Bora - stahovačka oken

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
coroner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 384
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - JČ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od coroner »

Paskal píše: Pravě že sem musiš psát...že dělaš pokusného králika :jok: aby se toho druzi vyvarovali. :wink:
Tak jsem si to byl teď na ulici vyzkoušet jestli ještě po týhle diskuzi choděj a choděj! :)

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od ghostrider »

Ale na jak dlouho ze :?: :)

Uživatelský avatar
coroner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 384
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - JČ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od coroner »

Jestě že mám klimatronic, okno budu používat už jen u vjezdu do nákupáku až budu šahat pro lístek :D

Uživatelský avatar
Kombajnista
Pilot
Pilot
Příspěvky: 850
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rožnov

Příspěvek od Kombajnista »

to si teda rychle vymen za tu opravarenskou sadu!!nedávno jsem to pocítïl na vlastní okno a představ si,že se ti to stane někde v prdeli a jsi taky v prdeli!!ten plast se ti rozleti na kousky,tomu věř..koupil jsem si okamzite i na druhou stranu dveri a dobre jsem udelal-okno sice zatím drželo,ale jeden držák už byl na kaši a druhý držel silou vůle...takze jedině tu sadu!!!!!!!!

Uživatelský avatar
dllukac
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin. SK

Příspěvek od dllukac »

mate odsledovane ze po akom case zhruba tie plastove somare skapu :?:

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Příspěvek od crossic »

dllukac píše:mate odsledovane ze po akom case zhruba tie plastove somare skapu :?:
Já mám auto z 98 a prasklo mi to asi před 3 dnama :?
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
dllukac
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin. SK

Příspěvek od dllukac »

takze ked mam `03ku tak mam asi este cas... :? ... a len tak pre informaciu: tento problem sa tyka len elektrickych okien alebo aj manualnych?

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Příspěvek od crossic »

dllukac píše:takze ked mam `03ku tak mam asi este cas... :? ... a len tak pre informaciu: tento problem sa tyka len elektrickych okien alebo aj manualnych?
Nejsem si úplně jistý, ale myslím, že od 02 by to mělo být už celé z té jejich úžasné slitiny - stejné jako teď koupíš v opravné sadě, ale ruku do ohně za to nedám
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
dllukac
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin. SK

Příspěvek od dllukac »

crossic píše:
dllukac píše:takze ked mam `03ku tak mam asi este cas... :? ... a len tak pre informaciu: tento problem sa tyka len elektrickych okien alebo aj manualnych?
Nejsem si úplně jistý, ale myslím, že od 02 by to mělo být už celé z té jejich úžasné slitiny - stejné jako teď koupíš v opravné sadě, ale ruku do ohně za to nedám
tak to mi odpadol kamen zo srdca .... :lol:

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

Mám pocit, že ty plasty měly snad jenom modely 99 a 98. A pro informaci mně to prasklo teď nedávno taky, takže životnost končí teď někdy, záleží, kdo jak moc okna stahuje.
Jinak doporučuju vyměnit obě okna, až vám to praskne 100km od domova, když bude venku -20°C a bude sněžit, tak to nebude taková pr**l jako teď v létě. Já se brzy chystám na okno u řidiče, tentokrát to už snad zvládnu sám, hlavně nebudu muset lovit zapadený okno, to je asi nejtěžší na celé operaci...

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Mr. Death píše: Já se brzy chystám na okno u řidiče, tentokrát to už snad zvládnu sám, hlavně nebudu muset lovit zapadený okno, to je asi nejtěžší na celé operaci...
Viděl jsi, že je to práce na chvilku. Hlavně když si za to ve VW vemou 4500,- to je zlodějina :roll:
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

Pro nezkušenýho to byl docela boj. Hlavně byla zrada v tom, že to okno zapadlo moc a nešlo vytáhnout...

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

...dopadl jsem stejně.Okno zůstalo dole a já potřeboval nutně odjet domů z práce (25km).Prodává se to jako servisní sada okolo 1200kč (lanko,šnek,držáky) a je to opravdu již z kovu.Jako komplet i s plechem okolo 4200kč což mi i nutili.Pánové naštěstí mám příručku VW Jak na to(napůl s bráchou,stojí 600,-kč),bez té je to ......jen z dlouhé chvíle jsem rozdělal i druhou stranu a byla také naprasklá.Zadní okna jsou naštěstí dělaná jinak.Stahování se dělá ale skoro stejně blbě jako přední.Ale dej 500,-kč na hodinu.
Vzhledem k tomu že je to práce né na 5 minut, tak jsem šel raději do toho kovu.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

duduh píše:...dopadl jsem stejně.Okno zůstalo dole a já potřeboval nutně odjet domů z práce (25km).Prodává se to jako servisní sada okolo 1200kč (lanko,šnek,držáky) a je to opravdu již z kovu.Jako komplet i s plechem okolo 4200kč což mi i nutili.Pánové naštěstí mám příručku VW Jak na to(napůl s bráchou,stojí 600,-kč),bez té je to ......jen z dlouhé chvíle jsem rozdělal i druhou stranu a byla také naprasklá.Zadní okna jsou naštěstí dělaná jinak.Stahování se dělá ale skoro stejně blbě jako přední.Ale dej 500,-kč na hodinu.
Vzhledem k tomu že je to práce né na 5 minut, tak jsem šel raději do toho kovu.
Jen bych doplnil ze prasknout muzou i zadni. Ja ted jednu zadni menil...

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

...nechci radit,ale přesto ještě jedna rada do života.Co jsem slyšel v servisu tak většina těchto ulomených držáků připadá na zimní období kdy sklo přimrzne...takže:škrabat,topit,topit,topit a až bude horko tak stáhnout okno...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“