Passat 1,6 moc žere

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od Petrolejový šejk »

TopSecret píše:šejku: Leon 1M 1,6b 74kw
Sorry jsem si nevšimnul. Ale jinak 9,6 neni zas tak špatná spotřeba Octavie jezděj podobně.

Uživatelský avatar
TopSecret
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 19.09.2008 20:01
Bydliště: Slovakia

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od TopSecret »

ta oktavka berie menej ci viac?

dufam že ked prejde zima tak sa to snad ustali zase na tych 8l

skusil som teraz tankovat V power - uvidíme ako sa to bude pohybovat, zatial som sa vysplhal od nulovania na 8,8l podla palubneho

ked dojde nadrz tak to prepocitam

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od KADEL »

Petrolejový šejk píše:
KADEL píše:tak co jsi zjistil nového?
Ta lambda je mrtvá mám objednanou originál Bosch za cenu 1700 kč. Ještě bych měl prosbu neměl bys na mě ještě někdy chvilku čas a koukly bysme zase na tu měrnou spotřebu a co dělá ta lambda na Vagu? Abych měl jistotu , že už bude všechno ok, změřili mi jí a bylo to jak jsi říkal KO.

Ok až to budeš mít pohromadě tak písni sz a pka se domluvime telefonicky ted momentálně něco řeším tak se ozvi určitě zapomenu :lol:

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od Petrolejový šejk »

KADEL píše:
Petrolejový šejk píše: Ta lambda je mrtvá mám objednanou originál Bosch za cenu 1700 kč. Ještě bych měl prosbu neměl bys na mě ještě někdy chvilku čas a koukly bysme zase na tu měrnou spotřebu a co dělá ta lambda na Vagu? Abych měl jistotu , že už bude všechno ok, změřili mi jí a bylo to jak jsi říkal KO.

Ok až to budeš mít pohromadě tak písni sz a pka se domluvime telefonicky ted momentálně něco řeším tak se ozvi určitě zapomenu :lol:
OK díkes, zejtra pro ni jedu tak ji tam šoupnu . Pak napíšu SZ a nějak to ošefnem. zatím dík.

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od Petrolejový šejk »

TopSecret píše:ta oktavka berie menej ci viac?

dufam že ked prejde zima tak sa to snad ustali zase na tych 8l

skusil som teraz tankovat V power - uvidíme ako sa to bude pohybovat, zatial som sa vysplhal od nulovania na 8,8l podla palubneho

ked dojde nadrz tak to prepocitam

Taky tak do těch 10 co mi říkaly kluci. ale Jak píšeš ty i za těch 8,8 by to šlo motor nepatří mezi nejmladší takže taková spotřeba je ready. Kdybych dostal Passata na 9,6 byl bych uplně v klidu a už bych nic neřešil.

Uživatelský avatar
TopSecret
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 19.09.2008 20:01
Bydliště: Slovakia

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od TopSecret »

v tom som skor asi pesimista bo mat spotrebu 10 litrov je hodne.. dokonca mne sa dakedy zdá aj tých 8 dost v porovnaní s výkonom, ale tak ty maš teda tažšie vozítko ako ja ..

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od Petrolejový šejk »

TopSecret píše:v tom som skor asi pesimista bo mat spotrebu 10 litrov je hodne.. dokonca mne sa dakedy zdá aj tých 8 dost v porovnaní s výkonom, ale tak ty maš teda tažšie vozítko ako ja ..
Jo težší je má 1375 kg pohotovostní váhu. ale ten Leon bude lehčí tak o 200 kg. a to bych řekl, že 8 je akorát. když nejezdíš na kloubouka.

Uživatelský avatar
Masaryk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 13.09.2008 20:04
Bydliště: Brno

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od Masaryk »

zaujimavy ze 1375kg,, ja mam v technicaku vahu 1920 kg :?: asi si to spletli s celkovou hmotnosti,,to je tak ty dovezena auta z nemecka a blby uradnici :)
Naposledy upravil(a) Masaryk dne 14.01.2009 20:14, celkem upraveno 1 x.

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od Petrolejový šejk »

Masaryk píše:zaujimavy ze 1375kg,, ja mam v technicaku vahu 1920 kg :?:
Cituji z Tp pohotovostní váha 1354kg maximální přípustná 1830kg. maximální hmotnost soupravy 3030kg . Je to na varianta r.v. 1998.

Uživatelský avatar
olink
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 10.09.2008 17:01
Bydliště: Kroměříž

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od olink »

Čus hoši, můj případ je v techničáku napsaná provozní hmotnost, což je 1275 kg. A co se týká spotřeby, tak jsem si to teď orientačně měřil - nemám pal. poč., natankoval jsem plnou nádrž a jel jsem od nás do Skalice na Slovensko, přes Otrokovice , Uherské Hradiště, Strážnice atd. Kdo to zná, ví že je to strašná cesta samá dědina, jen občas delší úsek. Po příjezdu jsem zas dotankoval, v nádrži chybělo 10 l - ujeté km 160. Spočítal jsem průměrnou spotřebu mezi 6-7 litry. Jízda v rámci předpisů. Taková je moje zkušenost. Maximální spokojenost :lol: :lol:

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od Petrolejový šejk »

olink píše:Čus hoši, můj případ je v techničáku napsaná provozní hmotnost, což je 1275 kg. A co se týká spotřeby, tak jsem si to teď orientačně měřil - nemám pal. poč., natankoval jsem plnou nádrž a jel jsem od nás do Skalice na Slovensko, přes Otrokovice , Uherské Hradiště, Strážnice atd. Kdo to zná, ví že je to strašná cesta samá dědina, jen občas delší úsek. Po příjezdu jsem zas dotankoval, v nádrži chybělo 10 l - ujeté km 160. Spočítal jsem průměrnou spotřebu mezi 6-7 litry. Jízda v rámci předpisů. Taková je moje zkušenost. Maximální spokojenost :lol: :lol:
To máš dobrý, ale podle mě je to furt za tu spotřebu líný, jasný je to 1.6tka, ale i tak. 1.6tka od bmw taky 100konová letěla jinak.

Uživatelský avatar
TopSecret
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 19.09.2008 20:01
Bydliště: Slovakia

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od TopSecret »

tu kľudnú jazdu v rámci predpisov musím dakedy vyskúšať :lol:

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od Petrolejový šejk »

tak po výměně lambda sondy a opravy výfukum vozidlo jezdí celkem poslušně spotřebu nevím zatím přesně , ale je to lepší. Celkově i líp jede , ale pořád to je jenom 1,6i :D

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od Petrolejový šejk »

Tak motor asi je prokletej . pořád žere a žere. To je 300 tisic pro ten motor fakt koncovejch?

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od magmuss »

Nečetl sem to celé, jen občas kouknu. Máš to taky pech co? :roll:
asi jen 2 věci - starostlivost a péče předchozích majitelů
- docela velký a těžký auto na 1.6
z jednoduchého a logického pohledu.

Nečetl sem to fakt všechno, ale jestli jste vyloučili některé základní prvky...

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“