, alarm, bluetooth...)
.

Janosik93
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 16.01.2008 08:49
Bydliště: Spišská Nová Ves Slovensko

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od Janosik93 »

GolfinoTTK píše:záleží no.... jestli umíte se zkoušečkou a a umíte pájet pájkou tak to není problém. Najdete vhodny drát odděláte kousek bužírky, připájíte a zaizolujete. toto je celá těžká montáž magicaru.
Při koupi magicaru ještě vždy davaji přesný návod na daný typ vozu jake barvy ty kable mají a kde je hledat.
tak tak, alarmov magicar som namontoval už minimalne 20 a zatial ani jeden ani ťuk po probléme, dalej alarmy cs 1712, CS 584 ,M02 a mnoho dalších a nikto sa mi este nesťažoval. záleží ako sa na to vrhneš a ako poznáš ako elektronika v aute precuje, a čo potrebuje pre správny chod. vela záleží na tom, či to človek robí len pre peniaze, alebo to robí s radosťou.
inak ja nikdy nemontujem na alarmy dialkovy štart, podla mna je to hluposť,
Diagnostika, opravy vozidiel, chip tuning, diagnostika osciloskopom, meranie kompresných tlakov, autoelektrika . na ine veci kludne PM. http://www.powerdiesel.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
GolfinoTTK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.08.2008 20:14
Bydliště: Havířov

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od GolfinoTTK »

Janosik93 píše: inak ja nikdy nemontujem na alarmy dialkovy štart, podla mna je to hluposť,
Tak tak na co to vlastně je ten dalkový start? když pominu že to je jakoby frajeřina nebo to že v zimně je auto o par minut dřív zahřáté či co. Ja to nikdy neměl a žiju :D
Diagnostika vozidel pomocí VAG-COM 14.10.0 HEX-CAN
Čtení/mazání závad, zjišťování závad, nastavování komfortních funkcí
(dojezd oken, denní svícení, alarm, bluetooth...)
.

Janosik93
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 16.01.2008 08:49
Bydliště: Spišská Nová Ves Slovensko

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od Janosik93 »

GolfinoTTK píše:
Janosik93 píše: inak ja nikdy nemontujem na alarmy dialkovy štart, podla mna je to hluposť,
Tak tak na co to vlastně je ten dalkový start? když pominu že to je jakoby frajeřina nebo to že v zimně je auto o par minut dřív zahřáté či co. Ja to nikdy neměl a žiju :D


Asi tak ako vravíš, len su takí, čo to chcu, ale mne sa necjhce vypínať bezpečnostne prvky, ktore su už tak lahko obiditelne pre zlodeja :-) mne sa osvedčilo odpojiť K linku k motoru a palub doske, a zatail je každe auto tam, kde ho zaparkovali :-)
Diagnostika, opravy vozidiel, chip tuning, diagnostika osciloskopom, meranie kompresných tlakov, autoelektrika . na ine veci kludne PM. http://www.powerdiesel.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“