kola

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
pasker89passat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 11.02.2009 13:09

kola

Příspěvek od pasker89passat »

zdravim mam passata b5 r.v97 tdi mohly by ste me poradit jaky mam koupit alu kola chtel jsem 17 v tp mam psano et45 a ty 17 co jsem mel vybrane meli et 35 tak sem se ptal borce co ty kola prodaval jetsly je to problem borec rekl ze v tom zadnej problem neni sel jsem se zeptat do pneu servisu a tam me rekli ze perej je to celkem velkej problem tak sem obejdnavku radsi zrusil protoze se enchi divat na kola ktery me stejnak na pasika nebudou pasovat zatim tam mam 16 original vw et 45 a je tam jeste dost mista mohly by ste me poradit prosim jaky 17" tam mam zvolit dekuji

Uživatelský avatar
johnns
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: west

Re: kola

Příspěvek od johnns »

Kola tam půjdou technicky bez problémů. Problém může být u aktivního policajta, resp. aktivního likvidátora případné pojistné události.

Uživatelský avatar
fery.bee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 401
Registrován: 07.09.2008 13:42
Bydliště: Zlínsko

Re: kola

Příspěvek od fery.bee »

jj přesně tak. A ty kola s ET35 budou na autě určitě vypadat líp než s ET45. :)

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: kola

Příspěvek od proche77 »

vypada to dobře,ale je to risk,nebo zisk :wink:

Uživatelský avatar
kenyacek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 26.08.2008 09:39
Bydliště: Někde na Jížní Moravě poblíž Vyškova se pohybuju

Re: kola

Příspěvek od kenyacek »

Na 17" kola je ideální ET tak 35 - 38, ale záleží samozřejmě na šířce ráfku, toto je pro ráfek 7,5 pokud budeš mít větší ráfek, potřebuješ větší ET, aby ti kola nelezly ven :wink:
Co dělá lenochod, když hoří les? Hoří taky

hanzfs
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 16.02.2009 10:02
Bydliště: Kameničky
Kontaktovat uživatele:

Re: kola

Příspěvek od hanzfs »

Zdravím, dostal jsem nabídku na AL kola, jsou to 5x112 17'' ET60, tak nevím jestli mi tam půjdou... máte s tím někdo nějaké zkušenosti ?

Uživatelský avatar
HanzDj
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 362
Registrován: 25.12.2007 12:51

Re: kola

Příspěvek od HanzDj »

hanzfs píše:Zdravím, dostal jsem nabídku na AL kola, jsou to 5x112 17'' ET60, tak nevím jestli mi tam půjdou... máte s tím někdo nějaké zkušenosti ?
jakou mas sirku rafku? pokud 7-7,5 tak by tam měli jit ale nebude to vypadat pěkně. ty kola budou hodně utopené. jak tu někdo psal, take preferuji ET tak 33-38 pro sirku 7,5-8 palcu.
DÍLY SE SLEVOU 30%+
Diagnostika VW-group

Uživatelský avatar
kenyacek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 26.08.2008 09:39
Bydliště: Někde na Jížní Moravě poblíž Vyškova se pohybuju

Re: kola

Příspěvek od kenyacek »

HanzDj píše:
hanzfs píše:Zdravím, dostal jsem nabídku na AL kola, jsou to 5x112 17'' ET60, tak nevím jestli mi tam půjdou... máte s tím někdo nějaké zkušenosti ?
jakou mas sirku rafku? pokud 7-7,5 tak by tam měli jit ale nebude to vypadat pěkně. ty kola budou hodně utopené. jak tu někdo psal, take preferuji ET tak 33-38 pro sirku 7,5-8 palcu.
a nebo použiješ podložky, abys je neměl tak zalezlý, ale to jsou peníze navíc :|
Co dělá lenochod, když hoří les? Hoří taky

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“